• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

G-Share Sonlanmıştır

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

mesaj attim ama hala acilmadi 2 tane cihaz var bende next 19500 hd

Yorum yap

Seri nolarini istediniz bende attim altinda yazan seri nosu baskada yok yani

Yorum yap

Firmayı mail attınızsa dönüş olur özelden yazdığım gibi telefonla arayıp bir sorun seri nolarda bir sorun olabilir servisten kemal beyi isteyin ona sorun bilgi alın
        Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
        http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
        www.nextyazilim.com

Yorum yap

onurkolik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          tasarım ustadan alıntı ustam bilgi için teşekkür ederim ama malesef düzelen bir şey yok40 no bağlandı yazıyor diğerleri bağlanmadı diyor bağlana port sayısı1 görünüyor bilgi için teşekkürler
          Mesajı yazdığım tarih itibariyle tekrar kesildi ama şuan normal gözüküyor.

Yorum yap

tamam tasarım ustam düzeldi g şahareler hepsi bağlı teşekkürler

Yorum yap

tasarım .karbon ve maçh1 ustalarımın dikkatine g şahareler yine aynı hatayı yaptı 40 nolu port bağlı dieğer portlar bağlantı kesik gözüküyor 2,65 yazılıma döndüm tekrar 2,80 döndüm hata aynı düzelmedi sebebi nedir bilginize sunulur bilgi için teşekkürler

Yorum yap

tasarım .karbon ve maçh1 ustalarımın dikkatine g şahareler yine aynı hatayı yaptı 40 nolu port bağlı dieğer portlar bağlantı kesik gözüküyor 2,65 yazılıma döndüm tekrar 2,80 döndüm hata aynı düzelmedi sebebi nedir bilginize sunulur bilgi için teşekkürler
                Dun bende ayni sorun oldu g-share de bazen kesintiler oluyor ama yazilimla alakali degil.

Yorum yap

collo1 kardeşime teşekkürler

Yorum yap

Digium size pm attim cihazlarin seri nosunu verdim size ama ben gshare sunucularim hala uzamadi 40 taki sunucum haric hic birinde baglanti yok ilgilenirsen sevinirim

Yorum yap

Nexte mail atacaksın forumdan bize atarak birşey olmaz dostum burayla ne alakası var gshare serverın firmayla görüş..
                      Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
                      http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
                      www.nextyazilim.com

Yorum yap

alemci45 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        Digium size pm attim cihazlarin seri nosunu verdim size ama ben gshare sunucularim hala uzamadi 40 taki sunucum haric hic birinde baglanti yok ilgilenirsen sevinirim
                        arkadaşım , şu aşamada 40 nolu sunucu ile zaten hepsi çalışıyor.diğer 8-39 sunucuları bağlantı yok gözüküyor.
                        M3d+M3d Combo Super
                        VU+Ultimo
                        Gigablue HD QUAD PLUS
                        T90 ile 4W-46E arası 19 uydu

Yorum yap

akd Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          arkadaşım , şu aşamada 40 nolu sunucu ile zaten hepsi çalışıyor.diğer 8-39 sunucuları bağlantı yok gözüküyor.
                          8-39 Arasındaki satırlar, ayrı ayrı paketlere ait ama 40. nolu satır (All) tüm paketleri kapsar ve diğerleri bağlanmasada 40 nolu server bağlı ise kanallar açılır, bu tüm nxp işlemcili ve g share kullanan cihazlarda böyledir.
                          VESTEL UD9200 4K LED TV
                          ARÇELİK 32" LED TV
                          2X Next 2053 HD (HEVC H.265)

Yorum yap

ahmet bozoğlu kardeşe teşekkürler

Yorum yap

ahmet bozoğlu kardeşe teşekkürler
                              Rica ederim, buarada ismim Alper.
                              VESTEL UD9200 4K LED TV
                              ARÇELİK 32" LED TV
                              2X Next 2053 HD (HEVC H.265)