• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next YE-19500 Server Bağlantı Kesildi Hatası.

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Next YE-19500 Server Bağlantı Kesildi Hatası.

next in 19500 hd cihazını kullanıyorum. kullandığım serverlarda hiç bir sorun olmamasına ragmen lanet makina servera bağlanırken devamlı bağlandı/bağlantı kesildi/bağlandı/bağlantı kesildi......... diye gidip gidip geliyor. bu kesinlikle cihazın problemi yarın servise bırakıcam cihazı ve para mı geri istiycem. aldığıma alacağıma pişman olduğum nadir elektronik aletlerden biri bu next 19500 hd makina..................

xanuha1905 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    next in 19500 hd cihazını kullanıyorum. Kullandığım serverlarda hiç bir sorun olmamasına ragmen lanet makina servera bağlanırken devamlı bağlandı/bağlantı kesildi/bağlandı/bağlantı kesildi......... Diye gidip gidip geliyor. Bu kesinlikle cihazın problemi yarın servise bırakıcam cihazı ve para mı geri istiycem. Aldığıma alacağıma pişman olduğum nadir elektronik aletlerden biri bu next 19500 hd makina..................
    dosttum cihaza haksızlık Ediyorsun bende kullanıyorum server'ını değiştir modem kontrol et rj 45 kablonu kontrol et büyük bir ihtimal server dan bilgine kullandıın cihaz çok özellikli ve kullnaışlı bir cihaz....

Yorum yap

arıza kesin modemdedir iyi kontrol et

Yorum yap

yazdigin sorunlarin cihaz kaynakli oldugunu zan etmiyorum... bence hatayi baska yerde aramalisin...

Yorum yap

Devamlı bağlantın kopuyorsa netinde sorun olabilir yada servera reset atılıyor ekleme vs yapılıyordur o anda düşüyor olabilirsin yada şifrelerini başka biri kullanıyor birbirinizi düşürüyor olabilir serverlarını deneme amaçlı evde başka cihazın varsa onda dene yada servise götür orda bir denet hem kendi cihazında hemde başka bir modelde karşılaştır..
          Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
          http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
          www.nextyazilim.com

Yorum yap

bende kullanıyorum bu makinayı kardeş aldığın server kötü ondan yapıyor bazen deneme server alıyorum aynı bendede bağlandı lesildi yazıyor bilgi için teşekkürler

Yorum yap

next in 19500 hd cihazını kullanıyorum. kullandığım serverlarda hiç bir sorun olmamasına ragmen lanet makina servera bağlanırken devamlı bağlandı/bağlantı kesildi/bağlandı/bağlantı kesildi......... diye gidip gidip geliyor. bu kesinlikle cihazın problemi yarın servise bırakıcam cihazı ve para mı geri istiycem. aldığıma alacağıma pişman olduğum nadir elektronik aletlerden biri bu next 19500 hd makina..................
              makina güzel test serverde bile sürekli bağlı kalıyor.bence sen server aldığın kişiye söyle satırını değiştirsin.

Yorum yap

sizin hatanızın cihazdan çıkma ihtimali yok.yukarıda olabilecek sebebler zaten yazılmış..
                en yetkili ağızdan en yardımcı olmaya çalışan üyeye kadar bir sürü mesaj var, sizde tık yok ,ne yaptınız ,sonuç nedir ,hatanız ne çıktı sizin sorununuza bakın kaç mesaj gelmiş lütfen geri dönüş yapın..
                Next&Nextstar
                EĞİL KULAK VER CEDDİNE ..! TÜRK'e KEFEN GİYDİRMEK HANGİ İTİN HADDİNE .

Yorum yap

Konu başlığı değiştirildi.!!!

Genel uyarıdır.! Lütfen Kuralları okuyalım,sonra mesajlar neden siliniyor,yada kapatılıyor diye sitem edilmesin!
                  Forum Kuralları 5. Yeni bir konu açarken kullanılan başlığa dikkat edilmelidir. Konu içeriği ne olacaksa, başlıkta buna uygun kelimelerden oluşmalıdır.''Acil,Lütfen Yardım,slm, vb.''gibi konu ile ilgisi olmayan anlamsız başlıkta açılan konular ve kişiye özel başlık ile açılan konular kaldırılır veya kapatılır.
                  [B][CENTER]Next & NextStar RESMİ İletişim Adresleri
                  www.next.com.tr

Yorum yap

mach1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    Devamlı bağlantın kopuyorsa netinde sorun olabilir yada servera reset atılıyor ekleme vs yapılıyordur o anda düşüyor olabilirsin yada şifrelerini başka biri kullanıyor birbirinizi düşürüyor olabilir serverlarını deneme amaçlı evde başka cihazın varsa onda dene yada servise götür orda bir denet hem kendi cihazında hemde başka bir modelde karşılaştır..
                    +1

Bizzat denedim nxp işlemcili başka bir cihazda, sn. mach1'inde belirttiği gibi serveriniz aynı anda başka cihazdada aktif ise bu olay gerçekleşiyor.
                    VESTEL UD9200 4K LED TV
                    ARÇELİK 32" LED TV
                    2X Next 2053 HD (HEVC H.265)

Yorum yap

arkadaşlar ben dediklerinizin hepsini yaptım. başka modemde de denedim başka kabloda kullandım. 3 ayrı server yükledim 3 ünde de aynısını yaptı. benim derdim server ın devamlı kopması değil server bağlandı yazısı ekran da gözüktüğü anda hemen bağlantı kesildi diyor. oto ip alıyorum gene fıs. he diyeceksiniz servise götürdün mü hayır daha götürmedim. ama dediğim gibi bence benim makineden kaynaklı bi problem sizlerde aynı sorun çıkmamış olabilir.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                      X