• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Wetek play açılmıyor mavi ışık yanıyor

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

asbest Nickli Üyeden Alıntı
    bunu denedinizmi ?
    ustam bunuda denedim
    cok tsk ederim ilginize allah razı olsun
    sadece rs 232 baglantısı denemedim ondada laptop da rs 232 girisi yok yarın dönusturucu alıp onunla deneyecegim.
    ve yapa bilecek birini ankarada tavsiye ederseniz saygılar

Yorum yap

Bilgisayara bağlanıp kartın içine bakıyım bir nasıl yüklenmiş diye bağlanabilirim.

Sevgiler...

Yorum yap

olur
        teamviewer lemi

Yorum yap

http://wetektr.com/WeTek/index.php?d...&f=AA_v3.5.exe Bunu kurup id noyu bana KM'den yolla.

Sevgiler...

Yorum yap

64 084 142

Yorum yap

ustam km nerden göndewriliyor

Yorum yap

ustalar imdat benım cıhaazda da aynı sey oldu uydu yayıyını ızlerken donmalar basladı daha oncede oluyordu fişi cekıp takınca duzelıyordu. 3gun once de aynı sekılde fışı cektım taktım mavi işiktan başka birşey yok tepkı sıfır daha once basına gelen varsa anlatsın

Yorum yap

Osman; sanırım cihaz brick olmuş, rs232 kablosuyla bağlayıp kurtarırsın.

Elin yatkın değilse de servise yolla yapsın Dikey E.

Sevgiler...

Yorum yap

selamlar herkese .. benım wetekplay2 cıhazda mavı ışıkta kaldı elektrık kesıntısınden sonra oluşmuş.kurtarma dosyası ust mesajlarda baktım lınkler ölmuş.özkaradag veya bır başka arkadaş yardımcı olablırmı
                    WETEK Play 2 4K
                    Android *ELEC *ENİGMA 2

b@rett@ port@l

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                    X