• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next Ye 2000 CX SUPER Usbden softcam atma Resimli anlatım.

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• peki cx super plusın cı dan farkı sadece mödül yuvası olması değil mi? Ayrıca içindeki card readera şu an yok ya dijitürk seneye card satmaya başladı o zaman onu alıp bu makinede çalıştırabilirmiyim???

Yorum yap

• alpicann Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      peki cx super plusın cı dan farkı sadece mödül yuvası olması değil mi? Ayrıca içindeki card readera şu an yok ya dijitürk seneye card satmaya başladı o zaman onu alıp bu makinede çalıştırabilirmiyim???
      evet CIS larda + olarak sadece modül girişi var.

CX lerde digiturk kartını takıp izleyebilirsiniz.

Yorum yap

• emeğine sağlık teşekkürler.

Yorum yap

• güncel softcamı nereden bulabilirim...ntv kanalı kapandı maçları izleyemiyorum...

Yorum yap

• yaw arkadaşlar flash bellekten yazılım yüklemesi çocuk oyuncağı ama programı nasıl bulacaz önemli olan bu bilen varsa söylesin yada mailime atsın bi zahmet

[email protected]

Yorum yap

• belleğin markası nedir bende 1 gb kingston var belleği görüyor foto ve mp3 leri dinleyebiliyorum ama güncelleme programını bulamadım kimse yardımcı olmuyoryada bilmiyor sen biliyorsan yardımcı ol lütfen bye..

[email protected]

Yorum yap

• Arkadaşım güncelleme programı derken güncel yazılım mı yoksa güncel softcammi? Softcam için buradaki http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=21996 linkten cihazınıza uygun olanı takip edebilirsiniz..
                Yazılım ise buradan http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=38395 ....

Yorum yap

• 13.02 - 14.02 Tarihli softcam ları yükleyemiyorum hata veriyor.
                  Sebebi ne olabilir ?

Hakan

Yorum yap

• Dosyanın adını değiştirmişsin. Zipten nasıl çıkıyorsa öyle at. Sorun yok dosyalarda.

Yorum yap

• Doğru,iki aynı isimle dosya olduğu için bilgisayara yüklemeyince değiştirdim.
                      Yardımınız için teşekkür ederim.
                      Kolay gelsin .
                      Hakan

Yorum yap

• ya arkadaşlar walla deli olucam 1 türlü yükleyemedim şunları..

http://www.mach1digital.com/mach1for...31&postcount=1

adresindeki yazılımlardan

Dosya Türü: zip NEXT_YE-2000_CX_SUPER_PLUS_QNEC117.26_021408_TK0C1N0_pz.zi p (1.64 MB, 502 Görüntülenme)

olanını in dirip yüklüyorm box will be reboo dio ve ole kalıo

YE-2000 CX Super plus var bende yapamıyorm 1 türlü..

nabıcam ?

teşekkrler simdiden

Yorum yap

• syntax Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          ya arkadaşlar walla deli olucam 1 türlü yükleyemedim şunları..

http://www.mach1digital.com/mach1for...31&postcount=1

adresindeki yazılımlardan

Dosya Türü: zip NEXT_YE-2000_CX_SUPER_PLUS_QNEC117.26_021408_TK0C1N0_pz.zi p (1.64 MB, 502 Görüntülenme)

olanını in dirip yüklüyorm box will be reboo dio ve ole kalıo

YE-2000 CX Super plus var bende yapamıyorm 1 türlü..

nabıcam ?

teşekkrler simdiden
                          Yazılımı STBLink 01.06 editör ile cihazı Boot moduna alın ve öyle yükleyin.
                          Boot moduna almak için cihazın fişini çekin veya arka anahtardan kapatın, kanal- (eksi) tuşuna basılı tutarak cihazı açın. Ekranda 0030 veya 0300 yazar, Editörden SW down yazan yerden Boot Mode seçin ve yazılımı gösterin, yükleme başlar.

Yorum yap

• saolasın hocm anlatımın için ben yazmaya unuttum dün direk usb den softcam.*** i attım sora cihaz bilgisiden ayarladım oldu..yani polsatlar fln cıkıo normalide bu değil mi?

Yorum yap

• syntax Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              saolasın hocm anlatımın için ben yazmaya unuttum dün direk usb den softcam.*** i attım sora cihaz bilgisiden ayarladım oldu..yani polsatlar fln cıkıo normalide bu değil mi?
                              bende usb den sotcam keyi attım polsatlarda çalışıyor, ushuaia da çalışıyor. forumda bir yerde okumuştum animal planet veya anımaux gibi kanallarında açıldığını yazıyorlardı ama ben açamadım sorun ne olabilir.
                              Ne insanlar gördüm üzerinde elbise yok, ne elbiseler gördüm içerisinde insan yok

Yorum yap

• merakliyim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                                bende usb den sotcam keyi attım polsatlarda çalışıyor, ushuaia da çalışıyor. forumda bir yerde okumuştum animal planet veya anımaux gibi kanallarında açıldığını yazıyorlardı ama ben açamadım sorun ne olabilir.
                                arkadasım polsat paketinin icinde anımal planet kanalı var 12188 frakanssında ondan bahsediliyor bilgine
                                Sana yapılmasını istemediğini başkasına yapma

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X