• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

flash sökmeden YAZMAK İÇİN jtag ile yükleme(nasıl yapılır,nasıl yüklenir)

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

arkadaşlar anlattığınız işlemler ibm işlemcili alıcılara olmuyor demişsiniz. ibm işlemcili alıcılar için ne yapabiliriz bilgisi olan varmı. herkese teşekürler

Yorum yap

dreambox 500 için jtag yardım
      lütfen

Yorum yap

allah sizlerden razı olsun paylaşımlarınızla burada bir çok insana yardımcı oluyorsunuz bilgiyi paylaşmak kadar insana haz veren birşey yoktur arkadaşlar ellerinize sağlık.

Yorum yap

ben bu devreyi yaptım fakat entegre olarak SN74HC244N kullandım işletim sistemim xp sp2bir çok rızıvırda denedim bir türlü işlemciyi görmüyor 000000 unknown yani çalıştıramadım kafayı yemek üzereyim herşeyi kontrol ettim yüzlerce kere iki adet entegre denedim gene aynı ustalar yardımmmm.

Yorum yap

emeğinize sağlık teşekürler

Yorum yap

Teşekürler.

Yorum yap

Arkadaşlar ben daha yeniyim ilk başta verilen ''YÜKLEME VE KULLANMA AÇIKLAMALARI''
                adlı dosyayı indirdim. Orda;
                ''YAPTIĞIMIZ JTAG ŞEMASINDA
                9 - NOLU AYAGA LPT,DEN GELEN KIRMIZI KABLOYU BAGLA

11 - NOLU AYAGA LPT,DEN GELEN KIRMIZI BEYAZ KABLOYU
                BAGLA

13 - NOLU AYAGA LPT,DEN GELEN MAVİ KABLOYU BAGLA

15 - NOLU AYAGA LPT,DEN GELEN SİYAH KABLOYU BAĞLA

20 - NOLU AYAGA LPT,DEN GELEN KAHVERENGİ KAPLOYA

19 - OLU AYAGA LPT,DEN GELEN YEŞİL KABLOYU BAĞLA''

yazıyo.Sorularımsa şunlar;
                1-Direk uydu alıcısı ve bilgisayarın paralel portu arasında mı bağlantı kurcaz? Öyle ise niçin devre şeması var?
                2-Eğer bağlantı direk bilgisayar-uydu alıcısı arasında olcaksa 'lptden gelen renkli kabloları' nerden bulcam?
                Yanlış ya da eksik anladığım ya da hiç anlamadığım yerler varsa düzeltin.Cevaplarınızı bekliyorum...

Yorum yap

Ben anlamadım olayı. Bağlantı direk uydu ve bilgisayar arasındaki 6 kabloyla mı sağlancak?

Yorum yap

Digiturk dcr dt 9002 marka cihazın üyeliği bitti şimdi bunu türksat olarak kullanmak için (özellikle şifreye giren NTV SSPOR ve TRT Spro gibi kanalları) ne yapabilirim teşekkürler

Yorum yap

evet teşekkürler
                      WETEK PLAY 1 ( ANDROİD-OPENLEC-ENİGMA2 )
                      K2 PRO ( ANDROİD - OPENELEC )

Yorum yap

[QUOTE=liderkom;12039]DİKKAT!!! arkadaşlar aşağıdaki vereceğim devre ve şema ve programlar kesinlikle acemiler için değil tamamem servis ve yetkili kişilerin kullanabileceği dökümanlardır.

slm elimde routerın pinleri var bununla atabilirmiyim bin dosyasıda var ama hangi programla deneyecem
                        http://www.dd-wrt.com/phpBB2/viewtopic.php?t=5935

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                        X