• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Acil Talep!!!

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Acil Talep!!!

Ramazan ayı münasebetiyle verilen veya verilmesi planlanan adult kanalların keylerinin bir süreliğine verilmemesini sizlerden talep ediyorum.Bilgilerine isteğimi sunarım....

bence güzel bir talep ....
    MACH1 HOCAM SAĞOLSUN

Yorum yap

Insanlarin nefsine hakim olmasi gerekir,seyretmek istemeyen seyretmez.Bizim yapmak istemediklerimizi baskalarina da yasaklamak hatali bir tutumdur.Aslinda baska yerlerden bulmak her zaman mumkun seyretmek isteyen zaten seyreder.Yani bazilar seyretmekten kendini alamiyor diye yasaklamakmi gerekir ? Aslinda ben o kanallari zaten seyretmiyorum fakat böyle bir anlayisa karsiyim.

Yorum yap

Gunnart Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        Insanlarin nefsine hakim olmasi gerekir,seyretmek istemeyen seyretmez.Bizim yapmak istemediklerimizi baskalarina da yasaklamak hatali bir tutumdur.Aslinda baska yerlerden bulmak her zaman mumkun seyretmek isteyen zaten seyreder.Yani bazilar seyretmekten kendini alamiyor diye yasaklamakmi gerekir ? Aslinda ben o kanallari zaten seyretmiyorum fakat böyle bir anlayisa karsiyim.
        bazı şeyleri istesekte istemesekte yapmalıyız.ben isteğimi yazdım aksi görüşte zaten gelmedi yani bu durumdan kimse rahatsız değil.şahsen insan nefisleriyle bırakmamak gerekir birazda bizim yardımcı olmamız doğru olur bu zamanda.

Yorum yap

Dunyada en fazla yasak olan ulke bizim ulkemizdir sanirim.Yasaklarla biryere varilsaydi en zengin ve mutlu bizim ulkemiz olurdu.Insanlari egitmek , yasaklanacak olanlari kendi istekleri ile yapmamalarini saglamak gerekir.Zaten konumuzdaki sifrelerin baska yerlerden de kolayca bulunabilmesi pratikte de bir ise yaramadigini gösteriyor.Bu sizden gelen bir fikirdi saygiyla karsiliyorum , ben de kendi fikirlerimi söyledim.

Yorum yap

doğrudur yasaklar bizde ama son zamanda bozulan ülkelerden biride biziz.

Yorum yap

hersey var olandır neyın ne zaman nerede kullanacagu-ını ınsanın ıradesı belırler.
              ^^Ne Mutlu Türk'üm Diyene^^

Yorum yap

sarıkanarya_41 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                hersey var olandır neyın ne zaman nerede kullanacagu-ını ınsanın ıradesı belırler.
                + 1 :efferin:

Ya kArSiyaK a olmasaydi .....

Yorum yap

sarıkanarya_41 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  konu tartışmaya kaydı ama benimde niyetim sizlerin sandığı gibi basit değildi

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                  X