• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next X Plus 13.3.2007 Yazılımları

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• cef Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    5518_VE_Boot_YKME_YE-2000X CI PLUS INF614F Yazılımını nerden bulabilirim?
    Burada dostum 614f yazılımı

Yorum yap

• Teşekkürler yardımların için
      DM500 - NEXT DISEQ MOTOR OFSET 90 cm ÇANAK LG 32 İNÇ LCD TV UYDULAR- DOGU-42°-39°-28.2°-26°-25.5°-19.2°-16°-13°-9°-7°-4.8°- BATI- 1°-4°-7°-30.0°-

Yorum yap

• FMB lere yokmu

Yorum yap

• MUZURALI Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          FMB lere yokmu
          ne yokmu arkadaşım

Yorum yap

• iskelem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            Ben Tps Paketİndekİ Özellİkle Tps Foot Ve Eurosport Kanallarini İzlİyorum. ArkadaŞin DedİĞİ Gİbİ Bazen HİÇ Ses OlmadiĞi Oluyor. Kanal İlerİ Gerİ YapildiĞinda AÇiliyor... Şİmdİden TeŞekkÜrler...
            valla hocam bende de astra da yapıyor.

Yorum yap

• Kayıt sorunu

Yeni yazılımı attıktan sonra şifreli yayınlardan bazılarını dvd cihazıma kaydedemiyorum neden acaba,,? hotbinr de hiç birini kaydedemiyorum Hispa da ise: önemlilerden Canal + , Canal +2 yi kaydedebiliyorum ama başka hiç birini özellikle Tequillia ları kayedemiyorum neden acaba?
              Cihazım Next 2000x CI Plus ve arçelik kayıtedicili dvd cihazı

Yorum yap

• tps icin yeni bir kanal var mi?

Yorum yap

• Ne demek bu tps için yeni kanal varmı??
                  Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
                  http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
                  www.nextyazilim.com

Yorum yap

• mach1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    Ne demek bu tps için yeni kanal varmı??
                    bende anlamadım herhalde tps paketine ne zaman yeni bir kanal geleck diye soriyor....:ehehe:
                    C# Is Good Programming

Only C#

I Love C#

Yorum yap

• laruz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      Yeni yazılımı attıktan sonra şifreli yayınlardan bazılarını dvd cihazıma kaydedemiyorum neden acaba,,? hotbinr de hiç birini kaydedemiyorum Hispa da ise: önemlilerden Canal + , Canal +2 yi kaydedebiliyorum ama başka hiç birini özellikle Tequillia ları kayedemiyorum neden acaba?
                      Cihazım Next 2000x CI Plus ve arçelik kayıtedicili dvd cihazı
                      Yazılımlar dvbye kayıtın alakası olacağını sanmam canal+ ta nagra2 d+ paketi taq larda birini yaparsa diğerinide yapması lazım...
                      Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
                      http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
                      www.nextyazilim.com

Yorum yap

• tps auto yazılım

tps auto bende çalışmıyo

Yorum yap

• mahrech Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          tps auto bende çalışmıyo
                          doğrudur arkadaşım tps autolar bu sabah itibariyle çökmüştür
                          artık yeni yazılımları bekleyeceğiz.

Yorum yap

• ok tpsler gitti bu sabah

Yorum yap

• tpsler gitti 614g açmıyo artık bu sabah göçtüü napcazzz

Yorum yap

• Bu sabah itibariyle yine sistemde değişiklik yaptılar sanırım. Sabah güncelleme yapmadı. 2000 Cıs Super Plus.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X