Yalnız Mesajı Göster
Eski 21-02-2018, 16:28   #48
zafer3801
V.I.P

Üye No: 86669
Giriş: 20-09-2008

Uydu Alıcısı: nextye2000cıs süper plus-machina3D

Kart Paylaşımı: hayır

Alıntı:
baron1969 tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
en son 2017 yazılımı yani test yazılımı rezil özellikle kemal bey next firmasında halen varsa ona sesleniyorum ben artık bu markadan vazgeçip koraxla ilgileneceğim nedenine gelince ben yüksek rakamlar ödediğim makina 3d kullandım 3 senede işini bitirip yazılımdan yoksul hale getirdiler firma haricinde test yazılımıyla gidiyor olumsuz ayrıca ucuz rakamlarla alınan minixlerle ilgilensinler ben minix serisi almadığıma pişman oldum fazla para ödeyip çöpe atmam gereken cihazı seçmediğim için birilerin karını aptalca düşünemedim varsın ucuz cihaz kullansaydım ucuzu çöpe atmak dahakolay nasıl bir üretim politikası benim için next nasıl goldmaster bittiğse nexte bitiyor artık yazıklar olsun yüksel elektronik yetkililerine bizler maldeğiliz hizmeti ve yapılan yanlışı biliriz fazla para ömdeyeni salak zannediyorsa kimin salak olduğunu kendileri düşünsün kullanıcı aptal değil hatırlatırım by next
Arkadaşım yakınmalarını anlıyorum ve sana hak veriyorum.şahsen ben artık machina 3d için yeni bir yazılım beklememekteyim zira tek çanak türksat kullanıyorum 2016 yılının son yazılımı yüklü bende ve benim için yeterli oldu ancak bu cihazı internet özellikli kullanan arkadaşların beklentilerine saygım sonsuz her geçen gün solan kanal göstergesi ve zor algılayan bir kumanda problemini sandılarki ufak bir değişiklikle çözdüler nafile değişen bir şey yok hala anlaya bilmiş değilim bu firmanın teknik elemenları bu hataları görmüyorlarmı ne diyebilirizki kimse bu cihazı bize zorla alın demedi saygılarımla.
zafer3801 is offline   Alıntı Yaparak Cevapla