• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 2000 HD Alanlar Buraya

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• merhaba cihaz gerçekten güzel ama malesef bu konulara cok uzak olduğum için adım adım ilerlemeye calışıyorum şuanlık sadece wifi antenını taktım belgesel kanalarını acılyor daha ne yapmalıyım arastırıp öğrenip devam edecem ayrıca yardımlarınııda beklerım

Yorum yap

• sdurdu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      merhaba cihaz gerçekten güzel ama malesef bu konulara cok uzak olduğum için adım adım ilerlemeye calışıyorum şuanlık sadece wifi antenını taktım belgesel kanalarını acılyor daha ne yapmalıyım arastırıp öğrenip devam edecem ayrıca yardımlarınııda beklerım
      - Cihazınız hayırlı olsun. Bir sorun yaşadığınızda foruma yazarsanız yardımcı olmaya çalışırız.

Yorum yap

• Hayırlı olsun nete bağlı isen emunu aç fshare i ni açıp izlemeye başla ilk aşama olarak.İptv ve cccam extralar istiyorsan onlarıda satın alıp izleyebildiklerini arttırırsın.
        Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
        http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
        www.nextyazilim.com

Yorum yap

• benim merak ettiğim bir konu var. hazır m3u listeleri var.Mesela benim ücretli iptv üyeliğim var ve hazır m3u listem var. ona hiçbir işlem yapmadan direk usb bellek aracılığıyla bu cihaza atabiliyormuyum?

Yorum yap

• usb den istediğin m3u okutabilirsin ilk dosyanın arkasına ikinici ekleyebilirsin yada dosyaları elle birleştirip tek dosya yaparak kullanabilirsin vs vs..
            Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
            http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
            www.nextyazilim.com

Yorum yap

• Bende aldım,cihaz gayet güzel.Sitedeki açıklamalara göre emü-IKS-FreeShare Sistemi,internet bağlantısı yaptım.Hotbird şifreli kanallar açıyor,FreeShare son gün attı,malum kanallar ok.Fakat bir sıkıntı var,sitede belirtildiği gibi,son test yazılımını yükledim,TÜRKSAT 4A 12461 H 20800 3/4 Tanberg Kanalları açılmadı,dendiği gibi internet üzerinden Key kütüphanesi ve sonra Softcam dosyaları yükledim.Tp sinyal 96,kalite 82 tpleri sinyal kötü değil,sildim,yeniden tp aradım,yine açılmadı.Fabrika ayarlarına geldim,yine açmadı.Aynı kablo ile next Amigo kendi yeni yazılımı ile açıyordu.
              cihaz bilgisinde yazılım versiyonu 12-01-2017cihaz seri no:101610095.Ne yapmalıyım

Yorum yap

• Next amigoyu birisine vermiştim,onunla görüştüm şimdi,bende de açmıyor şimdi dedi,o zaman keymi değişti,bir bakabilecek var mı?

Yorum yap

• Keyler çöktü bu sabah itibari ile
                  NEXT MACHİNA 3D
                  2000 UEFA KUPASI
                  2000 SÜPER KUPA
                  4 YILDIZLI TEK TAKIM

Yorum yap

• taskalp47 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    Keyler çöktü bu sabah itibari ile
                    2 saat uğraştım valla,bu konuda o kadar da bilgisiz sayılmam aslında,
                    bizdeki şansa bak :alalal::alalal::alalal:
                    Umarım yenisi verilir.Teşekkürler arkadaşım.

Yorum yap

• abtani Nickli Üyeden Alıntı
                      2 saat uğraştım valla,bu konuda o kadar da bilgisiz sayılmam aslında,
                      bizdeki şansa bak :alalal::alalal::alalal:
                      Umarım yenisi verilir.Teşekkürler arkadaşım.
                      Tahminimce 1 hafta yenisi çıkar eyer çıkarsa hemen verilir buu cihaza merak etme
                      NEXT MACHİNA 3D
                      2000 UEFA KUPASI
                      2000 SÜPER KUPA
                      4 YILDIZLI TEK TAKIM

Yorum yap

• Isınma sorunu varmı acaba bu cihazda kullanan arkadaşlar bilgi verebilirmi?

Yorum yap

• Anthem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          Isınma sorunu varmı acaba bu cihazda kullanan arkadaşlar bilgi verebilirmi?
                          Cihaz cok az ısınma yapıyo
                          NEXT MACHİNA 3D
                          2000 UEFA KUPASI
                          2000 SÜPER KUPA
                          4 YILDIZLI TEK TAKIM

Yorum yap

• Aylardır sorun çıkarmadı

Yorum yap

• nihayet bende bugün aldım
                              kay:

Yorum yap

• blacks07 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                                nihayet bende bugün aldım
                                İyi günlerde güle güle kullan yetenekli ve güzel bir cihaz

saygılar
                                Cihazınızda meydana gelebilecek herhangi bir hasar veya veri kaybından sorumlu değilim.
                                Bütün dosya eklenti ve sunumlar test amaçlıdır.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X