• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Pvr yeni yazılım hakkında

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Sonunda yazılımlar geldi teşekkürler @mach1 usta ellerine sağlık dpcıs'lere nezaman verilecek acaba?
    NEXT 2000DPCIS SUPER PLUS USB
    NEXT 2000CIS SUPER PLUS USB
    D-SMART NEXT 9500 X CIS
    NEXT 2000 HD e-sata

Yorum yap

• doruk1905 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      Bende 60 GB HDD ve Everest 3.5" external HDD kutusu var, partition magic ile tamamını 60 GB Fat32 formatladığımda cihaz görüyor fakat kayıtlarda ve tekrar pc ye aktarmada problem oluyor. Ancak Windows disk yöneticisi ile bölümleyip ilk bölümü 32 GB Fat32 formatlarsam problemsiz şekilde kullanıyorum. Sen şanslıymışsınki 320 GB smart diskte problem olmadan kullanabiliyorsun. Daha öncede defalarca yazılıp çizildiği gibi markadan markaya değişiyor bu işler. Ben 32 GB ile yetiniyorum, bunada şükür.
      Forumda quake, codegen ve mikrobox tavsiye ediliyor hep. ben bu markaların hiçbirini bulamadım antalyada. everest marka alsam sadece 32 gb olarak mı kullanabilirim. gittigidiyor.com da bile sadece everest birde microlab var. Onlarda adaptörsüz. Yukardaki 3 markadan birini alan arkadaşlar nerden aldığını söyleyebilir mi? İlginize teşekür ederim.

Yorum yap

• yazılımlar eklendimi acaba arkadaşlar göremedim mach1 hocam forumdan alabilirsiniz diye yazmış saygılar
        Cihazınızda meydana gelebilecek herhangi bir hasar veya veri kaybından sorumlu değilim.
        Bütün dosya eklenti ve sunumlar test amaçlıdır.

Yorum yap

• arkadaş 222. mesajdanmı bahsediyorsun o mesajın tarihi iki ay önceye ait.
          İPHONE 4S 16 GB BEYAZ
          VU+ SOLO 2
          Popcorn Hour A-210
          TV:PIONEER PDP-428XD+CRT:SONY 55 EKRAN
          UYDU ALICILARI:NEXT 2000 HDTV+NEXT 2000 Cıs Super Plus USB
          DVD PLAYER:TOSHIBA HD-EP30 HD DVD
          NMT VE MKV PLAYER:EGREAT M33A
          DİJİTAL FOT.MAK:KODAK DX6490
          NOTEBOOK:LG/

Yorum yap

• hijacker83 Nickli Üyeden Alıntı
            Forumda quake, codegen ve mikrobox tavsiye ediliyor hep. ben bu markaların hiçbirini bulamadım antalyada. everest marka alsam sadece 32 gb olarak mı kullanabilirim. gittigidiyor.com da bile sadece everest birde microlab var. Onlarda adaptörsüz. Yukardaki 3 markadan birini alan arkadaşlar nerden aldığını söyleyebilir mi? İlginize teşekür ederim.
            www.mavibilgisayar.com

Yorum yap

• arif0571 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              arkadaş 222. mesajdanmı bahsediyorsun o mesajın tarihi iki ay önceye ait.
              kardeş kusura bakma tarihlere baktığımız yok aydınlatman için teşekkürler saygılar sevgiler
              Cihazınızda meydana gelebilecek herhangi bir hasar veya veri kaybından sorumlu değilim.

Yorum yap

• burdaki everest HDC-116'yı alıcam arkadaşlar. Söylenen markaları bulamadım. Kredi kartı olmadığı için de internetten alamıyorum. Yarın deneyip sonucu yazarım. İnşallah sorun çıkarmaz. Öneriler için herkeze teşekür ederim.

Yorum yap

• hijacker83 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  burdaki everest HDC-116'yı alıcam arkadaşlar. Söylenen markaları bulamadım. Kredi kartı olmadığı için de internetten alamıyorum. Yarın deneyip sonucu yazarım. İnşallah sorun çıkarmaz. Öneriler için herkeze teşekür ederim.
                  kardeş bir dene bakalım sorun çıkacağini zannetmiyorum
                  cihaz heralde çin malı sonucu buraya yazarsın saygılar

Yorum yap

• ewet bu kadar ucuz olmaz olamaz
                    D-SMART NEXT 9500 X CIS
                    NEXT 2000 HD e-sata

Yorum yap

• kaç gb olduğu yazmıyor
                      D-SMART NEXT 9500 X CIS
                      NEXT 2000 HD e-sata

Yorum yap

• sadece kutu o
                        İPHONE 4S 16 GB BEYAZ
                        VU+ SOLO 2
                        Popcorn Hour A-210
                        TV:PIONEER PDP-428XD+CRT:SONY 55 EKRAN
                        UYDU ALICILARI:NEXT 2000 HDTV+NEXT 2000 Cıs Super Plus USB
                        DVD PLAYER:TOSHIBA HD-EP30 HD DVD
                        NMT VE MKV PLAYER:EGREAT M33A
                        DİJİTAL FOT.MAK:KODAK DX6490
                        NOTEBOOK:LG/

Yorum yap

• amon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          kaç gb olduğu yazmıyor
                          Hdd kutusu içine hdd diski kendimiz monte ediyoruz 500gb ye kadar çalıştırabiliyor elimizde kalan hhd leri değerlendimek amaçlı bunların ayrıca hazır olanlarıda
                          var onların fiyatları bayağı yüksek gbye göre değişiyor
                          saygılar sevgiler

Yorum yap

• bülent56 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            Hdd kutusu içine hdd diski kendimiz monte ediyoruz 500gb ye kadar çalıştırabiliyor elimizde kalan hhd leri değerlendimek amaçlı bunların ayrıca hazır olanlarıda
                            var onların fiyatları bayağı yüksek gbye göre değişiyor
                            saygılar sevgiler
                            bu arada arkadaşlar şunuda eklemek istiyorum. İstanbuldaki next ana bayisi yüksel elektronik ile görüştüm. şunu söylediler: flashdisk olsun harddisk olsun içi ne kadar dolu olursa cihaz o kadar yavaş çalışıyor. Ben dün akşam 4gb'lık kingston datatraveler flashdiskim dolu iken kaydettim hep takılıyordu sonra format attım. sorunsuz kaydetmeye başladı. Bunu harddisk ile denemedim ama büyük ihtimal harddisk doldukça oda takılmaya başlar. Bilgilerinize...

Yorum yap

• hijacker83 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              bu arada arkadaşlar şunuda eklemek istiyorum. İstanbuldaki next ana bayisi yüksel elektronik ile görüştüm. şunu söylediler: flashdisk olsun harddisk olsun içi ne kadar dolu olursa cihaz o kadar yavaş çalışıyor. Ben dün akşam 4gb'lık kingston datatraveler flashdiskim dolu iken kaydettim hep takılıyordu sonra format attım. sorunsuz kaydetmeye başladı. Bunu harddisk ile denemedim ama büyük ihtimal harddisk doldukça oda takılmaya başlar. Bilgilerinize...
                              benim hdd diskimde şu anda l5gb müzik dolu kayıtta hiçbir takılma veya donma olmuyor zaten önemli olan
                              yapılacak kayıtın 1-2 saat olması yani sonsuza kadar kayıt yapılacak diye birşey söz konusu değildir öyle olsaydı o zaman gidip PVR cihaz alırdık bizimkiler anlık bir şeyler yakalamak bir klip ne bileyim haber vsaire
                              işte belgesel gibi kingstın ların bazılarında bu takılmalar oluyor bunlar piyasada cins cins kingstın
                              flaş diskin 5-6 çeşidi var satılanların çoğu çin malı
                              kayıt olayında önemli olan o anı yaşamak saygılar sevgiler

Yorum yap

• tosiba u3 2 gb kimi kanal 1saat 1,5 saate kadar kayıt yapıyor kesintisiz fiyatlarıda uygun

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X