• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

arkadaslar turksat kanallarının hıcbırı gostermıyor ne yapmam lazım anıden kapandı

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• arkadaslar turksat kanallarının hıcbırı gostermıyor ne yapmam lazım anıden kapandı

arkadaslar turksat kanallarının hıcbırı gostermıyor ne yapmam lazım anıden kapandı sınyal yok dıyor hotbırdde bı sorun yok acık ama turksat acılmıo hıcbırı makınam next 2000 super plus cıs

Kardes canak,dayzek ve kablo kontrolÜ yap

Yorum yap

doru01 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      arkadaslar turksat kanallarının hıcbırı gostermıyor ne yapmam lazım anıden kapandı sınyal yok dıyor hotbırdde bı sorun yok acık ama turksat acılmıo hıcbırı makınam next 2000 super plus cıs
      c.tesi günü aynısı bana oldu yapmadığım şey kalmadı en sonunda pazar günü servis çağırdım lnb bozulmuş değiştirdi sorun kalmadı

Yorum yap

anladım kardes saol deneyecem artık

Yorum yap

arkadaşlar aynı problemi bende yaşıyorum bir anda gitti tükrksatta sinyal var ama kalite yok.

Yorum yap

herhalde hepsı lnb den kaynaklanmıyordur degılmı yukardakı arkadasların dısecq kontrolunu yaptım yıne aynı degısen bıse yok

Yorum yap

cevap verın lutfen arkadaslar

Yorum yap

doru01 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                cevap verın lutfen arkadaslar
                çanak ayarıyla oynamadan lnb lerini degiştir sorun kalmaz anlattıgına göre iki lnb bende yanmış

Yorum yap

uydular için soledım
                  kardesler

Yorum yap

Arkadaşlar lnb ile olduğunu zannetmiyorum cihazın fişini kapattım. tekrar açtığımda tüm kanallar tüm uyduladaki gitti. problem yazılımsal gibi görünüyor.üstadlardan bir yorum bekleriz. Ekranda sadece 3 tane denk işareti var (----- altalta üçtane)

Yorum yap

aynısı bana oldu diseq ayarlarıyla hallettim arkadaşlar

Yorum yap

yeni yazılımı yükleyince bende de sinyal seviyesi sıfırlandı ama kalite vardı. eski yazılımı yükledim düzeldi.

Yorum yap

Bende Türksatta özellikle Turksat 3 e geçen kanalları alamadım. Epey uğraştıktan sonra Türksattaki Transpondurların hepsini sildim. Otomatik arama ile bütün kanallrı kaydettim.

Yorum yap

Bu tür sorunları yaşayan arkadasların OSD ve Tv ayarlarını gözden geçirmelerini tavsiye ediyorum.
                            [evil]Next 2000 CIS Super Plus[/evil] GÜNEŞİN IŞILTILI MUHTEŞEM DOĞDUĞU VE ESRARENGİZ BATTIĞI GÜNEŞ DİYARI

QOMMAGENE DİYARI

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                            X