• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Wetek Play - WeTekOS 1.1.8

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

1.6 İğneli sürümü yükleyin sonra cihazı android de açıp uptade den zipli dosyayı seçip güncelleyin..

Yorum yap

[YOUTUBE]NNqr3LK_r7w[/YOUTUBE]

Yorum yap

SD kartı içinde attığımız zipli dosya yok..
        yanlışmı yapıyorum dye 2 ayrı karta yazdım.. dosya yok.
        acemilik bu kadarmı zor?
        P9PLUS

Yorum yap

özkaradağ üstad verdiğin video da sizin actığınız zipde..
          zipli bir dosya çıkıyor..yani tamamı 7 dosya..bende zipli dosya çıkmıyor?
          sorun bu sanırım..
          P9PLUS

Yorum yap

adela Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            özkaradağ üstad verdiğin video da sizin actığınız zipde..
            zipli bir dosya çıkıyor..yani tamamı 7 dosya..bende zipli dosya çıkmıyor?
            sorun bu sanırım..
            Dostum
            çıkarılan 6 dosya ve açılan zipli dosyanın kendisi o..yani tümünü kopyala sd karta yapıştır diyor..ustam...

Saygılar..

Not. adela bu iğneli yöntemle yüklemeden sonra biraz belemen gerekir..
            Yinede olumsuz olursa...bence aşağıda alıntı yaptığım crazyturk arkadaşın önerisini uygula ...

".... manuel güncelleme.Bunun için zipli dosyayı hiç açmadan SD karta atın.Weteği droidden açın ve manuel güncellemeye gelin.Oradan SD kartı gösterin.SD kartı gördüğünde zaten zipli dosyayıda görecektir.Zipli dosyayı işaretleyip okeyleyin.Okeyledikten sonra bir uyarı gelecektir burada iki adet kutucuk gelecektir bu iki kutucuğuda işaretleyin ve okeyleyin yükleme başlayacaktır.Bittiğinde kendi açılır ve droidi ayarlamaya başlarsınız. "

Teşekkürler crazyturk ve ozkaradağ Dostlar..

Yorum yap

birali Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              Dostum
              çıkarılan 6 dosya ve açılan zipli dosyanın kendisi o..yani tümünü kopyala sd karta yapıştır diyor..ustam...

Saygılar..

Not. adela bu iğneli yöntemle yüklemeden sonra biraz belemen gerekir..
              Yinede olumsuz olursa...bence aşağıda alıntı yaptığım crazyturk arkadaşın önerisini uygula ...

".... manuel güncelleme.Bunun için zipli dosyayı hiç açmadan SD karta atın.Weteği droidden açın ve manuel güncellemeye gelin.Oradan SD kartı gösterin.SD kartı gördüğünde zaten zipli dosyayıda görecektir.Zipli dosyayı işaretleyip okeyleyin.Okeyledikten sonra bir uyarı gelecektir burada iki adet kutucuk gelecektir bu iki kutucuğuda işaretleyin ve okeyleyin yükleme başlayacaktır.Bittiğinde kendi açılır ve droidi ayarlamaya başlarsınız. "

Teşekkürler crazyturk ve ozkaradağ Dostlar..
              dostum..birkaç mesaj önce yazmıştım;
              crazyturk metodunu denedim.. ama sd kartın içinde yüklediğim imaj gözükmüyor..sanırım yükleme hatası yapıyorum.
              P9PLUS

Yorum yap

Aynen, Birali abinin dediği gibi hem zipi açıp hem de zipli olanı konulacak karta.

Sevgiler...

Yorum yap

ozkaradag Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  Aynen, Birali abinin dediği gibi hem zipi açıp hem de zipli olanı konulacak karta.

Sevgiler...
                  Dediğin gibi oldu sonunda ama bunu kimse söylememıştı 1. mesajdaki video kafaları bulandırdı ben şunu fark ettım bi versıyonda da manuel güncelleme yanı lokal deilde diğer güncelleme yok oldu.

Yorum yap

Ayrıca kanallar kör taramayla tarattım aynı hastalık devam ediyo ses var görüntü yok İngilizce o malum mesaj gene gelıyo eksik bişeymı yaptık güzel ola gene kodi toptutorials kurdum kanallarda açılsaydı sd kartı bile kullnmıcaktım sizlerdede aynımı .

Yorum yap

Veli baba Dreamset ile kanalları yükle.

Sevgiler...

Yorum yap

şimdi kodiyle uğraşıyom top torials bi bitsin sonra dreamset le deilde dreaboxedile yüklenmezmı acaba.

Yorum yap

test ve denediğimi yazdığım 8. mesajımda yazılımı manuel olarak atığımı anlattımıştım kimse ilgilenmemiş en kolay yöntem sadece boot ta müdahale ediyorsun kendisi kuruluyor ve hiç bir sey silinmiyor

saygılar
                          Cihazınızda meydana gelebilecek herhangi bir hasar veya veri kaybından sorumlu değilim.
                          Bütün dosya eklenti ve sunumlar test amaçlıdır.

Yorum yap

Sd karttan kurulum;
                            1-Sd kartı fat32 olarak biçimlendirin
                            2-wetek-play-ota_1.1.8.zip dosyasından recovery.img dosyasını çıkarın
                            3-Bir tane metin dosyası açarak şunları yazın;
                            --wipe_cache
                            --wipe_media
                            --wipe_data
                            --update_package=/sdcard/wetek-play-ota_1.1.8.zip

kaydedin,kaydettiğiniz dosyaya factory_update_param.aml adını verin.
                            4-Sd kart ana dizinde;
                            factory_update_param.aml
                            recovery.img
                            wetek-play-ota_1.1.8.zip
                            dosyaları olsun.
                            5-Cihazı fişten çekin.Deliğe iğne ile bastırıp,fişi takın.10 sn delikten iğne ile basılı tutun,sonra bırakın.Yazılım yüklenmeye başlayacaktır.

Yorum yap

besthacker Nickli Üyeden Alıntı
                              Sd karttan kurulum;
                              1-Sd kartı fat32 olarak biçimlendirin
                              2-wetek-play-ota_1.1.8.zip dosyasından recovery.img dosyasını çıkarın
                              3-Bir tane metin dosyası açarak şunları yazın;
                              --wipe_cache
                              --wipe_media
                              --wipe_data
                              --update_package=/sdcard/wetek-play-ota_1.1.8.zip

kaydedin,kaydettiğiniz dosyaya factory_update_param.aml adını verin.
                              4-Sd kart ana dizinde;
                              factory_update_param.aml
                              recovery.img
                              wetek-play-ota_1.1.8.zip
                              dosyaları olsun.
                              5-Cihazı fişten çekin.Deliğe iğne ile bastırıp,fişi takın.10 sn delikten iğne ile basılı tutun,sonra bırakın.Yazılım yüklenmeye başlayacaktır.
                              dediğinizi uyguladım..
                              android içinde kırmızı ikaz...
                              komut yok yazısı çıkıyor....
                              P9PLUS

Yorum yap

Yazılımı indiriyorum birazdan bende yüklemeyi deneyeceğim. bu iş bu kadar zor mu gerçekten, konu çok karışmış Özkaradağ ustanın tarif ettiği gibi yapacağım bakalım.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X