• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 2000 Super HDTV 16.12.2008 Test Yazılımı

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

asfio Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yanlış anlamadı isem yazılım attıktan sonra bootlama yapmadı demişsiniz...Ama ben yazılım attıktan sonra kendisi açıldı...(Gerçi yazılımı atarken öyle ilginç bir şekilde takıldı,tekrar attığımda kendi otomatik bootladı)Çok ilginç..Yanlışım varsa düzeltebilirmisiniz....
    alemkes Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bendeded aynısı oldu ilk yazılımı attım 10 dakika bekledim hiçbirşey yok arkadan kapatıp açtım yeniden yazılımı attım bu defa kendiliğinden bootladı cihaz şuanda normal çalışıyor *** de attım kendiliğinden bootladı saygılar

o zaman yazılımı içinci kez yükleyince bootlama yapıyor ben bir kere yükledim belki ondan yapmamıştır bende ama ilk yüklemede yapmıyor

Yorum yap

sampiyon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      o zaman yazılımı içinci kez yükleyince bootlama yapıyor ben bir kere yükledim belki ondan yapmamıştır bende ama ilk yüklemede yapmıyor
      O zaman otomatik bootlama sorunu bu yazılımla giderilmiş denebilir...Hemfikiriz o zaman...Teletextte zaten renkli tuşlar çalışıyordu, kanal gizleme aktifdi bir önceki yazılımda, sanki DT yasal kartını kart okuyucuda daha hızlı açıyor gibi geldi....Benim gözlemlerim bundan ibaret...E-satalı olmadığı için diğer özellikleri hakkında yorum yapamayacağım...

Yorum yap

sampiyon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        yeni yazılımı iki cihazımada yükledim
        ...
        4.USB'den yazılım. hariç gene arka anahtardan devam** ama kanal, ***,vs yüklendiği zaman cihazın yeniden açılıp kapanması düzelmiş
        ...
        Yazılımı güncellerken bir önceki yazılım üzerinden yükleme yaptığın için kendisi yeniden kapanıp açılmaz çünkü henüz yeni yüklediğin yazılım aktif olmamıştır.
        (02.12.2008 Sat share test yazılımı üzerine yüklemeler için)

Yorum yap

asfio Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          O zaman otomatik bootlama sorunu bu yazılımla giderilmiş denebilir...Hemfikiriz o zaman...Teletextte zaten renkli tuşlar çalışıyordu, kanal gizleme aktifdi bir önceki yazılımda, sanki DT yasal kartını kart okuyucuda daha hızlı açıyor gibi geldi....Benim gözlemlerim bundan ibaret...E-satalı olmadığı için diğer özellikleri hakkında yorum yapamayacağım...
          Bu yazılımda ayrıca teletekste iken ok tuşu ile durdurma özelliği eklenmiş.

Yorum yap

ayrıca tuner ince ayar tuşuna başıldığında yani sol mute tuşunun altında bulunan tuşa başıldığında HOT menu diye bir bölüm çıkıyor kaydet ince ayar ve altında bir bölüm daha ne işe yarayor bilgi verirseniz sevinirim saygılar
            ŞANLIURFASPOR

Yorum yap

Digium Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              Test Yazılımıdır, ufak tefek hatalar olabilir...

Değişenler:
              - Kart okuyucuda iyileştirmeler yapıldı. (Test aşamasında)
              - PVR kaydı istediğin yerden oynatma eklendi
              -- Kullanımı: Kaydettiğiniz görüntüyü oynatırken kumandada Play tuşuna basın ekranda üstte çıkacak bardan sağ sol tuşlarla kaydı istediğiniz yerden başlatabilirsiniz.
              - Teleteks bölümünde renkli tuşlar aktif edildi, OK tuşu ile durdurma eklendi.
              - Altyazıda iyileştirmeler yapıldı.
              - Menü > Kanal > Liste düzeni'ndeki kanal gizleme özelliği düzenlendi.
              - USB'den yazılım, kanal, ***,vs yüklendiği zaman cihazın yeniden açılıp kapanması ve uyarı mesajları düzeltildi.
              - Resim kalitesi iyileştirildi.
              - Menü grafikleri iyileştirildi.

Uyarı:
              - Sat Share özelliği bu yazılımda yoktur.
              - 02.12.2008 Sat Share test yazılımı üzerine yükleyecekler USB'den yükledikten sonra yazılım güncelleme başarılı mesajından sonra cihazı arka anahtarından kapatıp açsınlar. 02.12.2008 Test yazılımında yeniden başlatmada sorun olduğu için cihazınız kendiliğinden kapanıp açılmayacaktır beklemeyin.
              - 102.01 ve daha güncel bir yazılım üzerine yüklendiğinde kanallar silinmez.

can anyone translate to english please

Yorum yap

alemkes Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                ayrıca tuner ince ayar tuşuna başıldığında yani sol mute tuşunun altında bulunan tuşa başıldığında HOT menu diye bir bölüm çıkıyor kaydet ince ayar ve altında bir bölüm daha ne işe yarayor bilgi verirseniz sevinirim saygılar
                Kaydet Tuşu: Cihazın o anki durumunu kaydeder. Örneğin Turksat Uydusu TRT1 üzerinde kaydettiniz. Cihaz herhangi bir elektrik kesintisinde tekrar Turksat Uydusu TRT1 üzerinden başlar.

İnce Ayar: Zayıf olan bir sinyali çok az da olsa güçlendirmeye yarar.

Yorum yap

Bilgilendirme ve paylaşım için teşekkürler

Yorum yap

Yazılımı güncellerken bir önceki yazılım üzerinden yükleme yaptığın için kendisi yeniden kapanıp açılmaz çünkü henüz yeni yüklediğin yazılım aktif olmamıştır.
                    (02.12.2008 Sat share test yazılımı üzerine yüklemeler için)
                    Bu yazılımda ayrıca teletekste iken ok tuşu ile durdurma özelliği eklenmiş.
                    Verdiğiniz bilgi ve açıklamalar için teşekkürler....

Yorum yap

Tasarım Nickli Üyeden Alıntı
                      Kaydet Tuşu: Cihazın o anki durumunu kaydeder. Örneğin Turksat Uydusu TRT1 üzerinde kaydettiniz. Cihaz herhangi bir elektrik kesintisinde tekrar Turksat Uydusu TRT1 üzerinden başlar.

İnce Ayar: Zayıf olan bir sinyali çok az da olsa güçlendirmeye yarar.

buraya kadar anladım ustad ilgin için teşekkür ederim yanlız ince ayarın altında bir bölüm daha var galiba server ile iligili olacak akşam cihaza bakıp tam gireceğim o bölümü
                      ŞANLIURFASPOR

Yorum yap

eline sağlık
                        VU+ SOLO2 OpenATV 5.2
                        Hiremco Turbo 4K IP TV

Next 2000 HD İnternet Machina
                        Next Machına3d
                        hiremco turbo iptv
                        Dreamstar Master IPTV
                        Magbox Discovery IP TV
                        technobox speed iptv

Yorum yap

Emeği geçen üstadlarıma teşekkür ederim.Elleriniz dert görmesin.Sağolun,Varolun.

Yorum yap

Üstatlar ellerinize sağlık.

Yorum yap

teşekkürler ellerinize sağlık

Yorum yap

Test Yazılımıdır, ufak tefek hatalar olabilir...

Değişenler:
                                - Kart okuyucuda iyileştirmeler yapıldı. (Test aşamasında)
                                - PVR kaydı istediğin yerden oynatma eklendi
                                -- Kullanımı: Kaydettiğiniz görüntüyü oynatırken kumandada Play tuşuna basın ekranda üstte çıkacak bardan sağ sol tuşlarla kaydı istediğiniz yerden başlatabilirsiniz.
                                - Teleteks bölümünde renkli tuşlar aktif edildi, OK tuşu ile durdurma eklendi.
                                - Altyazıda iyileştirmeler yapıldı.
                                - Menü > Kanal > Liste düzeni'ndeki kanal gizleme özelliği düzenlendi.
                                - USB'den yazılım, kanal, ***,vs yüklendiği zaman cihazın yeniden açılıp kapanması ve uyarı mesajları düzeltildi.
                                - Resim kalitesi iyileştirildi.
                                - Menü grafikleri iyileştirildi.

Uyarı:
                                - Sat Share özelliği bu yazılımda yoktur.
                                - 02.12.2008 Sat Share test yazılımı üzerine yükleyecekler USB'den yükledikten sonra yazılım güncelleme başarılı mesajından sonra cihazı arka anahtarından kapatıp açsınlar. 02.12.2008 Test yazılımında yeniden başlatmada sorun olduğu için cihazınız kendiliğinden kapanıp açılmayacaktır beklemeyin.
                                - 102.01 ve daha güncel bir yazılım üzerine yüklendiğinde kanallar silinmez.

can anyone translate to english please

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X