• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 2000 Super Plus 9.6.2008 Yazılımları

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• yılıdırm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tasarım hocam Boot-Modun da Yazılım atamadım baglantı kurulamadı diyor cıhazda halen (o) işereti duruyor yanı eski halıne getiremedim.Başka yolu yokmu resetleme veya usb den tekrar mudahale yapıp duzeltemezmiyim bazı arkadaslar 2 dk bekle E harfı cıkınca kapat ac demiş onuda yaptım hiç bir şey olmadı saygılarımla

arkadasım makınayı arkadan ac kapat sonrada usbeden yazılımı at usbeden atarken yesde sonrada makınan onunde 1 yazısı cıkacak ve makınayı arkadan kapat ac yazılım yuklenesıye kadar bekle onunde end yazısı cıktıgında ışlem tamamdır saygılar

Yorum yap

• mach1 hocam teşekkürler

Yorum yap

• turan45 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        arkadasım makınayı arkadan ac kapat sonrada usbeden yazılımı at usbeden atarken yesde sonrada makınan onunde 1 yazısı cıkacak ve makınayı arkadan kapat ac yazılım yuklenesıye kadar bekle onunde end yazısı cıktıgında ışlem tamamdır saygılar
        öncelikle cevabın için teşekkur ederim ama sorun şu ki cıhazın on panelinde (o) işareti var hiç bir şekilde cıhaza mudahe yapamıyorum malafesef Boot-Modun da Yazılım atamıyorum ole kafamı eğmiş caresiz bir sekilde masum masum bakınıyom

Yorum yap

• Hocam ellerine sağlık yazılımı usb den yükledim sabır arkadaslar sabredın cıhaz kendını boot yapıyo acılıyo sana ayar yapmak aratmak gerekiyo neyse yazılımı hallettımde sorunsuz Allah sebeb olanlaradan razı olsunda benım sorunum aksam maç izleyeyım dedım *** girecek menuyu açamadım sifresı neydı CX super plusun *** menusu sıfresını verebilirmisinız sımdıden tesekkur edrım
          Sonra kılarız diyenin, dün kıldık namazını..

Yorum yap

• yazılımlarda emeği geçen tüm ustalara teşekkürler saygılar

Yorum yap

• demir42 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              bir şey dikkatini çekmemiş en cok istenen usb ye kanal yedekleme de eklenmeiş usb takılı iken içinde iken fav tuş una basıldıgı zaman usb ye kanla dosyası yedekleniyor User Database diye dosya atıyor emeklerinize sağlık
              evet aslında aklımdaydı ama yazarken demek aklımdan çıkmış.evet artık kanalalrımız usbye yedeklenebiliyor...bakalım daha neler bulucam.aslında bi eksik var ama o akdar artıya bi eksiklik yazılırsa ayıp olur(genede yazayım bi eksiklik değil ama *** menusune grildiğinde cihaz donuyor)

Yorum yap

• tech1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                Hocam ellerine sağlık yazılımı usb den yükledim sabır arkadaslar sabredın cıhaz kendını boot yapıyo acılıyo sana ayar yapmak aratmak gerekiyo neyse yazılımı hallettımde sorunsuz Allah sebeb olanlaradan razı olsunda benım sorunum aksam maç izleyeyım dedım *** girecek menuyu açamadım sifresı neydı CX super plusun *** menusu sıfresını verebilirmisinız sımdıden tesekkur edrım
                yeni yazılımı daha yüklemedim ama değişiklik yoksa menüde girişler bölümüne gelip(usb,modül vs.) kırmızı tuşa basıp 1234 tuşlayıp *** menüsünü açıyorsun ordan cas ayarlarına girip emüyü açık yapıp aktif edeceksin.

Yorum yap

• Yazlımlar için emeği geçen herkese teşekkürler...

Yorum yap

• Tasarım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    Cihaz ile bağlantı kurduktan sonra imkansız diye bir şey olmaz. Atabilir
                    Tasarım üstadım; bilindiği gibi laptopların büyük bir çoğunluğunda RS232 kablo girişi bulunmamakta ve bu sorun USB çıkışından bağlantı yaparak aşılmaya çalışılmakta. Ben şahsen USB çıkışından RS232 kablosunu laptoptan receivera bağladıktan sonra iki cihaz arasında iletişim kurmayı başaramadım. Verdiğim cevapta da edindiğim tecrübeyi paylaşmak istedim...

Yorum yap

• tesekkurler nvrgnc arkadasım aksam sırf menuye gıremedım dıye macı kacırdık bu aksam kacırmak ıstemıyorum sahı bızım cıhazın cx ın fabrıka ayar parolası ne onuda not edeyım kotu gunler ıcın
                      Sonra kılarız diyenin, dün kıldık namazını..

Yorum yap

• dkm62 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        Tasarım üstadım; bilindiği gibi laptopların büyük bir çoğunluğunda RS232 kablo girişi bulunmamakta ve bu sorun USB çıkışından bağlantı yaparak aşılmaya çalışılmakta. Ben şahsen USB çıkışından RS232 kablosunu laptoptan receivera bağladıktan sonra iki cihaz arasında iletişim kurmayı başaramadım. Verdiğim cevapta da edindiğim tecrübeyi paylaşmak istedim...
                        vista kullanıyorsan çevirici işe yaramıyor

Yorum yap

• slm 2000cıs tps açmıyo ve multıler yo gelmiyo ne yapmak lazım

Yorum yap

• emeğinize sağlık... bu yazılımda sirüsteki pgler açıkmı teşekkürler
                            SONY BRAVIA KDL-32L4000 LCD TV
                            Next 2000 Super HDTV
                            Next 2000cis Süper plus Usb
                            Beko D-Smart
                            Beko 520 Dci
                            Beko 500 - Goldmaster 9400(j)
                            Çift çanak anten dört lnb(Türksat+Hotbird+Sirius+Thor)
                            Skystar-2

Yorum yap

• ustalar,herkes birşeyler yazmış.(cihaz kilitleniyor,kanallar siliniyor,tps ler polsatlar digi auto değil gibi)benim sorum konu başlığı ile ilgili art ve showtime auto mu,değilmi?auto ise yükleyelim.değilse yazılımların kaldırılması gerekmez mi?

Yorum yap

• show time oto?
                                yardim

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X