• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Yeni Yazılımdaki Özellik Ve Ricalar

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

Tasarım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bugüne kadar onlarca hayal gerçek olmadı mı? neden bu kadar nankörlük yapıyorsunuz?
    Bugüne kadar hangi cihaz Usb bellek üzerine kayıt yapabiliyordu?
    Kayıt yaparken başka yayını hangi cihazda izleyebildiniz?
    Hangi cihazdan usb bellek üzerine kanal bilgisi alabildiniz?
    Hangi cihazda mp3 dinleyebildiniz?
    Hangi cihazda resimlerinizi görebildiniz? arkaplan resmi yapabildiniz?
    Hangi cihaza usb bellek üzerinden yazılım atabildiniz?
    Hangi cihaza usb bellek üzerinden k.ey, setting atabildiniz?

Lütfen eleştiri yaparken biraz da elinizi vicdanınıza koyunuz.
    dostum niye nankörlük olarak niteliyosun acep?
    senin dediğin bu özelliklerin çoğu şimdi 100 ytl lik makinalarda bile var.
    nexti karalamak değil amacım ama şu an gerçekten bi durgunluk var bunu belirtmek istedim.herşey emu diil benim gözümde
    bence asıl önemli olan o desteği yanımızda hissedebilmek dostum.
    sürekli yeni teknolojilerin geliştiği dijital ortamda destek alabilmek
    güncelleme yapabilmek

Yorum yap

tasarım üsdat yapdıklarınız gözardı edilemez etmekte nankörlük olur elrinize saglık ama ben bir konuya dile gedirmek isdiyorum sizler doğrumu bulur yanlışmı bulursunuz siz üsdatların görüşüne bırakıyorum server furyası çıktı çıkalı eskisi gibi sofcam yazılımlar verilmez oldu her önüne gelen server veriyor ben bunu anlayamıyorum kimi paralı kimi parasız ne yapacağımızı şaşırdık kafalarımızda bu yüzden soru işaretleri var yoksa çalışmalarınızdan menmunuz üsdatlar saygı ve sevgilerimi sunarım iyi çalışmalar dilerim

Yorum yap

Benim elimde SüperPlus DPCIS var ve Western digital 2.5" HDD var.Bununla ilgili olarak görüntü kaydı yaparken hafif görüntü patlaması oluyor.Bu son 2 yazılımdır meydana geldi.Belki harddiskten kaynaklanıyordur diye harddiski boşaltıp tekrar fat32 olarak formatladım ama yinede formatlanmış boş harddiske kayıt yaparken kayıt esnasında ufak patlamalar meydana geliyor.Birde kayıt komutunu verince biraz geç kayıt başlıyor.Bu hususla ilgili olarak önümüzdeki yazılımlara kadar yazılımlarla ilgili çalışma yapan üstadlarımızın bu sıkıntımızla ilgili bir kontrol çalışması yapabilirlerse seviniriz.Kayıtla ilgili olarak biraz daha çabuk kayıta başlatabilme imkanı ve bu patlamanın neden ileri geldiğini anlayabilmiş değilim belkide biz bir yerde yanlış yapıyoruzdur.Fakat bu son verilen 2 yazılımdan bu yana böyle bir sorun meydana geldi.

Yorum yap

Hocam yazılım için teşekkürler fakat yazılımlar hakkındaki fikirlerimi yazmak istedim.
          öncelikle ben acemi bir kullanıcı olarak bazen yapılan açıklamalardan bir şey anlamıyorum. mesela bu yazılımın eskisinden farkı sadece bazı şifreli kanalları açıyor olması mı yoksa arayüz ve diğer özelliklerde değişim var mı? ben şifreli kanalları izlemiyorum dolayısıyla yapılan değişiklik bundan ibaretse yazılımı yüklemek istemem. eğer yazılımın diğer özelliklerinde değişiklik yoksa kısa bir açıklama olarak not düşülemez mi? dediğim gibi yazılımda olması istenen bazı değişiklikler forumda sık sık dile getirilmesine rağmen ya konu kapatılıyor ya da geçiştiriliyor. Mesela benim için şifreli kanalların açılmasından çok tp lerin toplu halde silinebilmesi, arayüzün daha iyileştirilmesi,kullanmadığım uyduların silinebilmesi,usb ve kayıt özelliklerinin geliştirilmesi gibi değişiklikler yapılması daha önemli..küçük bir örnek daha vereyim, bazılarına bu söylediğim gereksiz gelebilir ama beni rahatsız eden basit ama önemli bir özellikten bahsetmek istyorum. cihazın zoom özelliği çok kullanışsız mesela. zoom yapmak için önce menü açıyorum, her büyütme küçültme için renkli tuşlara basıyorum bu arada ekranın bir köşesinde sinir bozucu bir kutu oluşuyor...kısaca demek istediğim uyduruk makinelerde bile bu özellik daha kullanışlı.. nasıl derseniz mesela tek bir zoom tuşuna bastıktan sonra her ok tuşuna bastığınızda bir kademe daha zoom yapıyor atıyorum 3 kademe sonra normale dönüyor, yön tuşarıylada hareket sağlanıyor. işin özü şimdi diyeceksinizki hocam böyle gereksiz şeyleri niye anlattın..dediğim gibi bunlar çoğunuza ayrıntı gelebilir şifreli kanallar açılıyo daha ne istiyosun yazılımdan diyebilirsiniz ama benim için önemli olan bunlar. lütfen kızmayın sadece belki değerlendirilir diye yazmak istedim. emek verenlere tekrar teşekkürler...
          yukarıdaki mesaj fi tarihte yazdığım bir mesajdır. tamam bu forumda belki binlerce soru soruluyor hepsine cevap verilmeyebilir ama aslında sorulara bakarsanız çoğu ortak sorular. mesela tp meselesini yukarıdaki mesajımda sormuşum yada zoom sorununu..."yeni yazılımda şifreli kanallar açılması dışında bir özellik değiştimi ?" gibi basit bir soruya evet yada hayır gibi kısa bir cevap yazmak yerine cevap olarak satırlar dolusu eleştiri yazanlar olabiliyor. tamam cihaz güzel kabul ama yeni yazılımdan anlaşılan sadece şifreli kanalları açmaksa benim açımdan yazılım hiç yenilenmiyor demektir. yine de dediğim gibi işin içinde emek ve harcanan zaman var saygı duyuyor teşekkür ediyorum.

Yorum yap

hasman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            dostum niye nankörlük olarak niteliyosun acep?
            senin dediğin bu özelliklerin çoğu şimdi 100 ytl lik makinalarda bile var.
            nexti karalamak değil amacım ama şu an gerçekten bi durgunluk var bunu belirtmek istedim.herşey emu diil benim gözümde
            bence asıl önemli olan o desteği yanımızda hissedebilmek dostum.
            sürekli yeni teknolojilerin geliştiği dijital ortamda destek alabilmek
            güncelleme yapabilmek
            madem 100 ytl lik cihazlarda bu özellikler mevcut öyleyse gidin o cihazlardan alın bosuna bu cihaza 2-3 katı para ödememiş olursunuz..
            hersey emu değil destek istiyoruz diyorsun iyi güzelde nasıl bir destek arıyorsun cihazın neredeyse bi bulasık yıkamadığı kaldı bir sürü özellik eklenmiş ve hala yeni özellikler eklenmeye devam ediliyor aradığınız güncellemelerin alası yapılıyor hakkaten nankörlük yapmayın...

Yorum yap

dolgan Nickli Üyeden Alıntı
              tasarım üsdat yapdıklarınız gözardı edilemez etmekte nankörlük olur elrinize saglık ama ben bir konuya dile gedirmek isdiyorum sizler doğrumu bulur yanlışmı bulursunuz siz üsdatların görüşüne bırakıyorum server furyası çıktı çıkalı eskisi gibi sofcam yazılımlar verilmez oldu her önüne gelen server veriyor ben bunu anlayamıyorum kimi paralı kimi parasız ne yapacağımızı şaşırdık kafalarımızda bu yüzden soru işaretleri var yoksa çalışmalarınızdan menmunuz üsdatlar saygı ve sevgilerimi sunarım iyi çalışmalar dilerim
              bakın server ile bu dediğiniz olayın yakından uzaktan alakası yoktur..
              yayıncı kuruluslar şu sıralar yayınlarını illegal seyrettirmek istemiyorlar public dediğimiz olay gerceklesmeyince yani sifreler vatandasa sızdırılmayınca bunda yapacak birsey yok ya sifrelerin public olmasını bekleyeceksiniz ha ben uğrasamam diyorsan server yada yasal kart takılacaksınız..

neyin softcamını versinler şimdi size izlemek istediğiniz yayının şifresini siz bulun veya söyleyin softcam bizden problem değil eğer bir yazılım gerekiyorsada ustalar gereğini yapar..

Yorum yap

Arkadaşım komik olma "bu ülkeyi sevmiyosan terket" söyleminde olduğu gibi "makinayı alma o zaman" demek çok geri kalmış bir düşünce. yok efendim bulaşık mı yıkayacakmış? ne istiyormuşum? ne istediğimi yazdım zaten okumuyorsun herhalde. ayrıca yazılan pek çok özelliğin benzer makinalarda olduğu doğrudur. üstelik burada yazdığım ve düzeltilmesini rica ettiğim basit değişikliklerde beğenmediğiniz makinalarda var. eksik ararsan çok çıkar eski makinemdede uydudan güncelleme vardı mesela biz bunda niye yok dedikmi verdiğimiz paranın karşılığında belli özellikler istiyorum sadece...zoom özelliğinin iyileştirilmesini istemek çok mu büyük bir istek??yazdığımın doğruluğuda bir kez daha ispatlanmış oldu ayrıca olumlu olup sorumuza cevap verceğiniz yerde yine negatif cümleler...teşekkür ediyorum...

Yorum yap

@vertas2 alıntı yapıp cevap yazdığım mesajın muhatabı sen değilken neden parlıyosun!!
                  ne istediğin beni ilgilendirmiyor ..
                  eksik aradıktan sonra elbette bulunur gözünün üstünde kaşın var muamelesi yaptıktan sonra bu niye bulasık yıkamıyor?? sorusunuda sorarlar yakında dediğim gibi..
                  konu açılıs amacından saptırıldığı için kapanmıştır...

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                  X