• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

hiremco turbo iptv

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• hiremco turbo iptv

hiremco turbo iptv çıktı cihazı alanlar yorumlarını bekliyorum cihaz linux işlemci turkvod redtube daha çok özellikli

cavus Nickli Üyeden Alıntı
    hiremco turbo iptv çıktı cihazı alanlar yorumlarını bekliyorum cihaz linux işlemci turkvod redtube daha çok özellikli
    Cihazın yetkili servisini ve cihazı teste alıp internet üzerinden son yazılımını güncelleme yaptıktan sonra denedim arkadaşlar Open iptv ile Hiremco IPTV ve Xtream IPTV ( Ücretli yüklenen İptv ) stabil.Diğer uygulamalar Turkvod,YouTube,Hava durumu,Redtube vs. gayet düzgün çalışıyor.Free cccam de hotbird uydusundan gayet güzel çalışıyor.Satıcı ve servis gözüyle diğer markalar Next, Dreamstar ve Korax,Redline gibi emsal cihazlara göre gayet düzgün bir cihaz.En azından free IPTV ler ve Xtream donma takılma yapmıyor diyebilirim.Bu arada internet hızım 32 mbit fiber akn dolmuş şekilde 8 mbit.Bence fiyatını hakedecek bir cihaz.Bu arada HD görüntü kalitesi de gayet başarılı hem Samsung LED TV hem de Vestel 4K TV de denedim diğer cihazlara kıyasla o markaları size aratmaz görüntü kalitesi olarak.6 saatlik yoğun denemeden sonra cihazda bir aşırı ısınma vesair şişme görülmedi.

Saygılar.

GM 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    TRIPLE DRAGON - 2 MT PARABOL - 18 INCH GEOTRACK MOTOR
    LABTOOL 48 FLASH PROGRAMMER - CYBER 900 D

DIGITALX UYDU SİSTEMLERİ

**I LoVe CaRd ShaRiNg**

Yorum yap

Cihaz görselleri var mı acaba?
      Mega 180 cm hareketli parabol anten, Sharp beyaz LNB. (30 batı - 105 doğu)
      DM 900 UHD 4K-Open ATV 6.4, DM 7080 HD, DM 8000 HD PVR

Yorum yap

http://www.***********.com/satforum/...&v=tk88n3g_lGM

Yorum yap

Arkadaşlar hiremco turbo itv cihazın free iptv yanındaki IPTV bölümüne usb le nasıl iptv kanaları ekleyebilirim yardımcı olursanız sevinirim. şimdiden teşekür ederim

Yorum yap

Teşekkürler ama link açılmıyor.

Yorum yap

Sami Ertaga Nickli Üyeden Alıntı
              Teşekkürler ama link açılmıyor.
              komsu forum olduğu için dir
              burayada bakabilirsiniz sami bey
              https://www.youtube.com/watch?v=tk88n3g_lGM

Yorum yap

Gördüm, teşekkürler.

Yorum yap

Dün aldım alırken satıcı güncelleme yapıp verdi , eve geldim çalıştırdım , hiç bir sorun çıkmadı. 3-4 saat kurcalayabildim ama bir sorunla karşılaşmadım, gayet başarılı buldum.

Yorum yap

Arkadaşlar ben hepsidigitalden sipraiş bu cihaz için ama adam ne cihazı kargoya veriyor nede telefonlara cevap veriyor bu nasıl müşteri memnuniyeti hepsidigital işin tadını kaçırdı vurdumduymazlık başka birşey değil parayı at cihaz yok sahtekarlık resmen bu işin peşini bırakmayacağım sonuna kadar müşteriyi oyalamak neymiş görsünler
                    MSN DURUMU::

Yorum yap

Son zamanlarda firma hakkında çok şikayet var. Üstelik ulaşılamıyor.
                      Siz nasıl ulaştınız?

Yorum yap

Bu cihazdan lazım olan özelden bana ulaşabilir

Yorum yap

hiremco iptv turbo çok güzel cihaz iptv olarak mükemmel MAG: olması dahada keyif katıyor 3 ila 4 yerden ayrı uygulama ile seyir etme imkanı var stalker xtream mu3 ayrıca mu3 olarak url ekleme özelliğine sahip son yazılımla xtreram biraz daha hızlandı örnek verecek olursak ben dreambox 900 aldım onca paraya ne yalan söylim hiremco turboiptv gibi iptv stabil değildi donmalar canıma tak etti elden çıkardım şimdi hiremco turbo iptv ile eğleniyorum donma sıfır diyebilirim tabii'ki serverde önemli türkvod yerleşik nasıl yapmışlarsa artık sadece ftpden türkvoda erişemedim nereye yerleştirmişler nasıl monte etmişler yapamadım örenğin vavoon kanal listesini xml olarak türkvoda atacaktım erişimedimenigma 2 gibi ftpden giriyorsun acak bulamadım turkvod ama cihazda takır takır çalışıyor

Yorum yap

iptv bölümünde iptv üzerinde iken ok tuşla daha sonra gelen menuda 2 tuşuna bas usbden ekle var çıkan menuden ok az bekelediğinde kanal listesi geliyor fabrika ayarlarına almadığın sürece kanal listesini en pratik yol olarak diye bilirim süper bişey kolay gelsin

Yorum yap

Arkadaşlar bu cihazda Xtream IPTV uygulaması var ama nasıl kullanıyor bilmiyorum bilen arkadaş 'lardan yardım bekliyorum

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X