• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

9000ultra nete baglanmıyor

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• 9000ultra nete baglanmıyor

satwalker adresler dogru ama nafıle cıhaz adreslerı hafızaya almıyor.kanallar kapalı.tf530 b atıyor bı atmıyor bıde cok kısa suruyor 5sanıyede atıyor yazılımı sonra comdan atıyorum ama nafıle eskı yazılımıda attım ama tarıh aynı yazlımın tarıhı degısmıyor.yardımlarınızı beklıyorum.bıde yazılım atmadan ne statık nede otomatık ıp olayına cıhaz hata verıyor yanı tf 530 atmadan cıhaz dan okı alamıyorum sansına bazen atıyorum.yazılım talımatında 1..2 dakıka suruyor denıyor 5sanıyede bıtıyor bılgınıze?cıhaz ıp alıyor ama adreslerı hafızaya almıyorcıhazın versıyonu su :sw:20111020-18060e05..v1.2c(12/6/6) bıde ınfoya basınca 2006.9.7: 14.05 yazıyor.

sen cihazını en yakın olan servise veya aldığın yere bir götür oarada yeni yazılım atılsın....bulunduğun yer neresidir sana yardımcı olalım şehrini pm at veya msn den [email protected]

Yorum yap

cihazında gözüküyor sorun satwalkerla aynı görüştyim....bir bilene göster...

Yorum yap

9000ultra

eskı yazılımla su an calısıyor net hepsı acık ama yenı yazılım da hata verıyor.yrdımlarınız ıcın saolun

Yorum yap

Arkadaşım yeni yazılım için ben de çok uğraştım ama nihayetinde hallettim. birinci yazılımı serverden pc bağlantılı yükleyeceksun, ikinci yazılımı loaderi ile yükleyeceksın boot 1 mb4 olacak eğer ye9000xcam ultra ise....

Yorum yap

birici yazlımı ne yaptıysak atamadık malesef

Yorum yap

mistik53 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              Arkadaşım yeni yazılım için ben de çok uğraştım ama nihayetinde hallettim. birinci yazılımı serverden pc bağlantılı yükleyeceksun, ikinci yazılımı loaderi ile yükleyeceksın boot 1 mb4 olacak eğer ye9000xcam ultra ise....

arkadaşım 9000ultra bootıng 2 dir sen nasıl 1 ile yukleyin diyorsun yanlış yazdın galiba

Yorum yap

Hazırlanıyor...
              X