• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next Super Plus Serisi 17.6.2008 Yazılımları

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• orfaqua Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bende Next 2000 CX Super Plus var. Mevcut yazılım QNEC108.45 11/20/06 iken USB den NEXT YE-2000 CX SUPER PLUS_QNEC122.34_061708_TK0C1N0_pz.bin dosyasını sorunsuz yükledim.
    Kanal listem gitti ve tarama yaptığımda Turksat dan sadece 83 kanal buluyor, TRT ler filan yok.
    Hotbird den ise hiç kanal bulamadı.
    Çözüm için yol göstermenize ihtiyacım var.
    Not: Uydu konusunda ifadelere biraz acemiyim(Tps vb.) ama bilgisayardan iyi anlarım.
    manuel aramada yenitp 12731V 3333 nit taramayı ac okle tarat
    AYBERK ELEKTRONİK

Yorum yap

• hot birde önce dayzek ayarlarını yapman lazım önce 2 veya üctür ondan sonra tarat
      AYBERK ELEKTRONİK

Yorum yap

• arama yaptırdım ama multivizyonlar yok neden

Yorum yap

• yüxexessiz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          arama yaptırdım ama multivizyonlar yok neden
          multiler astra uydusuna geçti. tps çıkıyor ama açılmıyor. onlarda eylülde astra ya geçiyor.
          Ya bir yol bul, ya bir yol aç, yada yoldan çekil

Yorum yap

• surveyor Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            multiler astra uydusuna geçti. tps çıkıyor ama açılmıyor. onlarda eylülde astra ya geçiyor.
            eyvallah sağolasın

Yorum yap

• kumanda sorunu

mach1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              Polsat auto
              Nilesat showtime auto
              HOCAM NEXT YE 2000 CIS SUPER PLUS uma yükledim fakat kumandamın düğmeleri çalışmıyor ne yapmalıyım

Yorum yap

• yeni yazılımı bende attım ama sanırım yanlış bir şey yaptım cihazım açılmıyor işlem yapamıyorum yardımcı olabilecek birileri varsa lütfen acil yardım :-( cihazım 2000 fta usb

Yorum yap

• recepyuksel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  yeni yazılımı bende attım ama sanırım yanlış bir şey yaptım cihazım açılmıyor işlem yapamıyorum yardımcı olabilecek birileri varsa lütfen acil yardım :-( cihazım 2000 fta usb
                  ön panelde end görmeden cihazı kapattınız sanırım.

pc den boot modunda yazılımı yeniden yükleyiniz düzelmez ise size en yakın servise götürmeniz gerekmektedir.

Yorum yap

• seikocu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    HOCAM NEXT YE 2000 CIS SUPER PLUS uma yükledim fakat kumandamın düğmeleri çalışmıyor ne yapmalıyım
                    kumandanızın pillerini kontrol edin.
                    cihaz açılıyormu sorun sadece kumandamı ?

Yorum yap

• Arkadaşlar kolay gelsin. NEXT-Ye2000 DPCI Super Plus cihazımda 115A versiyonu yüklüyken USB' den 122A yazılımını yükledim. Yükleme esnasında herhangi bir sorun olmamasına rağmen cihaz reboot olduktan sonra Menü de EMU *** kısmı kayboldu. EMU yu aktif hâle getirmek için cihaz versiyon bilgisi kısmında kırmızı tuşa basmama rağmen herahangi birşey olmadı. Sonrasında ise bekleme modunda yeşil tuşa basılıncagelen TPS oto güncelleme vs. menüsünün de gelmediğini farkettim. Kısacası kumanda tuşlarından olağan verimi alamıyorum. Sorun nedir? Yardımcı olabilecek arkadaşım varsa şimdiden teşekkürler..
                      "Söz ola kese savaşı, Söz ola kestire başı, Söz ola ağulu aşı yağ ile bal ede bir SÖZ"

Yorum yap

• ramis Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        hot birde önce dayzek ayarlarını yapman lazım önce 2 veya üctür ondan sonra tarat
                        dayzek?

Yorum yap

• mIdIk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          Arkadaşlar kolay gelsin. NEXT-Ye2000 DPCI Super Plus cihazımda 115A versiyonu yüklüyken USB' den 122A yazılımını yükledim. Yükleme esnasında herhangi bir sorun olmamasına rağmen cihaz reboot olduktan sonra Menü de EMU *** kısmı kayboldu. EMU yu aktif hâle getirmek için cihaz versiyon bilgisi kısmında kırmızı tuşa basmama rağmen herahangi birşey olmadı. Sonrasında ise bekleme modunda yeşil tuşa basılıncagelen TPS oto güncelleme vs. menüsünün de gelmediğini farkettim. Kısacası kumanda tuşlarından olağan verimi alamıyorum. Sorun nedir? Yardımcı olabilecek arkadaşım varsa şimdiden teşekkürler..
                          emu açma kapama değişti.
                          menü > girişler > kırmızı tuş > 1234

Yorum yap

• next2000hd Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            lnb ayarlarından lnb universal olarak seç...
                            LNB universal seçili.

Yorum yap

• mv720 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              Kanal taratmadan önce NIT Search açık olarak ayarla. Öyle tarat. Tüm kanallar gelecektir.......
                              NIT search kapalıymış açıp taradığımda 13 kanal daha buldu fakat TRT bu kanallar arasında da yoktu.

Hotbird de de herhangi bi gelişme yok malesef.

Yorum yap

• 17-06-08 yazılımlarında polsat au çöktümü baya bekledim animalin üstünde au yapmadı

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X