• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 5000-6500-7500-8500 Tps Yazılımları 03.06.2008

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• eline sağlık usta

Yorum yap

• yeni yazılım dün itibarı ile çalışmıyor..

Nextstar ye 8500 CI cihazına uygun tps yazılımını attım sabahtan beri deniyorum, ushuia kanalındayken 8888 yapıyorum, önceleri kaydediliyor bekleyiniz diye uyarı mesajı çıkıyordu şimdi o da çıkmıyor şifreli kanal deyip açılmıyor. Acaba başka bi işlem gereklimi ustalardan yardım lütfen.

Yorum yap

• Arkadaşlar TPS auto çöktü Polsat auto ok.!!! Artık bu işin bence tadı kaçtı.Ustalarımız uğraşıyorlar sağolsunlar ama yazılımların ömrü kısa oluyor.TPS için yeni yazılım beklemekten başka çare yok.Verilir mi verilmez mi onuda bilemeyiz.Bilgilerinize sunulur.

Yorum yap

• daha önce polsat AUTO olmuyordu o düzeldi şimdi ise TPS ler AUTO olmuyor ,genede emeği geçenlere teşekkürler

Yorum yap

• teşekkürler tps off oldu dün
            vestel 840cı (modifiye aphro menü )rahmetli...
            next 7500 fta(xpa) sıradışı pek mükemmel.
            yumatu IQ süpriz her an başınız dönebilir...
            next 2000 süperplus usb nextin lideri....
            1.0°W 7.0°W 42.0°E 19.2°E 16.0°E 13.0°E 9.0°E 4.8°E 135 lik balkon ici offset .
            8li disec 1.2 disec motorsuz

Yorum yap

• ellerine sağlık uzm@n kardeşim...
              yazılımlarda emeği geçen herkese tesekkürler...

Yorum yap

• bu yazılımlardan cihaza uyumlu olan yazılımı yükleyemedim.
                acaba yazılımdan mı?
                ye-next5000 xcı cpa

Yorum yap

• terrible Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  Nextstar ye 5500 XCI cihazına uygun tps yazılımını attım sabahtan beri deniyorum, ushuia kanalındayken 8888 yapıyorum, önceleri kaydediliyor bekleyiniz diye uyarı mesajı çıkıyordu şimdi o da çıkmıyor şifreli kanal deyip açılmıyor. Acaba başka bi işlem gereklimi ustalardan yardım lütfen.
                  yazılımı attıktan sonra fabrika ayarlarına dön kanallarıda sil sonra emuyu etkinleştir açar

Yorum yap

• Next-YE 5000 XCI IT 474 SE hangi sini yuklemem gerekiyor (ye5000xci_474s_newf_cpa_x_xl_080603) -- ( ye5000xci_474s_oldf_cpa_x_xl_080603) tesekkurler ustalar

Yorum yap

• arkadaşlar tps auto çöktümü acaba yazılımı yükledim 4 gün önce hergün açıyordu dün denedim ama açmadı bilgi verirseniz sevinirim.

Yorum yap

• cihaz next 5000 ci aynen bende de tps acmadı çötkü herhalde.

Yorum yap

• tps'ler göçtümü

Cevap lütfennnnnnnnnnnn

Yorum yap

• taskafa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            Cevap lütfennnnnnnnnnnn
                            evet çöktüüüüüüüüüüüüüü

Yorum yap

• evt malesef tps coktu mecmuren bekleyecez
                              dreamboxdestek

Yorum yap

• teşekkürler