• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Yeni Plus Yeni Menu

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

mach1 Nickli Üyeden Alıntı
    Valla eagle dikkat ettin ise bu aralar pek nextle uğraşmıyorum yazmıyorum değilmi biraz insanları nextçileri kendi başlarına bıraktım kafamı dinliyorum açıkcası sonra tekel mekel diyorlar birazda başkaları iş yapsın çalışsın değilmi hep biz yapacak değiliz yükümlülüğümüzde yok zaten iş yapmadığımız için...

ewet dikkat ediyorum cidden

bazı dengesizler yüzünden bizi destekten esirgememelisiniz

herkes biliyor neyin ne olduğunu

3-5 çabulcu konuşşa ne yazar yaww

salla gittsin onları

siz geride kalan next kullanıcılarını düşünün yeter sanırm

müjdeli haberlerinizi 4 gözle bekliyoruz vede beklemeye dewam edeceğiz

Yorum yap

Peki next firması bu server destegi sağlarmı yazılımla oldu diyelim .

UYDU DÜNYASINDA ARTIK YENİ GELİŞMELER .
      Next bu yolda şu an için mevcut serileriyle çok sessiz.
      Next - NextStar

Yorum yap

Mach 1 usta düşününki next markasına sahip milyonlarca recevier kullanılıyor şu anda.Size buralarda(forumlarda) teşekkür eden de eleştirende bu kullanıcıların yüzdesine bile girmeyecek kadar azdır.Bunların içindede sizi eleştiripte size gerekli değeri vermeyenlerde teşekkür edenlerin yüzdesine giremez.Hal böyle olunca parmak sayısını bulmayacak kadar azınlıkta kalanlar yüzünden milyonlara verdiğiniz hizmeti kesmek gerekmez diye düşünüyorum.Mutlaka değer bilmeyenler her toplumda her zaman çıkar.Benimde gözlemimdir bazı insanlar vardır hiç bir işyapmayı beceremezler ama iş yapıyorum derken iş bozmayı da marifet zannederler.Bu hep böyle olmuştur, olmayada devam edecektir.Bunları hoşgörmek lazım.Bunlar bu toplumun cilveleri diye değerlendirmek lazım.
        Mach1 ustam sizinde böyle değerlendirip arkanızda oluşmuş bir büyük kitleyi bu hizmetten mahrum bırakmayacağınıza ve kararınızı yeniden gözden geçireceğinize inanıyorum.

Yorum yap

mach1 usta halen kızgın ama inşallah bu kızgınlık uzun sürmez

Yorum yap

sayın aslankral

92. mesajda ekmemiş olduğunuz resim konu ile alakası varmı ?

eğer konu ile alakadar ise bunun bu konu ile ne alakasının olduğunu açıklarmısınız.

yoksa editleyiniz (siliniz)

saygılar.
            www.teknoshare.com

Yorum yap

2000 xpluslardada bekjlıyoruz ama acaba aynı anda kac makına baglanır acaba .aynı anda bınlercesı baglanınca server dayanırmı
              BİR GÜN HERKES FENERBAHCELI OLACAK

Yorum yap

Kart paylaşımı soranlara yazayım devamlı aynı şeyler sorulacak anlaşılan ben gerekli bilgileri newcamd gbox com port share vs protokolleri verdim gerekli yere dostlarımıza yaparlar yapmazlar verilir verilmez vs benden çıktı artık gerisini yazılımcılar next firması bilir ilerde görürüz ne olacak diye...Share olsa eski cihazlara vs sanırım beleş birde server hediye filan edeceklerini sanmıyor ummuyorsunuzdur inşallah....
                Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
                http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
                www.nextyazilim.com

Yorum yap

Mach1 usta ma ilaveten şunu bilgilerinize sunmak isterim.Tutunki hasbelkader veya bilerek isteyerek Türkiyede üretilip satılan herhangibir receiverde com dan share olayında anladığım kadarıyla birde çingene usulü firmalardan server kurmalarını istemek veya böyle düşünmek bile hayaldir.Adamlar bunca uğraşın yanında birde server sağlasınlar.Bu olacak iş değil.Belki yeni satılacak Receiverlerde(Lan girişli olan veya serverle birlikte satılmak zorunda olan)server olabilir.
                  Anca var olan veya bundan sonra oluşturulabilecek serverlerden bir accountunuz olursa seyredebilirsiniz.Tabiiki bu account ta bedava olmaz.Bu tür olaylar araştırmayla çabayla , keseyle olacak işler.Firmalar İnşallah belki com dan haberleşme olanaklarını sağlıyan yazılımı yaparlar ve bizlere armağan ederler.Bizlerde biraz uğraşırız.Extra Meşgalemiz olur.
                  Gerçi şahsen bu tür bir olaya ihtiyacım yok.İmzamdanda anlaşılacağı üzere ilk günden beri olayla tanışıklığımız vardır.Ama uğraş uğraştır.
                  (Com dan share i desteklemiyorum gibi zannedilmesin)
                  Saygılarımla.

Yorum yap

yazılım ve işin tamda ortasındaki kişilrin yazdıklarını okudum ve kart paylaşımı ile ilgili olayın yapılabileceğini fakat maddi yükümlülük altınada girmek için çokda can atılmadığını anladım . bilmiyorum yanlışmıyım ?.. birde bu olay çok profesyonelce olacak kanısındayım ..sade kullanıcı için birşey değişmeyecek admın evinde pc si adsl si yokki paylaşsın dolayısı ile bu teknolojiyi kullanmak isteyen ve profesyonel yaklaşan kullanıcıların sayısı nedir gibi bir araştırma yapmakta fayda var kanısındayım ve sonuç ne yapılması gerektiğini çıkarır diye düşünüyorum . nebutv daha önce kalite ve memnuniyet ile ilgili Türkiye genelinde bir araştırma yapılmıştı hatırlıyordur sanırım . bunun gibi bir çalışma yapılabilirmi ?..veya daha farklı bir şey geliştirilebilirmi ?.. Gerçi ben kart paylaşımının olmasından yanayım çünki imkan ve donanıma sahibim ama başkaları nasıl bu çok önemli ....saygılar
                    Next&Nextstar
                    EĞİL KULAK VER CEDDİNE ..! TÜRK'e KEFEN GİYDİRMEK HANGİ İTİN HADDİNE .

Yorum yap

• sayın @NEBUTV agzına saglık bazıları beleş zannediyor ve hemen yazılım isteniyor yazılımı verdin server nerde diyen yok armut piş agzıma düş saygılar

Yorum yap

• Com dan share next 2000 x serisinde ek ilave ile olacaksa ücret neyse verilir
                        yalnız olmayacaksa bugünden haberimiz olsunda kart paylaşımlı yeni cihaz yönelelim. teşekkürler,

Yorum yap

• CS olayının olup olmayacağı kesin değil....Dilerseniz bekleyin daha sabırsızsanız CS desteği olan bir cihaz alın....Kolay gelsin

Yorum yap

• aynen bencede zaten cart share olsada sağlam server bulmak artık zorlaştı ve güzel paketleri olay yani
                            saygılar...
                            BEN UCUZ MAL ALACAK KADAR ZENGİN DEĞİLİM...

Yorum yap

• Yeni cihazlar nisan ayında çıkacakmış üretim bandı vs hazırlıklar başlamış ilk önce 2000 super fta sonra 1 kart+1 cı lı model çıkacakmış eski seri gibi 2 modul girişli olmayacakmış...
                              Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
                              http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
                              www.nextyazilim.com

Yorum yap

• mach1 Nickli Üyeden Alıntı
                                Yeni cihazlar nisan ayında çıkacakmış üretim bandı vs hazırlıklar başlamış ilk önce 2000 super fta sonra 1 kart+1 cı lı model çıkacakmış eski seri gibi 2 modul girişli olmayacakmış...
                                hocam; super cı lardaki gömülü cam conax mı olacak ?

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X