• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next Machina 3D Uydu Alıcısı Genel Özellikleri

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• av+ tuşu ilerleyen yazılımlarda devreye girecekler listesinde.
    NEXT MACHINA 3D

Yorum yap

• ozsev Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      arkadaşlar kumanda üzerinde subtitle tuşu var mı?
      Altyazı için teletexti açın. Teletext Eng diye çıkıyor ingilizce altyazı dosyaları. Altyazı olarak seyredilmiyor. Ben öyle izliyorum SKY Italiaları

Yorum yap

• Next machina 3d bir soru

Arkadaşlar.
        Oğlum next minix hd istiyordu,40cm samsung 3d led tv,si var,bende ona o kadar para verene kadar kendimde biraz ekleyip bu aletten almak istiyorum,tek sorum? ntv spor,u sorunsuz izlemek istiyor.Tek öğrenmek istediğim budur.
        Okey derseniz hemen bu akşam siparişimi geçeceğim.
        saygılar.

Yorum yap

• Ntv Spor ve diğer EMU ile izlenebilen tüm kanalları bu cihaz ile izleyebilirsiniz..
          [B][CENTER]Next & NextStar RESMİ İletişim Adresleri
          www.next.com.tr

Yorum yap

• Sağolasın,teşekkür ediyorum ve hemen siparişimi geçiyorum.kay:

Kendimede, yeni çıkacak vu-duo2,yi bekliyorum bakalım kısmetse.

Yorum yap

• Güncel setting veriliyormu 5-6 uydulu
              Hiremco TurBo4K

Yorum yap

• Hangi 5-6 uydulu istiyorsun Team ?
                Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
                http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
                www.nextyazilim.com

Yorum yap

• satkingdom Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  Altyazı için teletexti açın. Teletext Eng diye çıkıyor ingilizce altyazı dosyaları. Altyazı olarak seyredilmiyor. Ben öyle izliyorum SKY Italiaları
                  teşekkür ederim....kay:

Yorum yap

• Team Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    Güncel setting veriliyormu 5-6 uydulu
                    Bir kaç gün daha sabret, @sampiyon hazırlıyordu.

Yorum yap

• Machina 3d de avi ve mkv uzantılı dosyalar

üstadlar hepinize merhaba

çok uğraşmama rağmen bulamadım usb harddiskimizde olan internetten indirdiğimiz bir filmi nasıl oynatacağız yardımcı olurmusuz ?

Yorum yap

• serkany2 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        üstadlar hepinize merhaba

çok uğraşmama rağmen bulamadım usb harddiskimizde olan internetten indirdiğimiz bir filmi nasıl oynatacağız yardımcı olurmusuz ?
                        Usbye attığın filmleri görmek için usbni tak bellek bulundu yazar ekranda sonra M+ tuşunun altındaki tuşa bas infoya basıp usb1 2 vs onu seç ne taktınsa sonra sağ sol tuşları ile film müzik kayıt vs olarak seçimleri görürsün ordan film seçimine gel ve film adlarını dizilmiş görürsün ordan seç ve oke bas oynar tür doğru ise
                        Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

Depo

Next Yazılımları için
                        www.nextyazilim.com

Yorum yap

• restar sorunu

üstad verdiğin bilgiler için teşekkür ederim ancak diğer bir sorun web arayüzünde başka bir siteye gitmrk istediğimde uydu restart ediyor kapanıp açılıyor ayrıca ip tv dede bağlanmaya çalıştığında gene booting yazıp açılıyor ama youtube daki videoları filan sorunsuz izliyorum

Yorum yap

• İptvde veya web browserda hangi adrese girince reboot atıyor ben öyle birşeyler karşılaşmadım

Depo

Next Yazılımları için
                            www.nextyazilim.com

Yorum yap

• hocam kanal ekleme bolumu bıraz karısık kanal eklemeye geldıgımız zaman degerler bos gelsın

Yorum yap

• Next Machina 3D Pvr ve ip tv problemleri

üstadlarım herkese slm nacizhane dün akşam next i baya deneme fırsatım oldu ufak tefek karşılaştığım problemlerin çözümü varmıdır bilmiyorum ama bilgilerinize dayanarak çöze bileceğimizi umuyorum.

1.Öncelikle cihazın pvr özelliği çok basit ve güzel anlaşılır ancak kaydettiğimiz videoyu izlediğimizde videoyu durdurup çıkmak istediğimde booting yazıp yeniden başlıyor.

2.ip tv de kanalları seçtiğimizde bazı kanallarda lütfen bekleyin yazısı çıkıyor ve kitlenip kalıyor bazı durumlardada 4-5 dk. beldedikten sonra ana menüye dönüyor ve çoğu zaman reset atıyor

3 internet i kullanmak istediğimde next in sitesi açılıyor en basitinden google ye girmek istediğimde kırmızı (git) tuşu ile gitmek istediğimde tekrar başa dönüyor şu ana kadar 1 sefer google.com açabildim : ))

değerli bilgilerinizle yardımcı olabilirseniz sevinirim

saygılar.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X