• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next Super Plus Usb Qnec Serisi 2.12.2007 Yazılımları İle İlgili Görüşleriniz

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• benim makine usb li . başka yolu yokmu. bilgisayardan bu işlemleri yapmak için nasıl bir kablo almamız lazım.

Yorum yap

• uydu satan yerlerde rs232 kablosu dersen bulursun. pahallı bir şey değil.

Yorum yap

• arkadaşlar STBLink 01.06 türkçe programını nerden bulabilirim forumda tarattım ama bulamadım.

Yorum yap

• Tasarım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          Canlı yayını kaydederken durduracak ve tekrar istediğin an kayda devam edecek. Benim mantığım almıyor eğer sizin alıyorsa ben daha bişey demiyorum.
          Ya istediğimiz canlı yayını durdurup sonra devam ettirmek değil.Kaydederken durdurma kısmı tamam da sonrasında tekrar başlattığımızda o anda ekranda canlı yayında ne akıyorsa ordan devam etmek ve sonunda tek dosyada reklamsız kayıt yapmak.Konu anlaşılmadığı için ısrar ediyorum yalnış anlama olmasın.Kolay gelsin.
          Bu arada çok basit bir soru sormak itiyorum.USB'ye kayıt yaptıktan sonra seyrederken stop etmek yok mu? Birde yapılan kaydı seyrettikten sonra USB'ye kayıt dosyasının üzerine dönmesi gerekmez mi?Bitince direk menüden çıkıp normal yayına geri dönüyor.

Yorum yap

• ramses2000 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            arkadaşlar STBLink 01.06 türkçe programını nerden bulabilirim forumda tarattım ama bulamadım.
            aratmana gerek yok önemli başlıkların içinde mevcut zaten...
            http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=27589

rs232 kablosunu arkadaşında dediği gibi uyducu dükkanlarında bulabilirsin 3-5 lira bişey zaten...

Yorum yap

• çok teşekkür ederim yardımlarınız için. akşam eve gidince deneyeceğim.

Yorum yap

• coksakinol Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                Bu arada çok basit bir soru sormak itiyorum.USB'ye kayıt yaptıktan sonra seyrederken stop etmek yok mu?
                mavi tuş ile pause ediliyor. sonra bu tuşa tekrar basarsan kaldığın yerden devam eder.

Yorum yap

• pvr özelliğinin bu hale gelmesi çok güzel oldu. emek verenlere teşekkürler. tahmin ediyorum ki
                  istenilen saatte kayıt özelliği de eklenebilirse pvr özelliği tamamlanmış olacak. bu yönde çalışmalar da varsa şimdiden bu işle uğraşanlara başarılar dilerim.
                  cihaz on parmağında on marifet taşır hale geldi. bir de acaba mp3 arşivi olan arkadaşlar için mp3 alfabetik arama ya da kanal listesinde olduğu gibi alfabetik sıralama konulabilir mi? saygılar.

Yorum yap

• satel90 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    pvr özelliğinin bu hale gelmesi çok güzel oldu. emek verenlere teşekkürler. tahmin ediyorum ki
                    istenilen saatte kayıt özelliği de eklenebilirse pvr özelliği tamamlanmış olacak. bu yönde çalışmalar da varsa şimdiden bu işle uğraşanlara başarılar dilerim.
                    cihaz on parmağında on marifet taşır hale geldi. bir de acaba mp3 arşivi olan arkadaşlar için mp3 alfabetik arama ya da kanal listesinde olduğu gibi alfabetik sıralama konulabilir mi? saygılar.
                    dostum güzel düşünüyorsun umarım değerli üstadlarımız bu konuya bi açıklık getirirler

Yorum yap

• Levoli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      Astrada ve hispesattaki D+ kanalları (tekilalarda dahil) nagra 3 sistemine geçti.Şu anda hiçbir cihazda ve emu da seyredilemiyor arkadaşım

Saygılar
                      Tşk Levoli, bende uğraşıp duruyorum, neden açmıyor diye En iyisi tekrar hotbirte dönmek. Saygılar
                      :tr: "Bayrakları bayrak yapan üstündeki kandır, toprak eğer uğrunda ölen varsa vatandır" :tr:

Yorum yap

• anlamiyorum yazilimdan sonra birçok arkadaş donmalarin kalktigini güzel kayit yapildigini yazmakta,bende önceki neyse şimdide ayni show tv den kayit yapayim diyorum cihaz kilitleniyor biraz kayittan sonra sinir olmak elde değil kiracağim en sonunda bütün alletleri yazilimi yükledikten sonra fabrika ayarlarina dönmek gerekirmi acaba yeni attigim yazilimdan sonra dönmedim yapan arkadaşlar varmi,saygılar

Yorum yap

• 2.12.2007 yazılımı usbden yükledim fakat cihaf biligisnde 12.1.2007 yazıyor ve herneyse dedim softcam atıyorum bilinmeyen cas anahatrı diyor neden acaba 2.12.2007 yazılımı usbden yüklenmiyormu?
                          NEXT 2000DPCIS SUPER PLUS USB
                          NEXT 2000CIS SUPER PLUS USB
                          D-SMART NEXT 9500 X CIS
                          NEXT 2000 HD e-sata

Yorum yap

• zipi sofcam çıkıncaya kadar tıkla sofcam yazısı çıkınca cihazına at arkadaşım

burdan bak

http://www.mach1digital.com/mach1for...=33673&page=47

Yorum yap

• amon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              2.12.2007 yazılımı usbden yükledim fakat cihaf biligisnde 12.1.2007 yazıyor ve herneyse dedim softcam atıyorum bilinmeyen cas anahatrı diyor neden acaba 2.12.2007 yazılımı usbden yüklenmiyormu?
                              Artık bu muhabbeti bırakın arkadaşlar. Forumun her tarafında yazıyor nasıl yapmanız gerektiği. :iyyy:

Yorum yap

• Next Super Plus Usb Qnec Serisi 2.12.2007 Yazılımını yükledim kanal listesi silindi ne yapmalıyım!!!!!!

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X