• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next Minix HD Serisi 17.08.2012 Tarihli Yazılımı.

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Next Minix HD Serisi 17.08.2012 Tarihli Yazılımı.

Next Minix HD Serisi 17.08.2012 Tarihli Yazılımıdır.

Yazılım Notları :

1- YouTube' dan izlenen içerik artık kaydedilebilir. Bunun için YouTube menüsünde AYARLAR (Kırmızı) tuşuna basıp İNDİRME seçeneğini AÇIK yapın. YouTube' dan oynattığınız içerikler USB belleğe kaydedilecektir.

2- Web Radio eklendi. İnternette kullanıcıların oluşturdukları (Icecast) online radyolara bağlanıp dilediğinizi dinleyebilirsiniz. Çok sayıda radyo kanalı ile her türlü zevke göre müziğe ulaşmak mümkün.

3- TS Gecikme eklendi. TS Gecikme: NDS şifreli yayınların paylaşımda mozaiklenme sorununu ortadan kaldırmak için tasarlanmıştır. Menüden Sistem Ayarları-Diğer Ayarlar altında bulunan TS Gecikme seçeneğini açık yapın. İzlemek istediğiniz kanala gelince kumandadan SLOW > tuşuna her basışınızda 1S, 2S, 3S ve Kapalı seçenekleri ekrandayken OK tuşuna basarak gecikmeyi başlatabilirsiniz.

4- Ses/Görüntü sürücülerinde güncellemeler yapıldı.

5- Network sürücülerinde güncellemeler yapıldı.

6- Kanal/Kéy listeleri güncellendi.

Not : Pembe ve Mavi Minix HD Serilerine Yükleyiniz.
    Minix HD Black Serisine YÜKLEMEYİNİZ!!!
    Eklenen Dosyalar
    [B][CENTER]Next & NextStar RESMİ İletişim Adresleri
    www.next.com.tr

paylaşım için tşk....

Yorum yap

Yazılımlarda emeği geçen ustalara teşekkürler.Özellikle youtubeden kayıt olayı güzel olmuş.saygılar.

Yorum yap

minix hd sorun

önce bütün türkiye .ye hayırlı bayramlar minix hd de şu sorunu gördüm youtubedeki görüntüleri kaydetmiyor seçeneği açık yaptığım halde usb ye youtub diye dosyayı açıyor fakat içindeki kaydedilen yayınların hepsi 0 kb yazıyor teşekkürler

Yorum yap

yeni yazılımı yükledikten sonra eski kanal yedeklemeyi geri yükleme yapamıyorum hata veriyor neden acaba

Yorum yap

Yeni yazılım sonrası you tube'tan kategoriyi sadece bir kez seçip arayabiliyorum. sonraki bir kategoriyi youtube menüsünden exit= çıkış yapıp you tube'a tekrar girsem dahi kesinlikle ne arama yapııyor ne de açıyor. ikinci bir kategori seçimini (arama sekmesi dahil), ancak receiverı kapatıp açtıktan sonra yapabiliyorum. Bu sorunu nasıl düzeltebilirim?

Yorum yap

keykadir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              Yeni yazılım sonrası you tube'tan kategoriyi sadece bir kez seçip arayabiliyorum. sonraki bir kategoriyi youtube menüsünden exit= çıkış yapıp you tube'a tekrar girsem dahi kesinlikle ne arama yapııyor ne de açıyor. ikinci bir kategori seçimini (arama sekmesi dahil), ancak receiverı kapatıp açtıktan sonra yapabiliyorum. Bu sorunu nasıl düzeltebilirim?
              Evet bu sorun bende de mevcuttu modemi resetledim...sorun düzeldi..internetin hızından da kaynaklanabiliyor..
              Next Minix HD
              Next 2000 HD
              Next MACHINA 3D SUPER
              Next 64

Yorum yap

ben, malesef modemi resetlesemde açıp kapasamda sonuç aynı.

Yorum yap

(((((((17.18.2012)))))))

Next Minix HD Serisi (((((((17.18.2012))))))) Tarihli Yazılımıdır.

böyle birtarih varda bizim mi haberimiz yok

yoksa takvimlermi degişti hayretttttttttttt

Yorum yap

asprin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    Next Minix HD Serisi (((((((17.18.2012))))))) Tarihli Yazılımıdır.

böyle birtarih varda bizim mi haberimiz yok

yoksa takvimlermi degişti hayretttttttttttt
                    Düzeltildi.
                    www.next.com.tr

Yorum yap

emu aktifleştirme bölümü çalışmıyo tv sistemi 0000 yapıyorum düzen bölümü gelmiyo

Yorum yap

trtamer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        emu aktifleştirme bölümü çalışmıyo tv sistemi 0000 yapıyorum düzen bölümü gelmiyo
                        Uydu üzerinden güncel yazılımı yükleyip öyle deneyin,hazır kanallarınız var ise Güncelleme modunu sadece yazılım olarak seçin..sonuç alamaz iseniz haber verin size EMU aktif edilmiş yazılım gönderirim onu USB bellek ile yüklersiniz..
                        www.next.com.tr

Yorum yap

http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=61485
                          www.next.com.tr

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                          X