• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

cryptoworks yazılımı hakkında öneri

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• cryptoworks yazılımı hakkında öneri

Sayın Mach1 usta;
    şimdiye kadar çıkmış tüm yazılımları yazılımların çıkış zamanını düşünce kullanıcısını mağdur etmeyen iki gün için yazılım veripte kullanıcının hevesini kursağında bırakmayan tek markanın next olduğunu düşünüyorum. bazı arkadaşlar cryptoworks yazılımları verilmedi diye sitem edebilirler etsinler izlemek istedikleri kanalları izlemenin çok basit ve çok popüler çözümleri var. illa o kanalları isteyenler opos kart yada xdream modül alıp izleyebilirler. ancak ben ve benim kendileri ve müşterileri gibi diğer cryptoworks yayınlarını isteyenler için bir çözüm önerim var. emuda cryptoworks sisteminin içine eklenebilecek identlere bir sınırlama getirilse yada belirli bir identin girilmesi engelenirse benim gibi cryptoworks yazılımlarını başka sebeplerle isteyenler mutlu olacaktır. bu yazdıklarımın mümkün olup olmadığını bilmiyorum. eğer mümkün değilse özür dilerim. insan oğlu aç gözlüdür. hep daha fazkasını ister. bir kaç tane daha kanalın açılabilmesi iyi olur. yok açılılmazsada önemli değil. şimdiye kadar yaptığınız tüm çalışmalar ve harcadığınız tüm emekler için teşekkür ederim.

saygılarımla

QIX

O olay zaten tüm 5000-5500-6500-7500-8500 lerde yapıldı demekki bu neyin göstergesi diğerlerine zamanı gelince yapılacak verilir haber veririz o yüzden aceleye telaşa gerek yok hiçbirzaman da olmadı zaten...
    Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
    http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
    www.nextyazilim.com

Yorum yap

hocam gitmeden şu 9000 yazılımını verseniz bunu cok bekledik

Yorum yap

Ne gidecekki yabancılarda gidecek birşey yok merak etme şimdilik...
        Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
        http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
        www.nextyazilim.com

Yorum yap

mach1 Nickli Üyeden Alıntı
          O olay zaten tüm 5000-5500-6500-7500-8500 lerde yapıldı demekki bu neyin göstergesi diğerlerine zamanı gelince yapılacak verilir haber veririz o yüzden aceleye telaşa gerek yok hiçbirzaman da olmadı zaten...
          8000 serısıne bu yazılımı kısıtlı vermışsınız dört gözle beklıyoruz.emeğinize sağlık.

Yorum yap

şu dt criptoworks sistemini değiştirse yada kırılamayacak bir sistem yapsa ne iyi olur onlar yüzünden bu crıptoworks yazılımı çıkmıyor next 2000x cı plusa
            mustafa kemal i sindiremeyenler onun sağlamış olduğu demokrasi ve getirdiği evrensel yenilikler ile ayakta durduklarını unutmasınlar

Yorum yap

mach1 Nickli Üyeden Alıntı
              Ne gidecekki yabancılarda gidecek birşey yok merak etme şimdilik...
              Şehir dışına gitmeden demek istedi galiba üstadım

Yorum yap

hocam ben gibi motorlu çanak kullanıcıları çoktur herhalde bende next 9000 var 16 uydu seyrediyorum cryptowork yazılımı fazla gecikmesede diğer uydulardaki kanallarıda seyretsek saygılar....

Yorum yap

turk Nickli Üyeden Alıntı
                  şu dt criptoworks sistemini değiştirse yada kırılamayacak bir sistem yapsa ne iyi olur onlar yüzünden bu crıptoworks yazılımı çıkmıyor next 2000x cı plusa
                  bende senin fikrindeyim.........
                  C# Is Good Programming

Only C#

I Love C#

Yorum yap

arkadaşlar ustat neyazdı kendıaranızda anlaşın dıger cw yazılımını vere bılırım dedı ama bazılar ıllede dıjı de olsun dıyor ne var şu dıjıde anlamadım saygılar

Yorum yap

jerkan50 Nickli Üyeden Alıntı
                      8000 serısıne bu yazılımı kısıtlı vermışsınız dört gözle beklıyoruz.emeğinize sağlık.
                      Evet hocam bi el atarsanız seviniriz 8000 ailesi olarak:mzk:

Yorum yap

valla bende anlamadım onu seyretmeseler olmazsanki illada dt çok istiyorsan yasal üye ol seyret yani nedir bu bıktık valla dt olayından

Yorum yap

aykut025 Nickli Üyeden Alıntı
                          valla bende anlamadım onu seyretmeseler olmazsanki illada dt çok istiyorsan yasal üye ol seyret yani nedir bu bıktık valla dt olayından
                          arkadaşım bu insanlar ne istediğini sanamı daşacaklar.kimseyi ufak tefek sorunlar için kırmaya kimseninhakkı yok.konuyu anlamadan yazmamanı öneririm.benim önerime ihtiyacın yok zaten.insanlar sadece isteklerini dile getiriyorlar.bunada saygı göstermek lazım.saygılar.

Yorum yap

Adamlar sırf bu yüzden riske girip yabancı cihazların yazılımlarını cihazlarına atıyorlar.

Demekki var bu dt de birşeyler.

Yorum yap

Demekki bir şey varsa gidip üye olacaksın paşalar gibi seydereceksin. Yok yazılım çıktı, çıkmadı peşinde koşmayacaksın.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X