• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next YE2000 SUPER HDTV 29.06.2009 Test Yazılımı

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

mervan65 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar şu ana dek verilen en mükemmel yazılım bir kaç HD kanal çok hafif duraklama var (sayılmaz bile) tüm yayınlar mükemmel ve harika emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler
    sevindim.
    sevgili mervan65 bu iyi haber.skyitalialar seri açılşıyormu? ayrıca ben orada iken açılan hd lerin tamamı açılıyor mu? inan tatilde bile bunu merak ediyorum.
    hoşçakal

Yorum yap

mamoste1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      sevindim.
      sevgili mervan65 bu iyi haber.skyitalialar seri açılşıyormu? ayrıca ben orada iken açılan hd lerin tamamı açılıyor mu? inan tatilde bile bunu merak ediyorum.
      hoşçakal
      Sevigili hocam sky italia HD ufuk bir lırılma var ama çok az diğerlerinde hiç sorun yok yani tüm HD ler sorunsuz açıyor iyi tatiller saygılar
      Akıllı adam aklını kullanır. Daha akıllı adam başkalarının da aklını kullanır.
      Bernard Shaw

Yorum yap

deneyenler arasında dyndns serverlerde problem olan varmı önceki yazılımlarda dyndns bağlanıyordu son yazılımda bir türlü bağlanamıyorum... Ama dürümde göz bile kırpmıyor şıkır şıkır..
        Computer High Engineer
        Next YE-2000 Dobratech / D-SMART HD / Next 2000 HD / Dreambox DM 500 - 800 HD / 2000 X CI PLUS / Next 2000 Super DPCIS - 2.20mt Hareketli - 1.70mt Hareketli - 5 Ayrı 90-120 Lik / 2 X Wave Frontier T90 / Dragon 3.02 / Dragon 4.01 / Joker /Zeta/Xcam Angel ve Orion/ Matrix / Magic ve diğer Kart ve Moduller
        Türk insanı para gibidir . İçine ışık tut , Atatürk yoksa sahtedir.
        Bilinçsizce söz söylemektense otur , oku, düşün, anla, kavra öyle gel..

Yorum yap

Mrdp Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          deneyenler arasında dyndns serverlerde problem olan varmı önceki yazılımlarda dyndns bağlanıyordu son yazılımda bir türlü bağlanamıyorum... Ama dürümde göz bile kırpmıyor şıkır şıkır..
          gayet güzel bağlanıyorum
          2000 süper hd-9000 Ultra cam +Dishce motor- 1.50 canak + 20 Uydu 3000 kanal-Next ye 9950 cıs D-smart,Philips dijitürk

Bir Milletin Islahı Kötülerin İmhası İle Değil, Neslin Eğitim ve Terbiyesiyle Mümkündür.

Yorum yap

Sağolun,varolun,ellerinize sağlık.

Yorum yap

evet aynı serverde ben de denedim aynı problem var nedenini bilmiyorum tabii ki bir paket çok iyi belki de dürüm dediğin o olsa gerek
              Akıllı adam aklını kullanır. Daha akıllı adam başkalarının da aklını kullanır.
              Bernard Shaw

Yorum yap

Eline saglık Digium gayet güzel çalışıyor Teşekkürler.

Yorum yap

yeni yazılımlar hayırlı olsun emeği geçenin eline sağlık.
                  İPHONE 4S 16 GB BEYAZ
                  VU+ SOLO 2
                  Popcorn Hour A-210
                  TV:PIONEER PDP-428XD+CRT:SONY 55 EKRAN
                  UYDU ALICILARI:NEXT 2000 HDTV+NEXT 2000 Cıs Super Plus USB
                  DVD PLAYER:TOSHIBA HD-EP30 HD DVD
                  NMT VE MKV PLAYER:EGREAT M33A
                  DİJİTAL FOT.MAK:KODAK DX6490
                  NOTEBOOK:LG/

Yorum yap

1- cccamda benim denememde test cccam server denedim bağlantı olduğu halde hotbird astra 16 eutelsattaki kanallar üzerinde en az 4-5 dakika bekleyerek yaptığım kontrolde bir tek kanal dahi açmadı.

2 eternet üzerinden aktif olan bir nevcamd server denedim ondada sadece şifre değişimi süresi kadar izleniyor sonra donup kalıyor ne kadar beklesenizde bir daha gelmiyor.ancak kanal değiştirildiği zaman geliyor ama oda yine şifre değişimi kadar sürüyor.

3-rs 232 kabloyla eternette donup kalan server hiç kesintiye uğramadan tıkır tıkır çalışıyor.

4 döner çanak olayında ara sıra uyduyu görmeme sorunu devam ediyor.

5- aynı frekansta biss le açılan 2 li veya 3 lü kanal olduğunda 2 ve 3 gecikmeli açılıyor.

6- hd kanallarda normal kanallara göre gecikmeli açılıyor ayrıca hd frekanslarında ani sinyal gidip delmeleride devam ediyor.vede bazı kanallarda ses gelmiyor.

sayın hocalarımın dikkatine.
                    BU VATAN HEPİMİZİNDİR VE HEP BÖYLE KALACAKTIR

EĞER İNSANIM DİYORSAN ÖNCE SEVMEYİ ÖĞRENİN
                    ÇÜNKÜ SEVGİ ANAHTARI TÜM KÖTÜLÜK KAPILARINI KAPATIR İYİLİK KAPILARINI AÇAR

Yorum yap

mervan65 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      evet aynı serverde ben de denedim aynı problem var nedenini bilmiyorum tabii ki bir paket çok iyi belki de dürüm dediğin o olsa gerek
                      Dürüm = Dreambox dunden beri uğraşıyorum dürümde göz bile kırpmadan açan servere 2000 hd ile bağlanamadım..Bu saat oldu hala uğraşıyorum...
                      Computer High Engineer
                      Next YE-2000 Dobratech / D-SMART HD / Next 2000 HD / Dreambox DM 500 - 800 HD / 2000 X CI PLUS / Next 2000 Super DPCIS - 2.20mt Hareketli - 1.70mt Hareketli - 5 Ayrı 90-120 Lik / 2 X Wave Frontier T90 / Dragon 3.02 / Dragon 4.01 / Joker /Zeta/Xcam Angel ve Orion/ Matrix / Magic ve diğer Kart ve Moduller
                      Türk insanı para gibidir . İçine ışık tut , Atatürk yoksa sahtedir.
                      Bilinçsizce söz söylemektense otur , oku, düşün, anla, kavra öyle gel..

Yorum yap

Dürüm = Dreambox dunden beri uğraşıyorum dürümde göz bile kırpmadan açan servere 2000 hd ile bağlanamadım..Bu saat oldu hala uğraşıyorum...
                        kardeş dost forumda doktor uyarı yaptı Cryptoworks kartında problem var düzeltiliyor diye bilginiz olsun
                        2000 süper hd-9000 Ultra cam +Dishce motor- 1.50 canak + 20 Uydu 3000 kanal-Next ye 9950 cıs D-smart,Philips dijitürk

Bir Milletin Islahı Kötülerin İmhası İle Değil, Neslin Eğitim ve Terbiyesiyle Mümkündür.

Yorum yap

doktor Nickli Üyeden Alıntı
                          yok new cam d ayrılmazmı yok her kullanıcıya ayrı yazılım yapılmazmı OLMAZ..KARDEŞİM KULLAN Aç diyenmi var menüden of yaparsın olur biter sanane daha berisinden kimin ne kullanacağına senmi karar vereceksin..isterseniz eve gelip herkesin uydularına ve kart,modül yada serverine göre özel yazılım yapılsın saçmalamayın artık bunaltmayın...

crypto bölümü düzenleniyor
                          Doktor'dan alıntıdır
                          VU+ Duo Twin Linux HDTV...

Yorum yap

Emeği geçenlere teşekkür ederiz.

Yorum yap

Bu yazılımda newcamd de sorun yaşayan oldu mu arkadaşlar? Bende newcamd 1, 2 dakikada bir donmaya başladı, hangi server veya hangi kanal olursa olsun. Mecburen bir önceki yazılıma dondum. onda sorun yok.

Yorum yap

arkadaşlar az daha sabır daha iyi olacak cccam sorunsuz olacak emin olun ustalar halledecekler yoksa bu işe hiç el atmazlardı saygılarımla

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X