• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next YE-2001 DACI?

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Next YE-2001 DACI?

Merhaba!.....
    Ya arkadaşlar bana bugün bir next ye -2001 dacı cihaz geldi bu cihaz gri cihaz olup üstündeki kumandada next 2000 cihazın kumandası ve bu cihaza emulu yazılım aramıyorum son geliştirilmiş yazılımı varmı acaba, sahibi türksattaki kanalları istedi benden bende yazılım versiyonuna bakıyım dedim ama üzerindeki kumandadan menüye giriş yapamıyorum yaniii cihaz fme'mi fmb'mi ınf'mi bilmiyorum cihazda analog bölümü varmı yokmu bilmiyorum cihazın flashına zarar vermeden nasıl yapabilirim?teşekkürler.
    LEBEN ?

cihaz versiyonuna gir bi mak ne yazıyor ona göre bilgi verelim
    Mach1 Team™

Yorum yap

cihaz plus serisi değilse yazılım yok arkadaşım ....
      MACH1 HOCAM SAĞOLSUN

Yorum yap

Akıllı kumandadan bunları elde ettim arkadaşlar.
        Ürün:YE-2001DACI
        Softwareversiyon:E567bM1
        Mekanik versiyonuTSLOader 2.0
        Firma Yüksel elektronik
        vs vs...
        LEBEN ?

Yorum yap

kenan_citak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          cihaz plus serisi değilse yazılım yok arkadaşım ....
          @kenan_citak ustadın dedigi gibi malesef o seri için yazılım yook
          Mach1 Team™

Yorum yap

ewet cihazda hem analog hemde digital mevcut bunu sadece digital bölümüne ait olan yazılımı varmı acaba?
            LEBEN ?

Yorum yap

aliharbiye Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              ewet cihazda hem analog hemde digital mevcut bunu sadece digital bölümüne ait olan yazılımı varmı acaba?
              arkadaşım zannedersem o cihaz plus cihaz değil eski bir cihaz

Yorum yap

Arkadaşım cihaz önümde next 2000 ınf fmb serisi ile tıpa tıp aynı ve üzerindeki kumandada ınf fmb serisine ait cihazın üstündeki kumandaylada menüye giremiyorum anca akıllı kumanda ile menüye girebildim yanii...
                LEBEN ?

Yorum yap

Cihaz eski gri seridir,emulu yazılmı yoktur,son verilen yazılım 568-E yazılımıdır...
                  Forum Kuralları

Yorum yap

ewet sorun halolmuştur ilgili arkadaşlara teşekkürler ederim.
                    LEBEN ?

Yorum yap

next 2001 dacı plus bu cihazı bir sene öncesine kadar kullandım harika bir cihazdı analog ve dijitaldi sonra mach1 yeni yazılımlarla analog kısmını iptal etti hafızadan yer kazanmak için demekki değiştirmekle iyi yapmışım.
                      next ye 2000 cx süper plus usbsiz
                      dreambox 500s

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                      X