• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Otomatik günceleştirmeleri kapatmak istiyorum..

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Otomatik günceleştirmeleri kapatmak istiyorum..

arkadaşlar bilgisayara yeni format attım ama bilğisayar internetten sürekli veri alıyor nasıl kapatabilirim.tşk

Bilgisayarınıza format attığınız için güncelleştirmeleri yapılandırıyor masa üstünde bilgisayarımı tıklayın özellikler otomatık günceleştirmeler otomatik günceleştirmeleri kapat kutucuğunu işaretleyiniz..

Yorum yap

güncelleştirmeler kapalı ağ bağlantılarındaki ğelişmiş bölümünde bulunan upn vediğer pencerelerde kapalı ms dos komutundan support yazan kısmıda sildim gel velakin hala veri alış verişi yapıyor tşr

Yorum yap

dostum eğer kapatırsan bilgisayarındaki dosyaları sağlıklı kullanamazsın çünkü windovs un dosyaları yapılandırması lazım
        next8000xcam plus ,next 9000xcamultra ,gm9400cı ,vestel-telkom7200 ,ss2tvkart, xdream modül ,daizek motor 2adet-,120ofset hareketli 3adet90canak sabit, 2000 CX super plus ,dazzle convektör,seoul 1180 500s dreambox

Yorum yap

Konu uygun alana taşındı..

Yorum yap

Hazırlanıyor...
          X