• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next Pandora (V.3023) 21.04.2015 Tarihli Yazılımı

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Next Pandora (V.3023) 21.04.2015 Tarihli Yazılımı

Next Pandora (V.3023) 21.04.2015 Tarihli Yazılımı

Yazılım Notları :
    Kod:
    - VOD bölümünden TV izleme bölümüne geçişte yaşanan ses problemi giderilmiştir.
    - Kanal bilgileri güncellenmiştir.

İNDİR
    [B][CENTER]Next & NextStar RESMİ İletişim Adresleri
    www.next.com.tr

Teşekkürler yazılım için,umarım beklentiler azami ölçüde yazılımla düzenlenmiştir.androidin güncellenmesi,play store durduruldu hatası,dt play güncellemesi gibi.

Yorum yap

rar dosyasında degıl ama dosya,neden ?

Yorum yap

DAHA TAM YÜKLENMEDI

Yorum yap

Değişenlerde onlar yok...
          Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
          http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
          www.nextyazilim.com

Yorum yap

İndirme linki yenilendi.
            [B][CENTER]Next & NextStar RESMİ İletişim Adresleri
            www.next.com.tr

Yorum yap

me test yazlim v3023

problem in xbmc is hang

not support oscam in v3023
              not open france channel

in emon connect only 1 number cccam client

not connect server 2 -3-4 in emon cccam

Ben yeni bir makine aldım

Ve şimdi değersiz ve güçsüz hissediyorum company next

Yazılım destek veremiyoruz iki yıllık bir süre sonra

destk next pandora in yazlm =-00000

Ben gerçekten destek ve yazılım mühendisliği şirketi için üzgünüm

Yazılım sorunları çözmek için, yalnızca yazılım sayısını değiştirebilirsiniz

Senin için iyi bir hamle görmedim

Size Hoşçakal
              ‏وَمَنْ أَضَلُّ مِمَّنْ يَدْعُو مِنْ دُونِ اللَّهِ مَنْ لَا يَسْتَجِيبُ لَهُ إِلَى يَوْمِ الْقِيَامَةِ وَهُمْ عَنْ دُعَائِهِمْ غَافِلُونَ‏

Yorum yap

Dün aksam saat 21:30 yukledim ve eski yazilimlara gore biraz daha hizli ama malesef yine hata veriyor bazen ,kanalalara geciste ses gidiyor ,oscam test surumunde kalmis belli bu yazilimda yok ,pandora kesinlikte sinifta kaldi yazilim bakimindan,ip Tv ler gec aciliyor..xbmc calismiyor,kendi ip Tv sindeki kanalllarin bazilari canli degil banttan,bu kadar da başarisiz bir Uydu alicisi yakismadi Next'e

Yorum yap

Good choise what did u buy mate ?
                  Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

Depo

Next Yazılımları için
                  www.nextyazilim.com

Yorum yap

I did buy now starsat 13000

Two years have been free gsharee account

open all scrmbeld channel in all satlaite is open

Full compatibility with cccam mgcam newcam gscam gshare all bis key

No regiment and very fast with good support at affordable prices

I buy in the near future vu solo 2
                    ‏وَمَنْ أَضَلُّ مِمَّنْ يَدْعُو مِنْ دُونِ اللَّهِ مَنْ لَا يَسْتَجِيبُ لَهُ إِلَى يَوْمِ الْقِيَامَةِ وَهُمْ عَنْ دُعَائِهِمْ غَافِلُونَ‏

Yorum yap

slm ustalar rootlu yazilim ne zaman cikar arti bu yazilima root uygulana bilirmi ve nasil yapilir bilen arkadas lar yardim ederse cok iyi olur simdiden tesekkurler

Yorum yap

malesef pandora kesinlikte sinifta kaldi cope atin

Yorum yap

tam bır fıyasko o kadar hata verdıkı son program tekrar 3013 yukluyorum...

Yorum yap

yazılım otamatik olarak geldi yukledim önce tv izle hata verdi sonra düzeldi timeshift özelliğini ayarladım kayıttan geri aldığında yayın bozuluyor yazılımı geri yine 3.12 yi ykledim orda timeshift güzel çalışıyor yeni yazılımda bu özellik düzelirse iyi olacak.

Yorum yap

Bende eski yazılıma döndüm son yazılım fiyasko..

Depo

Next Yazılımları için
                              www.nextyazilim.com

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X