• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Dikey Dağıtıma Başladı...

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Hayırlı olsun güle güle kullanın
    WETEK PLAY 1 ( ANDROİD-OPENLEC-ENİGMA2 )
    K2 PRO ( ANDROİD - OPENELEC )

Yorum yap

• Son gün bekleyişleride zor geçer şimdi
      Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
      http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
      www.nextyazilim.com

Yorum yap

• Hangi cihaz?? ben de bi cihaz almak istiyorum. Herkes forumdaki uzman arkadaşlar vardır bildikleri diyip alacaksak ben de alıyorum..

Yorum yap

• Önceliklerini yazarsan daha faydalı oluruz.

Sevgiler...

Yorum yap

• İptv , türksat, hotbird, astra daki ve tüm kanalları açabilen bi cihaz

Yorum yap

• Cihaz o dedikleri kendi açmaz onları kendin iptv ve oscam özel serverlara üye olarak izleyeceksin wetek sadece oscam ve iptv desteği verir yayınları açmaz .
              Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
              http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
              www.nextyazilim.com

Yorum yap

• Eline sağlık usta desene çok az kaldı.

Yorum yap

• valla bugün hastanedeydim bi ara öyle bir baktım 7 aralık dağıtım yapılacak gibi okudum ama başlık tekrar değişmiş ne yapalım sağlık olsun 7 olmazda 10 olur bekleriz hayırlısıyla artık stoklara girmiş kargocu kapıyı çalar kalın sağlıcakla bu arada alan arkadaşlarada hayırlı olsun bu haberinden dolayı @mach1 hocamızada teşekkür ederiz

saygılar
                  Cihazınızda meydana gelebilecek herhangi bir hasar veya veri kaybından sorumlu değilim.
                  Bütün dosya eklenti ve sunumlar test amaçlıdır.

Yorum yap

• Hayırlı olsun şimdiden alan arkadaşlar için...
                    85 cm Diseqc Motorlu (Power Tech) Anten (100.5 East- 30West (KuBand)),,, 90 cm Sabit anten (36A/B East(aparatlı) ve Turksat 3A/4B(merkez)),,, LG WEBOS UJ630V UHD TV,,, Beko CRT TV,,, Samsung 40'' LCD TV,,, Sony WAIO (SWE1512Y1ESI),,, 1 Adet 750 GB Toshiba Taşınabilir Disk,, 1 Adet 1 TB Toshiba Taşınabilir Disk Redline TS 7500 HD,,,,

EMEĞE SAYGI LÜTFEN....

Yorum yap

• ben bu gün aradığımda bana aynen şunları söyledi arkadaş haftaya uçakla getirtip dağıtmayı düşünyoruz bunun için çaba sarf ediyoruz TRT bandrolda sıkıntı olmaz inşallah olmaz ise haftaya dağıtırız dedi bakacağız inşallah öyledir..!
                      MSN DURUMU::

Yorum yap

• hala gelmemiş yaniiiiiiiiiiii

Yorum yap

• yok henüz gelmemiş zaten gelse dağıtacaklar bir iki işlemlemden sonra ya bildiğim kadaryla cihaz geldiğinde TRT bandrolü yazılım kontrolü fatura kesme cihazları dağıtırlar
                          MSN DURUMU::

Yorum yap

• Arkadaşlar cihazlar çok yakında kargoya başlanır.
                            Ancak dış ticaret zor iş. Önce döviz kurları.
                            Slovakya Türkiye ye iyi gözle bakmıyor. Geçen hafta
                            AB ile ilgili bir kararı vardı. Bu sefer dikey ürün
                            Tedarik etmek için Portekiz den ürünü almaya
                            çalışıyor. Sabretmek gerekiyor. Dikeyelektronik
                            Cihazları Enkısa zamanda teslim edecektir.
                            Gözlemlerim budur.

Yorum yap

• durakb Nickli Üyeden Alıntı
                              Arkadaşlar cihazlar çok yakında kargoya başlanır.
                              Ancak dış ticaret zor iş. Önce döviz kurları.
                              Slovakya Türkiye ye iyi gözle bakmıyor. Geçen hafta
                              AB ile ilgili bir kararı vardı. Bu sefer dikey ürün
                              Tedarik etmek için Portekiz den ürünü almaya
                              çalışıyor. Sabretmek gerekiyor. Dikeyelektronik
                              Cihazları Enkısa zamanda teslim edecektir.
                              Gözlemlerim budur.
                              Sizin anlattığınıza göre biraz daha bekliyeceğiz gibi bekleriz ne yapalım sağlık olsun

saygılar
                              Cihazınızda meydana gelebilecek herhangi bir hasar veya veri kaybından sorumlu değilim.
                              Bütün dosya eklenti ve sunumlar test amaçlıdır.

Yorum yap

• Adamlar profesyonel ve paraya bakar. Eğer herkes kendi girişimleriyle ürünün kendi sitesinden alışverişini yapsaydı ürünleri çoktan kullanmaya başlamışlardı. Ne yani ben alışveriş yaptıktan sonra "Hayır, siz Türksünüz-ya da Türkiye'den siniz, size satış yapmıyoruz" mu diyeceklerdi. Geçelim. Mal onlarınsa para da benim. Bu tarz bir muameleyi yapmaya hiçbir tüccar cesaret edemez zira haklarında çıkacak en ufak bir olumsuz yorum bile onlara büyük zarar verecektir. Bu rezaletten sonra, dikeyin de bunun etkilerini hissedeceğini düşünüyorum. En azından bir daha kolay kolay güvenip de kimse yurt dışı ön sipariş olayına girmez bu firmayla...

Ha bu arada artık şu Avrupayı gözümüzde büyütmekten vazgeçelim, bir kere onlarda insanlık kalmamış(Macar kameramanın çelme takma mevzusu-avusturyalıların 200m2'lik alana kıstırdıkları onlarca suriyelilere güya beslemek için attıkları hamburgerlerin havada parçalara ayrılması, danimarkalıların yasa çıkarıp ülkelerine sığınan sığınmacıların ziynet eşyalarına el koymaları), ticarette dünyanın en etkin ülkeleri olsa ne yazar yahu, ben de kendi pazarlarımı ona göre belirlerim olur biter. Herkesin alternatifi var. İyice uyuz olmaya başladım şu Avrupa aşıklarına...

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X