• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 2000 Super Plus 9.6.2008 Yazılımları

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Arkadaşlar yazılımı USB'den Attım.Flashınıza yazılımı atın ve takın cihaza.Yükle dedikten sonra cihazınız bootlanacak diye bi yazı çıkıyor.cihazınızı arkadan kapatıp açın ve bekleyin.lütfen sabır edin.2dk bekledikten sonra cihaz ekranında E yazısı çıkana kadar bekleyin ve tekrar cihazı arkadan kapatıp açın yazılım yüklenmişdir.cihaz açılırken 122a olarak açılıyor ve sizden kanla listenizin silinmesi için ok istiyor.Buna evet deyin çünkü göreceksiniz faydası var...
    Eklenen özellikler...
    1.Cihazın görüntü kalitesi artmış
    2.menuler arasında özelikle kanal taşıma hızlanmış(3 uydu kullanıyorum türksat hotbird nilesat)
    3.Arkadaşların ısrarla istedikleri kayıt yaparken başka kanalı izlemek mümkün olmuş.ama bu da sınırlı sayıda yapılmış.mesela aynı tp'de 2 kanal varsa birini kayıt yapıp diğerini izleyebiliyorsunuz.örnek:türkvizyon paketinde genç tv'yi kayderken aynı paket içerisinde başka bi kanalı izleyebiliyorsunuz.

Arkadaşlar incelediğim kadarıyla özeliklelr bunlar.belki bilmediğim gene yeni şeyler vardır.onu da sonra ekleyeyim.
    Not:cihazın perfomans olarak süper bi seviyeye ulaşdığı için kalbi olan arkadaşların bu yazılımı yüklemesini önermiyorum

Yorum yap

• TÜm emeği geçenlere teşekkürler.

Yorum yap

• yaylalı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        yazılım tarihini sürekli güncellediğim halde yazılım da sorun var cihaz botlanacak diyor öyle kalıyor atmayın arkadaşlar toto gibi yazılım.

Ehhee. çok güldüm. Çok yaşa e mi?. Biraz okursan sorunun ne olduğunu görürsün dostum.:ters:

Yorum yap

• çok çok teşekkürler
          :tr:

Yorum yap

• Bu aralar baya yoğun olduğum için pek uydu ile ilgilenemiyorum ama
            Genel olarak bakıldığında
            1- Tps ler gitmiş
            2- Polsat gitmiş

Ama bu yazılımla alakalı değil. Yani public olmaktan çıkmış bu kanlların k.y leri
            3- Yazılım baya hızlı çalışıyor.
            4- Epg olayı çok hoş hale getirilmiş
            5- Kanal taşıma hızlanmış (sırf bunun için bile yüklemeye değer)
            6- Görüntü kalitesi artmış (Benim gibi yuv dan izleyenlere baya güzel haber)
            7- Kayıt esnasında aynı tp den başka bir kanalı izleme özelliği geri gelmiş (Tek tuneri olan bir cihaz için inanılması güç bir yetenek. Müthiş ne diyeyim. Next işte ; Yapıyor adamlar.)

Usb den yüklerken cihaz bootlancak yazdığında anahtardan kapatıp biraz bekleyip geri açıyor ve 2-3 dakika cihazı kendi haline bırakıyoruz ve e yazısını görünce tekrar arkadan kapatıp açıyoruz. Her yazılımda olduğu gibi kanalları tekrar taratıyoruz.
            Usb den yüklemede bir sorun olursa yazılımı boot modunda atıyoruz .
            Bir mesajda kilitlenmeden bahsedilmiş. Son 2 - 3 yazılımda da yaşanan bir sıkıntı bu ama allahtan çok seyrek meydana geliyor. Ben henüz yüklemedim ancak ilk fırsatta yükleyeceğim.

Yüklemeden bukadar şeyi nerden mi biliyorum. Basit. Sadece mesajları okuyarak. Keşke hepimiz böyle yapsak. Aynı sorunlar defalarca yazılmış ve defalarca aynı cevaplar gelmiş. Okumayı sevmeyen bir milletiz malesef.

Ustalara ve emeği geçen herkese ; Teşekkürü borç bilirim. İyiki varsınız. Sayenizde ekranlarımız şenleniyor.

Yorum yap

• ellerıne salık ustamam

Yorum yap

• paylaşım için tşk,sağlıcakla.
                Üstat Elektronik.

Yorum yap

• osnakli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  Arkadaşlar yazılımı USB'den Attım.Flashınıza yazılımı atın ve takın cihaza.Yükle dedikten sonra cihazınız bootlanacak diye bi yazı çıkıyor.cihazınızı arkadan kapatıp açın ve bekleyin.lütfen sabır edin.2dk bekledikten sonra cihaz ekranında E yazısı çıkana kadar bekleyin ve tekrar cihazı arkadan kapatıp açın yazılım yüklenmişdir.cihaz açılırken 122a olarak açılıyor ve sizden kanla listenizin silinmesi için ok istiyor.Buna evet deyin çünkü göreceksiniz faydası var...
                  Eklenen özellikler...
                  1.Cihazın görüntü kalitesi artmış
                  2.menuler arasında özelikle kanal taşıma hızlanmış(3 uydu kullanıyorum türksat hotbird nilesat)
                  3.Arkadaşların ısrarla istedikleri kayıt yaparken başka kanalı izlemek mümkün olmuş.ama bu da sınırlı sayıda yapılmış.mesela aynı tp'de 2 kanal varsa birini kayıt yapıp diğerini izleyebiliyorsunuz.örnek:türkvizyon paketinde genç tv'yi kayderken aynı paket içerisinde başka bi kanalı izleyebiliyorsunuz.

Arkadaşlar incelediğim kadarıyla özeliklelr bunlar.belki bilmediğim gene yeni şeyler vardır.onu da sonra ekleyeyim.
                  Not:cihazın perfomans olarak süper bi seviyeye ulaşdığı için kalbi olan arkadaşların bu yazılımı yüklemesini önermiyorum

bir şey dikkatini çekmemiş en cok istenen usb ye kanal yedekleme de eklenmeiş usb takılı iken içinde iken fav tuş una basıldıgı zaman usb ye kanla dosyası yedekleniyor User Database diye dosya atıyor emeklerinize sağlık
                  Next 2000 cıs Süper PLus + Next2071+Dreambox 500
                  75ºE den 04ºW e kadar DiSEqC Motor

Yorum yap

• dkm62 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    Laptop'la boot modunda yazılım atman imkansız. PC kullanman lazım...:alsana:
                    Cihaz ile bağlantı kurduktan sonra imkansız diye bir şey olmaz. Atabilir

Yorum yap

• teşekkürler
                      Next Machina 3D Super Combo, Next8000xcam plus ve next 2000 cx net

Yorum yap

• teşekkürler herşey güzelde bu nilesat auto yapmıyo hiç açılmadı kanallar

Yorum yap

• TEŞEKKÜRLER hocam

Yorum yap

• tasarım hocam Boot-Modun da Yazılım atamadım baglantı kurulamadı diyor cıhazda halen (o) işereti duruyor yanı eski halıne getiremedim.Başka yolu yokmu resetleme veya usb den tekrar mudahale yapıp duzeltemezmiyim bazı arkadaslar 2 dk bekle E harfı cıkınca kapat ac demiş onuda yaptım hiç bir şey olmadı saygılarımla

Yorum yap

• ben bu yazılımı yükledim 2000cx için olanı...aynen dediğiniz gibi yaptım..sonra makinayı kapadım açtım aynen sırayla yazılanı söylüorum boot-kare işareti var-run-play-122A ve tekrar boot

sorun ne sizce

Yorum yap

• son yazılımı ben atmadım zaten gerekte yok gibi gözüküyor yinede emegi geçen herkese teşekkür eder başarılarının daim olmasını diliyorum saygılarımla

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X