• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Herkes Okusun!!

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

öncelikle ustalarımıza üstadlarımıza ne kadar teşekkür etsek azdır
    bizler next kullanıcıları için ellerinden gelenleri yapıyorlar yapmaya çalışıyorlar ama birkaç kendini bilmez kişi yüzünden hem onların moralleri bozuluyor hemde bizim ama şu bir gerçek herkes bunu kabul etmeli örneğin P1 166 mhz işlemcili makinaya vista kuramazsın kursanda verim alamzsın vista için en az 2ghz işlemcili makina lazım buda bizim uydu alıcıları içinde geçerli 2 mblık 16 sdlık makinaya çıkan yazılımla 4 mb lık 32 sdlık makinanın yazılımı aynı özelliklerde olacak diye birşey beklemeyin ama bu eski cihazlardan destek kalkacak anlamına gelmez onlar kendi hardware yapılarına göre kullanılabilecek en iyi yazılım desteğine sahip olacaklardır ama hardware yapısı iyi olan super pluslarda yeni yazılımlarla herkese parmak ısırtıracaklar gibi geliyor bana
    hadi bakalım hayırlısı diyelim
    ustalarımıza saygılarımızı hürmetlerimizi sunalım emeklerine saygı gösterelim

Yorum yap

öbür forumda topiği kilitlediği gibi burda da doktor topiği kilitlese bari......ortada bi....şey yok teşekkür eden edene.....

Yorum yap

oguzturk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        öbür forumda topiği kilitlediği gibi burda da doktor topiği kilitlese bari......ortada bi....şey yok teşekkür eden edene.....
        Burada konuların nasıl açılıp, nasıl kapanacağına yönetim karar verir. Üyeler değil.

Yorum yap

bastet Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          Aynen katılıyorum, el insaf be insanlar o kadar uğraşıyorlar bu lafları mı hakediyorlar, benim cihazımın uydu sistemi ile ilgili uyumsuzluğu var ve Next yeni yazılımla düzeleceğini ve beklememi söyledi buna rağmen gıkım çıkmadan sabırla bekliyorum zaten bunun dışındada cihazla ilgili önemli bir problemim yok bu veryansın edenleri zaten ben bir türlü çözemedim kullanma kardeşim Next o zaman götür iade et, sat çıkıpta abuk subuk konuşup insanların kafasını karıştırıp ortalığıda germe allah bilir belkide next bile kullanmıyorlardır.
          o forumda tek olumsuz mesaj yazan benim efendi... next 2000 hd cihazım da var merak etme ben bu cihazla ilgili problem yaşıyorum ki sorunun düzeltilmesini istiyorum...kraldan çok kralcı olmayalım....cihaz kilitleniyor dedik yalanmı söylüyorum....server adresi yazarken..motorlu çanakta yeni uydu ararken cihaz takılıp kilitleniyor.. bu bir yazılımsal sorundur...ben bunun düzeltilmesini istiyorum...emu beni ilgilendirmiyor.. server üyesiyim dijitürkümde var d smartta .....cihaz bana efektif zevk vermeli....anlayın artık......

Yorum yap

bu konu ile ilgili tek bir kelime yazmam artık ...çünkü insanlar yanlış anlıyor ...herkese selamlar....

Yorum yap

arkadasım cıhazı alırken bırısı sana destek sozu verdımı yada sen cıhazı al bız yazılım cıkarırız dıye soz verdımı ...
              unutma aldıgın cıhaz next her zaman destek vardır bu cıhaza ama ınsan sabretmeyıde bılmelı ...

Yorum yap

:trts:
                KALİTEYİ YAŞAMAK İÇİN NEXT VE NEXTSTAR LA DURMAK YOK YOLA DEVAM

Yorum yap

BEKLİYORUZ KARDEŞİM, SABIRLA BEKLİYORUZ,,, Şu au sıkıntısını gidereceksiniz sanırım,
                  3 aydır gördüklerimden buna kararlı olduğunuzu anlıyorum. Rastgele
                  ben zaten üyelik sınıfını atlamaya azmettim nedir şartı şurtu bilmem ama... şurada 2,5 bilemedin 3 aydır uyducu oldum, ama bu forumda neler öğrendim neler... Helal olsun valla teşekkür ederiz tabii. Foruma hemen hergün girip çıkıyorum sanki memur edilmişim gibi , niye ? bakıyorum ne var ne yok bir gelişme varmı ? en ufak ne öğrenebilirim diye...
                  Daha bilmediğimiz çok şey var evet ama olsun, buradakilerin en baba olanı da bir zamanlar hiçbirşey bilmiyordu ya, bu işler böyle, zamanla öğrenecez inşaAllah..
                  Haydi herkese selamlar...
                  DÜNYA SULTAN SÜLEYMAN A BİLE KALMADI
                  KAHPELER İSTEDİKLERİ KADAR UĞRAŞSALARDA KAHPELİKTEN BAŞKA BİRŞEY YAPAMAYACAKLAR

Yorum yap

arkadaşlar lütfen emeğe saygı

Arkadaşlar lütfen emeğe saygı gösteriniz. Geşmişe bir gidin lütfen. TPS auto'yu ilk kim çıkardı ve her çöktüğünde anında yeni auto yazılımı kim çıkardı. Tabii ki Next yazılımcıları. Sizlerden bir çıkarı oldumu? Hayır. Sadece bir teşekkür beklediler. Ama sizler yerin dibine sokmaya çalışıyorsunuz. Bu işleri bırakında sadece öneri sunun. Sayın NEXT yazılımcıları arkanızda olduğumuzu bilin. Tüm next çilere selam. Varolun ustalar. Sizlere kolay gelsin.

Yorum yap

• sayın doktora ve mach1 e çok teşekkürler, daha doğrusu emeği geçen herkese teşekkürler.şu an yazılım gelmedi ama geldiğinde muhteşem olacak bence zaten cihazlarımdan memnundum daha keyif alacam next sahibi olmakla
                      Öğretmek, iki kere öğrenmek demektir. (J.Jaubert)

Yorum yap

• sağolun ustadlar elinize yüreğinize sağlık en iyiini yapacağınıza inanıyor başarılar diliyorum kolay gelsin

Yorum yap

• oguzturk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          niye siz ne bekliyordunuz alt yapı değişimi
                          kolaymı biz yıllardır next kullanıcılarına
                          sevgili doktor ve onun arkadaşlarının
                          ne kadar destek verdiğini bildiğimiz
                          için söylemine bile teşekkürü borç
                          biliyoruz siz memnun değilseniz sizin
                          sorununuz kullanmayıverirsiniz nexti

Yorum yap

• f47xfenerli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            niye siz ne bekliyordunuz alt yapı değişimi
                            kolaymı biz yıllardır next kullanıcılarına
                            sevgili doktor ve onun arkadaşlarının
                            ne kadar destek verdiğini bildiğimiz
                            için söylemine bile teşekkürü borç
                            biliyoruz siz memnun değilseniz sizin
                            sorununuz kullanmayıverirsiniz nexti
                            çok güzel ifade etmişsin arkadaşım tebrikler:efferin:
                            Öğretmek, iki kere öğrenmek demektir. (J.Jaubert)

Yorum yap

• oguzturk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              o forumda tek olumsuz mesaj yazan benim efendi... next 2000 hd cihazım da var merak etme ben bu cihazla ilgili problem yaşıyorum ki sorunun düzeltilmesini istiyorum...kraldan çok kralcı olmayalım....cihaz kilitleniyor dedik yalanmı söylüyorum....server adresi yazarken..motorlu çanakta yeni uydu ararken cihaz takılıp kilitleniyor.. bu bir yazılımsal sorundur...ben bunun düzeltilmesini istiyorum...emu beni ilgilendirmiyor.. server üyesiyim dijitürkümde var d smartta .....cihaz bana efektif zevk vermeli....anlayın artık......
                              Bi kere insanları geren senin yazdıklarından ziyade üslubun; kraldan çok ne kralcı olacağız, kimseye gebeliğimiz yok herkes para verip aldı bu cihazları kimseye bişey karşılığında hediye edilmedi bu benim değiştirdiğim dördüncü hd cihazım ve bu cihazı alana kadarda hepsiyle ciddi problemler yaşadım en son sattığım uydu alıcısıda Next' in iki katı fiyatla satılan linux işletim sistemli ve hala motor desteği verilemeyen ve 15-20 tane yazılım verilmesine rağmen bir türlü stabil olarak çalışmayan ve sürekli kitlenme donma problemi olan ve kullanmasıda yazılımıda karmakarışık bir cihaz. Daha önceki mesajlarıma bakarsan benimde cihazla ilgili merkezi sisteme uyumsuzluk problemim var ama ne yapalım yani yazılım hazırlanıyor deniyor insanların gırtlağına sarılıp ver benim yazılımı mı diyelim bekliyoruz işte bugün yarın kısa bir süre sonra çıkacak, tabiki teşekkür edeceğiz insanlar bizim problemlerimizi çözmek ve cihazın daha iyi çalışmasını sağlamak için uğraşıyorlar ve emek sarfediyorlar bu işin karşıılğında bizden birşey mi talep ediyorlar? Teşekkür etmiyelimde ne diyelim yani hele bir siz yazılımı çıkartın bi görelim bakalım ondan sonra teşekkürmü ederiz yoksa etmezmiyiz ondan sonra karar vereceğiz mi diyelim? Ayrıca; bu kadar canına tak ettiyse ve beklemek çok zor geliyorsa cihazını iade et Next' e hakkın var cihazını yeni almışsın daha.

Yorum yap

• bu yazdıklarınız ancak kendi başınızı ağırtır başkasının değil bende 2 tane next var ama sorun değil yazılım çıkmamış nextte güvenmeseydim almazdım bende forum yönetiyorum az çok bu işi biliyorum bilmeyenlerin çoğunlusu sayesinde burda laf kalabalığı yapılıyor insanlar size demiş biraz bekleyin sabırlı olun diye hala anlamamakta niye direniyor bazıları anlamıyorum bu son zamanlarda tüm türk milletinin sorunu sadece kişisel değil diye düşünüyorum çünkü sadece forumda değil türkiyede ne oluyorsa insanlarda ona göre yönleniyor bu benim sahşi fikrim saygılar

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X