• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 2053 hakkında

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

Mertkoc81 Nickli Üyeden Alıntı
    Kör taramayı göremedim ayrıca taramada radyoları ayırmıyor.
    Biraz karışık imiş körtaramayı hallettik.
    İmza yok yorum yok hakkınızı helâl edin

Yorum yap

bora2004 Nickli Üyeden Alıntı
      Firmanın vod uygulaması değil. Bizim kendi xtream Server a girdikten sonra vod bölümü yok.
      Ben kendim ücretli bir xtream server üyeliği almadım. Fakat ücretsiz test serverlarını denemek için kullanabilirim.
      Bayrakları bayrak yapan, üzerindeki kandır! Toprak, uğrunda ölen varsa VATAN dır

Yorum yap

Dün akşam yeni yazılım geldi.
        İnternetten yazılım güncelleme bölümüne girip son tarihli yazılımı ve son tarihli key dosyasını güncelleyebilirsiniz arkadaşlar.
        Bayrakları bayrak yapan, üzerindeki kandır! Toprak, uğrunda ölen varsa VATAN dır

Yorum yap

mustafa881 Nickli Üyeden Alıntı
          Dün akşam yeni yazılım geldi.
          İnternetten yazılım güncelleme bölümüne girip son tarihli yazılımı ve son tarihli key dosyasını güncelleyebilirsiniz arkadaşlar.
          arkadaşlar dün verilen yazılımla vod iptv böiümüne sağ sol ses tuşu ile ilri ve geri sarma da verildi bilgi

Yorum yap

iptv bölümüde artı 18 nasıl cıkartılır ve eklelır tşk:alsana:

Yorum yap

excel Nickli Üyeden Alıntı
              8989
              VU+ SOLO2 OpenATV 5.2
              Hiremco Turbo 4K IP TV

Next 2000 HD İnternet Machina
              Next Machına3d
              hiremco turbo iptv
              Dreamstar Master IPTV
              Magbox Discovery IP TV
              technobox speed iptv

Yorum yap

excel Nickli Üyeden Alıntı
                vod bölümümde iken kumandadan 8989 tuşlarsanız iptv nin 18 enaltta görürsün iyi seyirler

Yorum yap

Menüden xtream bölümüne giriyorum. Kendi Server bilgilerimi giriyorum. Canlı yayınlar geliyor. Fakat vod bölümü gelmiyor. Son yazılım yüklü.

Yorum yap

Menüden xtream bölümüne giriyorum. Kendi Server bilgilerimi giriyorum. Canlı yayınlar geliyor. Fakat vod bölümü gelmiyor. Son yazılım yüklü.
                    iptv tuşundan gir xdream bölümü vod ve dizi geliyor son yazılım
                    VU+ SOLO2 OpenATV 5.2
                    Hiremco Turbo 4K IP TV

Next 2000 HD İnternet Machina
                    Next Machına3d
                    hiremco turbo iptv
                    Dreamstar Master IPTV
                    Magbox Discovery IP TV
                    technobox speed iptv

Yorum yap

murat53 Nickli Üyeden Alıntı
                      iptv tuşundan gir xdream bölümü vod ve dizi geliyor son yazılım
                      çok tesekkur ederim oldu. vodları gördüm.

Yorum yap

öncelikle yeni cihaz h.olsun neden sunplus 1507 A
                        nextamigo plus modelin aynısı cihazdır aradaki fark 16mb lık
                        flash başka hiçbir fark yoktur bunun yerine GX6622 düşünülebilirdi
                        benim görüşüm tabiki firmanın bileceği bir iş tekrar h.olsun

Yorum yap

akadaşım normal uydu yayınını seyrderken kumandanın iptv bölümüne tıkladığın zaman sana üç kare gelir vod yazan karenin üzerine tıkla vod bolumü açılır soldaki seçenekler içinde 18 yaş açılması için kumandadan hayali olarak 8989 numarayı tuşla soldaki seçeneklerin en altında 18 yaş bölümü açılır kolay gelsin

Yorum yap

hakkiusta Nickli Üyeden Alıntı
                            akadaşım normal uydu yayınını seyrderken kumandanın iptv bölümüne tıkladığın zaman sana üç kare gelir vod yazan karenin üzerine tıkla vod bolumü açılır soldaki seçenekler içinde 18 yaş açılması için kumandadan hayali olarak 8989 numarayı tuşla soldaki seçeneklerin en altında 18 yaş bölümü açılır kolay gelsin
                            Çok teşekkür ederim oldu vodları gördüm.

Yorum yap

8 li diseqc ile kanal geçişlerinde kısa süreliğine sinyal yok uyarısı veriyor, aynı sistemde 2000 ve 64 sorunsuz çalışıyor.

Yorum yap

Kanal arama ve kanal geçişleri çok yavaş bir yolu var ise hızlandırılmalı.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X