• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

sıfır sistem kurmak için 3 markadan hangisi?

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• sıfır sistem kurmak için 3 markadan hangisi?

arkadaslar kart paylaşımlı bir sistem kurmak için 3 markadan bahsediliyor, sorun yaşamamak adına hangisini almak lazım, bütün forumu dolaştım bulamadım.
    istediklerim şunlar,
    1-4 portlu adsl modemim var
    2-bilgisayarımı sürekli bağlayamam

bu koşullar altında
    next9000 ultra mı?
    dreambox mı?
    tripledragon mu?

receiver içinde ayırabildiğim bütçe 400 civarında,

ne dersiniz arkadaşlar, siz olsanız ne alırdınız?
    herkese selam ve sevgiler

khaledome Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaslar kart paylaşımlı bir sistem kurmak için 3 markadan bahsediliyor, sorun yaşamamak adına hangisini almak lazım, bütün forumu dolaştım bulamadım.
    istediklerim şunlar,
    1-4 portlu adsl modemim var
    2-bilgisayarımı sürekli bağlayamam

bu koşullar altında
    next9000 ultra mı?
    dreambox mı?
    tripledragon mu?

receiver içinde ayırabildiğim bütçe 400 civarında,

ne dersiniz arkadaşlar, siz olsanız ne alırdınız?
    herkese selam ve sevgiler

arkadaşım 400 ytl civarında bütçen varsa ancak next 9000 e yetebilir belki diger markalar biraz daha pahalı üstelik kart paylaşımı istiyorsun ve bilgisayarıma sürekli baglayamam demişsin ama baglı kalması gerekli bildigim kadarıyla
    sen biraz daha bütçeni zorla dreambox cihazlarda en pahalısı biryerde gördügüm kadarıyla 1350 ytl civarında tripledragonda yine biryerde gördügüm kadarıyla 465 euro civarında

Yorum yap

evet senin bütcen next,te yetiyor ama bütcenin altındada kart paylaşımı yapabilecegin markalar var starbox yumatu xcruser vs ama destek istiyorsada next,ti tavsiye ederim sana
      Şarabın adı kötüye çıkmış, kendi hoş,
      Hele bir güzelle içersen daha bir hoş;
      Harammış şarap, olsun, bana göre hava hoş:
      Hem, bana sorarsan, haram olan herşey hoş.
      Ö.HAYYAM

Yorum yap

halil şirin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        evet senin bütcen next,te yetiyor ama bütcenin altındada kart paylaşımı yapabilecegin markalar var starbox yumatu xcruser vs ama destek istiyorsada next,ti tavsiye ederim sana
        peki next 'de bilgisayarın sürekli bağlı olması gerekiyor mu?

Yorum yap

Next 9000 ultra ethernet yolu ile modeme bağlı olmalıdır. Dolayısıyla bilgisayarın bağlı olmasına gerek yoktur.

saygılar

Yorum yap

Paylaşım mı almak, yoksa hem almak hem vermek mi istiyorsun?
            Önce buna karar vermen lazım.
            Ama, her durumda Dreambox tavsiye ederim. Dreambox 500s'leri 350 YTL civarında alıp, çift yönlü paylaşım yapabilirsin ve bilgisayarı sürekli bağlı tutmak zorunda değilsin. Ayrıca, bol miktarda yazılım ve bilgi desteği mevcut bu cihazlar için.

Yorum yap

zulu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              Paylaşım mı almak, yoksa hem almak hem vermek mi istiyorsun?
              Önce buna karar vermen lazım.
              Ama, her durumda Dreambox tavsiye ederim. Dreambox 500s'leri 350 YTL civarında alıp, çift yönlü paylaşım yapabilirsin ve bilgisayarı sürekli bağlı tutmak zorunda değilsin. Ayrıca, bol miktarda yazılım ve bilgi desteği mevcut bu cihazlar için.

Yorum yap

nerde 350 ytl bız alalım dm 500

Yorum yap

jerkan50 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  nerde 350 ytl bız alalım dm 500
                  emditasyonlarini kast ediyor arkadas herhalde gecenlerde rastladim internette gezinirken 90€ ya valla dm500 satiyorbu uyanik cinliler :ehehe: :ehehe:

Yorum yap

dreambox al rahat et hic ugrasma otekiyle berikiyle

Yorum yap

NEXT 9000 ULTRA kulanıyorum gayet memnunum sınırsız destek var.Saygılar
                      Next9000 Ultra-Next2000 cıx plus,çanaklar 3ad.90sm ve 1ad.120sm.motorlu

Yorum yap

Dreambox500s

Yorum yap

NEXT 9000 ULTRA herzaman tek tutarım
                          tüm çamdibili dostlarımızı yeni sitemize bekliyoruz www.camdibi.net

Yorum yap

ya arkadaşlar bende next 2000 cıs super plus usbli model var bununla bu paylaşım olurmu olursa nasıl olur bana biraz bilgi vermeniz mümkünmü

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                            X