• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Dikey WeTek Play - LibreELEC (Krypton) v7.95.2 Beta

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Bilgi için teşekkürler, konuyu araştıracağım.

Sevgiler...

Yorum yap

• ozkaradag Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      Bilgi için teşekkürler, konuyu araştıracağım.

Sevgiler...
      Değerli bilgilerinizi bekliyorum ustad.

VIE-L29 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
      P9PLUS

Yorum yap

• adela Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        Değerli bilgilerinizi bekliyorum ustad.

Merhaba benim wetek ağında da işyeri icin hotspot var ve wetek hotspot a giriş yapamaz.

Bunun icin hotspot üzerinde wetek mac adresini tanımladım ve giriş yapmaya gerek duymadan internete ve yerel ağa erişebiliyor.

Site yönetimine gerekirse benim bu yazımı okutunuz. Cihazınızın mac adresinin hotspota eklenmesini sağlamalısınız. Bunu yapacak kişide siteye hotspot yazılımını kuran kişi yada firmadır.

Yorum yap

• sevgili adela biraz konuyu başa doğru inceledim anladığım kadarı ile merkezi bir yerden dağıtım yapan internet kullanıyorsunuz.Bunuda sadece wetekde kullanıyorsunuz böyle olunca size şifre vermişler ama aynı zamanda sizi mac adresli olarak tanıtmışlardır.Sadece şifreyle verseydiler her cihazınızla girebilirdiniz mac tanımlı olduğu için hangi cihazın mac adresi tanımlıysa onunla girersiniz.İnternet ağınızda modemdem diğer yerlere büyük ihtimalle ağ genişletici repeatter ile dağıtmışlardır hal böyle olunca bazen sizin yayın aldığınız ağ genişletici repeater size geçit vermeyebilir.Böyle aksaklıklar zaman zaman oluyor bunu önlemek içinde ya repeaterların modemle haberleşmesi mac tanımlı olmayacak yada sizin mac adresinizi repeatera tanıtmak gerekebilir.Aslında konuyu tam öğrenseniz daha çok yardımcı olabiliriz.Hatta size önerim bir repeater veya access point modem le bu işi daha rahat çözebilirsiniz.Repeater veya access point modem kullanırsanız ev veya oda neyse orada bulunan tüm cihazlarda hem kablolu hemde wireless kullanabilirsiniz. Tabi site yönetimi buna izin verirse ama vermeleride lazım.
          BeeLink GT King Pro-TBS5520SÊ-WETEKPLAYER 2,-120 cm Ofset çanak-İNVERTO 0.2 LNB-USALS Motor

Yorum yap

• wetekmember Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            Merhaba benim wetek ağında da işyeri icin hotspot var ve wetek hotspot a giriş yapamaz.

Bunun icin hotspot üzerinde wetek mac adresini tanımladım ve giriş yapmaya gerek duymadan internete ve yerel ağa erişebiliyor.

Site yönetimine gerekirse benim bu yazımı okutunuz. Cihazınızın mac adresinin hotspota eklenmesini sağlamalısınız. Bunu yapacak kişide siteye hotspot yazılımını kuran kişi yada firmadır.
            Değerli bilgiler icin tesekkur ederim.
            Bugün bilgisayarci mac adresini tanımladı.suan acik ama(dagitici reboot ederse internet kopar)dedi.
            Bilgisarcinin yaptigi islemi biz nasil yapariz(mac adreseni tanitma isini)

P9PLUS

Yorum yap

• Slm.
              Sadece sifre verdiler.
              Mac tanımlı değil.
              Bilgisarcinin dedigi...web adresi girebilecegimiz yer olmasi gerek dedi.
              Aynı yerden ceptelefona şifre girmek istedigimizde
              Bir sayfa cikiyor.sifre ve kullanici adi yazan yer.
              Wetek dede olmasi gerek bu sayfa dedi.

P9PLUS

Yorum yap

• Cıhazın çalışma mantığı farklı olduğı için MAC Adresini yöneticiye verip her elektrik gittiğinde (ki bu yanlış bir bilgi bence) yeniden tanımlayacak kendisi sisteme.

Sevgiler...

Yorum yap

• Siz o sistemi wireless olarak görüyorsanız size mac tanımlı şifre versinler o şekilde girin.Birde şunu hatırlatayım siz o zaman droid üzerinden bağlanmanız gerekir.Droid üzerinden bir web browser açarak girmeyi deneyin ama öylede olsa önce wireless olarak sisteme bağlanmanız gerekir.Eğer çalışıyorsa modeme bağlanmak şifresiz olabilir ve internet hizmetini web browserdan şifre girerek alıyorsunuzdur.Bir çok otelde buna benzer sistem kullanılıyor şifreler genellikle web browser üzerinden oda numarası ve ad soyad girilerek yapılıyor.Droidden giriş yaparsanız sistem sizin mac adresinizi büyük ihtimalle kaydedecektir.Belki daha sonra elec üzerinden giriş yapabilirsiniz.
                  BeeLink GT King Pro-TBS5520SÊ-WETEKPLAYER 2,-120 cm Ofset çanak-İNVERTO 0.2 LNB-USALS Motor

Yorum yap

• Alttaki linkte söylendiği gibi.
                    http://rds.karabuk.edu.tr/uyetakip/h..._internet.html

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                    X