• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

13. Uluslararası Uydu İletişimi, Yayıncılık, Kablo ve TV Sektörü Fuar ve Konferansı

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• 13. Uluslararası Uydu İletişimi, Yayıncılık, Kablo ve TV Sektörü Fuar ve Konferansı

07 - 11 Ekim 2009, Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi

Temsil ettiği sektörlerin Avrasya'daki en büyük iş platformu olan Broadcast, Cable & Satellite eurasia 2009 - a CeBIT Event - fuarına hoşgeldiniz. Bu yıl TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi'nde düzenlenecek olan Broadcast, Cable & Satellite eurasia 2009, ellinin üzerinde ülkeden gelen katılımcı ve ziyaretçileri yüksek enerjili bir iş ortamında buluşturacak.

Kaçırılmaması gereken bu etkinlik hızla büyüyen Avrasya pazarlarına girmek ve verimli iş bağlantıları kurmak isteyen proaktif profesyoneller için benzersiz bir ortam sunuyor. Başka bir yere gitmenize gerek yok - Broadcast Cable & Satellite eurasia 2009, Avrasya pazarlarında yerinizi almak için en ideal platform.

Online davetiye için tıklayın : http://www.cebit-bcs.com/online_davetiye.php
    2000 süper hd-9000 Ultra cam +Dishce motor- 1.50 canak + 20 Uydu 3000 kanal-Next ye 9950 cıs D-smart,Philips dijitürk

Bir Milletin Islahı Kötülerin İmhası İle Değil, Neslin Eğitim ve Terbiyesiyle Mümkündür.

Arkadaşlar Konuyu Duyuru bölümüne aamadım malum yetkim yok.Hocalar Duyuru bölümüne alır.İnşahlah Tasarım ve Doktor Hocalar ve diğer hocalar orada olurda tanışırız.
    2000 süper hd-9000 Ultra cam +Dishce motor- 1.50 canak + 20 Uydu 3000 kanal-Next ye 9950 cıs D-smart,Philips dijitürk

Bir Milletin Islahı Kötülerin İmhası İle Değil, Neslin Eğitim ve Terbiyesiyle Mümkündür.

Yorum yap

tabii forum dostları orda olalım ....
      VU+DUO GİGABLUE 800 UE PLUS GİBERTİNİ 135 CM MOTORLU
      125 OFFSET MOTORİZE LG SMART TV FULL PROGRAMLI İPTV Lİ TV

AZBOX PREMUM HD 42,19,23,5,07,01,UYDULAR
      GigaBlue quad Xtreand et 9000

Yorum yap

bır defa gitmiştim insallah yıne kısmet olur cok ıyı bır fuarrr.....

Yorum yap

Her zaman ki gibi ordayız
          VU+ Duo Twin Linux HDTV...

Yorum yap

ALLAH kısmet ederse inşaallah görüşürüz.
            MACHİNA - 3-D
            8 Lİ DAYZEK = TÜRKSAT + HOTBİRD + ( Tek Lnb İle 7*W3 + EUROBİRD 9* ) + ASTRA 19* + EUTELSAT 16* + THOR 0.8* + ASTRA 23*5 + HELLAS SAT 39*
            PHILIPS 7665 LED TV... PHILIPS ALTIN UÇLU HDMI KABLO.
            TTNET İNTERNET + AİRTİES 5442 ( 300 MBPS KABLOSUZ MODEM.) UYDU BULUCU:SATFİNDER 3-HD

Yorum yap

Ya nasip, İnşallah geleceğiz...

Next 2000X CIS Plus - Diseqc Motor
              Next 5000X CI - Turksat, Hotbird

"Eli ile çalışan işçidir, eli ve aklı ile çalışan ustadır; eli aklı ve ruhu ile çalışan sanatkardır."

"Nice insanlar gördüm, üstünde elbisesi yok; nice elbiseler gördüm, içinde insan yok." Mevlana

"Sevap kazanmak iyilik yaptığının hayır duasıyla, günah kazanmak zarar verdiğinin bedduasıyla olur."

[email protected]

www.konyahasanseyh.com (Lütfen tıklayınız!)

www.pagosking.com (Lütfen tıklayınız)

Yorum yap

Kaynanalarımdan izin alabilirsem bende gelirim
                En büyük aptallık,
                Kendini akıllı sanmaktır...

Yorum yap

İzmir gurubu olarak her yıl fuara geliyoruz İnşallah bu yıl yine orada olacağız....
                  Vu Duo2- Next Machina 3D

Yorum yap

zaten gelenlerin coğu izmir grubundan...fuarda görüşmek üzere.....

Yorum yap

spartakus35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      vallaha ben bir söz almıştım geçen sene iki kişiden ama sözünü tutmadılar laf aramızda biri @spartaküs diğeri @özonder heheheheheh....

Yorum yap

ereNcan™ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        vallaha ben bir söz almıştım geçen sene iki kişiden ama sözünü tutmadılar laf aramızda biri @spartaküs diğeri @özonder heheheheheh....

Ben sözümü tuttum ama sen ortalıkta yoksun ki
                        Vu Duo2- Next Machina 3D

Yorum yap

kaçmak yok sayın spartaküs yok ortalıkta bekliyorum......

Yorum yap

izmir gurubu orada olacak ergir üstadım senle bizde karadeniz gurubu oluruz orada nedersin

Yorum yap

bu sene pek niyetim yok oğlum üniversite okuyacak biraz zor ...

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X