• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Kodi Repo [XorioN] - Wetek

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• google docs/drive linkleri sanırım mkvodun tv versiyonlarında çalışıyor (mkvod usta öyle söylemişti) fakat android sürümlerinde çalışmıyor malesef.kendisi şehir dışında olduğundan düzenleyemiyor da diğer uygulamaların hiçbirinde de malesef bu linkler çalışmıyor.embed linki olduğu için oldukça hızlı ve kullanışlı bu linkler ve çok fazla fazla kullanıyorum portalımdar.malum ok.ru nun link silme hızına yetişemiyoruz artık. elit filmleri cumartesi taratmıştım bu gün yine tarattım şimdilik elliye yakın ölü link buldu xor-matik kısacası yapabiliyorsan sevinirim yapamıyorsan da canın sağolsun

Yorum yap

• onboboon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      google docs/drive linkleri sanırım mkvodun tv versiyonlarında çalışıyor (mkvod usta öyle söylemişti) fakat android sürümlerinde çalışmıyor malesef.kendisi şehir dışında olduğundan düzenleyemiyor da diğer uygulamaların hiçbirinde de malesef bu linkler çalışmıyor.embed linki olduğu için oldukça hızlı ve kullanışlı bu linkler ve çok fazla fazla kullanıyorum portalımdar.malum ok.ru nun link silme hızına yetişemiyoruz artık. elit filmleri cumartesi taratmıştım bu gün yine tarattım şimdilik elliye yakın ölü link buldu xor-matik kısacası yapabiliyorsan sevinirim yapamıyorsan da canın sağolsun
      Direkt video linkini aldım ama hem ip hem de cookie ye özel veriyor sanırım, aşağıda göreceğiniz gibi geliyor ve aynı ip adresi olmasına rağmen farklı browserda bile açılmıyor. Dolayısıyla client tarafında alınması gerekiyor linkin. Tabii farklı yöntemler de olabilir. Yani hala araştırmak lazım..

Kod:
      https://r2---sn-nv47lney.c.drive.google.com/videoplayback?id=86fa7cf3f2a17f20&itag=18&source=webdrive&requiressl=yes&ttl=transient&mm=30&mn=sn-nv47lney&ms=nxu&mv=u&pl=24&sc=yes&ei=zT8dWY2oNMbTqQXX5bq4AQ&driveid=0B4Zy33i4_9WkMVVuNWpaWkhQRVU&mime=video/mp4&lmt=1495032624680980&mt=1495088819&ip=88.141.245.23&ipbits=0&expire=1495103501&cp=QVJOV0JfUlVOQlhNOnFKdlF5eDdCZEl0&sparams=ip%2Cipbits%2Cexpire%2Cid%2Citag%2Csource%2Crequiressl%2Cttl%2Cmm%2Cmn%2Cms%2Cmv%2Cpl%2Csc%2Cei%2Cdriveid%2Cmime%2Clmt%2Ccp&signature=23DE76B883B0324063ACFE0B34A1A1AA58729286.51FAF02344F61F9021A2B62ECED2BB7C9C1EF47B&key=ck2&app=texmex

Yorum yap

• Bir de aşağıdaki linki dener misiniz açılıyor mu diye? Bu linki bir şekilde aldım ama ip bazlı değilse de bu haliyle almak için uğraştırabilir.

Kod:
        https://doc-0g-6g-docs.googleusercontent.com/docs/securesc/ha0ro937gcuc7l7deffksulhg5h7mbp1/6j5n17l2mfs4ud043s0ug25ijqato2bm/1495087200000/01308336651639916827/*/0B4Zy33i4_9WkMVVuNWpaWkhQRVU

Yorum yap

• xorion Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          Bir de aşağıdaki linki dener misiniz açılıyor mu diye? Bu linki bir şekilde aldım ama ip bazlı değilse de bu haliyle almak için uğraştırabilir.

Kod:
          https://doc-0g-6g-docs.googleusercontent.com/docs/securesc/ha0ro937gcuc7l7deffksulhg5h7mbp1/6j5n17l2mfs4ud043s0ug25ijqato2bm/1495087200000/01308336651639916827/*/0B4Zy33i4_9WkMVVuNWpaWkhQRVU
          bu verdiğin link açıyor ustam.

Yorum yap

• docs.google ve drive.google linklerinin açılmasını sunucu tarafında yaptım. Oldukça karışık bir işlemdi ya da bana öyle geldi. Tüm modül ve portallarda bu şekilde linkler açılacaktır ama kalite seçimi yok çünkü hiç bir response de yakalayamadım, yok zaten

Belki daha kolay ve kalite seçmlerini de veren yol da vardır, bulunursa ona da bakarım. Client tarafında yapsaydım işler daha kolaydı hem kalite seçimi gelirdi hem de daha hızlı olurdu ama benim şu an için yaptığım tek client kodi eklentim Bu durumda Onur Android vs. uygulamalarında kullanamazdı. Nasıl kullanıyor derseniz de ona kullanabileceği özel link oluşturdum yani local portal adresi gibi düşünün..

Onur, çok fena Küçük Emrah modunda söyleyince dayanamadım. Umarım uzun süre çalışır yani google yine bir değişklik yapmaz.

Yorum yap

• bana da tablet için bir ios versiyonu yapsan

Yorum yap

• teşekkürler usta çalışıyor google docs linkler emeğine sağlık.

üzmeyin beni

Yorum yap

• harikasınız arkadaşlar ne güzel anlaşıyorsunuz severek kızmadan yorulmadan

saygılar
                  Cihazınızda meydana gelebilecek herhangi bir hasar veya veri kaybından sorumlu değilim.
                  Bütün dosya eklenti ve sunumlar test amaçlıdır.

Yorum yap

• bülent56 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    harikasınız arkadaşlar ne güzel anlaşıyorsunuz severek kızmadan yorulmadan

saygılar
                    Biz birbirimize kızmayız, arada takılırız işte..

Gerçi İsmail tableti için IOS lu bişeyler deyince aşağıdaki gibi oldum

Yorum yap

• Bunlar güzel işler bugün varız yarın yokuz Ne yaparsan yap içine mutlaka mutluluk kat

saygılar
                      Cihazınızda meydana gelebilecek herhangi bir hasar veya veri kaybından sorumlu değilim.
                      Bütün dosya eklenti ve sunumlar test amaçlıdır.

Yorum yap

• O Arda Turan değil mi ya hu? :P

Sevgiler...

Yorum yap

• ozkaradag Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          O Arda Turan değil mi ya hu? :P

Sevgiler...
                          Harbiden benziyor haa

Yorum yap

• usta google docs sorununu çözerken bir ayarı bozmuş olabilirmisin? benim portaldaki/dünya sineması kuşağı/unutulmaz filmler (google docs linkleri özellikle bu bölüm için rica etmiştim) bölümü senin sitemlerde açılmıyor.diğer uygulamalarda ve xor link kontrol programında ise sorunsuz.iyi geceler.

Ekleme:seyirTURK Kodi lokalde de çalışıyor bu bölüm.

Yorum yap

• onboboon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              usta google docs sorununu çözerken bir ayarı bozmuş olabilirmisin? benim portaldaki/dünya sineması kuşağı/unutulmaz filmler (google docs linkleri özellikle bu bölüm için rica etmiştim) bölümü senin sitemlerde açılmıyor.diğer uygulamalarda ve xor link kontrol programında ise sorunsuz.iyi geceler.

Ekleme:seyirTURK Kodi lokalde de çalışıyor bu bölüm.
                              Haklsın onu yaparken biraz bozmuşum Şimdi düzelttim.. Bu kez verilerin daha hızlı gelmesi için doogle.docs/drive linklerini direkt almadım.

Client tarafında yapsaydık buna da gerek olmayacaktı.. Neyse şu an düzgün gibi sorun olursa haber verirsin

Yorum yap

• xorion Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                                Haklsın onu yaparken biraz bozmuşum Şimdi düzelttim.. Bu kez verilerin daha hızlı gelmesi için doogle.docs/drive linklerini direkt almadım.

Client tarafında yapsaydık buna da gerek olmayacaktı.. Neyse şu an düzgün gibi sorun olursa haber verirsin
                                evet şuan sorun düzelmiş gözüküyor fakat bu seferde senin uygulamanın kodi versiyonunda çalışmıyor aşşağıdaki gibi takılıp kalıyor google docs linkleri

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X