• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Bİz Size Güvenmiştik

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

takdogan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    oztan kardeş eline sağlık...dunkes: :ters:
    kardeşim sen benim yazımı iyi okuyup sindirmdin mi ben ne diyormu. elbetet bana kimse zorla cihaz satmadı. bu formad siz demediniz mi nekxt iyidir demedinizme şimdi çıkmışsin zorlamdı satılar. o zaman arkadaşlar nextin böyle sorunları var diye neden söylemidin diye adama sorarlar

Yorum yap

bny Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      sen kisin ki formad olmayacakmışım
      gene dengesizlik yapmada olayı ateşleme önce ne yazdıgınabi bak seningibilerin yüzünden formdan az mahrum olmadık sana cihazı zorlamı verdiler herkesi mecbur yapıyorsun

Yorum yap

paradox_35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        (Doktor ve Mach1 konu kapanmıştır desin dursun, Sorumlusunuz kardeşim ve bu sorumluluğu kabul etmek zorundasınız. )

bir kere arkadaşım forum içerisinde nasıl konuşulacağını öğren senin almış olduğun next 9000cı bir kere 400ytl değil bunu belirtmek isterim cihazının sorunlarınada gelince bende 9000 kullanıyorum ama senin dediklerinin hiç birisi yok sen onu en iyisi bir servise götür bir kontrol etsinler hemen foruma isim vererek ver yansın yapmana gerek yok hayırlı işler kolay gelsin
        ben nasıl konuşacağımı senden öğerenecek değilim cahızın kendisi değil ekipman olarak 400 YTL konuları iyi aoku ve sindir kafana göre yorum yapma nextler sorunlu kardeşim

Yorum yap

sampiyon bak olayi sende atesliyorsun, burasi bu arada 9000 CI kismi sendede 9000 CI yok sanirim, ben su saniyeye kadar 9000 ultra kismina yorum yazmadim! Cok fazla korukleme olayi istersen!

sampiyon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          gene dengesizlik yapmada olayı ateşleme önce ne yazdıgınabi bak seningibilerin yüzünden formdan az mahrum olmadık sana cihazı zorlamı verdiler herkesi mecbur yapıyorsun

Yorum yap

bny Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            sen kisin ki formad olmayacakmışım
            bak kardeşim.forumda kim kimdir,bu nedir,bu nasıl iştir vs konulara girme,bu forumda büyük hocalar hariç diger arkadaşlar üç aşşagıya beş yukarıya aynıdır.belki birinin bilgisi digerinden farklı olabilir.güzellikte burda işte.buda bilgi paylaşımından geçer.sen eger bu kadar yazılanlara karşı hala üslupunu degiştirmiyorsan bundan sonrası yetkili arkadaşlara düşüyor.bu ne biçim iş anlamadım yahu.kişilere özel yazılımmı yapsın şimdi sayın mach1 sayın doktor.bırakın bu işleri yahu
            Bu Günü Düşünürüm,Dün Geçti,Yarın varmı? Gençligime'de Güvenmem,Ölen Hep İhtiyarmı?

TAKO 2000 DEN FORUM DOSTLARINA SEVGİLER

Yorum yap

ronyg Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              sampiyon bak olayi sende atesliyorsun, burasi bu arada 9000 CI kismi sendede 9000 CI yok sanirim, ben su saniyeye kadar 9000 ultra kismina yorum yazmadim! Cok fazla korukleme olayi istersen!
              benim olayı ateşledigim felan yok ben senden sözlerim yanlış anlaşıldı cümlesi beklerken sen gene hertarafa laf yetişdiriyorsun bugün iyi tarafından kakmamışsın istersen ultra bölümünede yaz istersen

Yorum yap

next 9000 cı da bende donma veya kilitlenme sorunu yaşıyorum ama çözümü var arkadan kapatıp açtığınızda sorun çözülüyor burda kimse kimseyi suçlamasına gerek yok bunlar orjinal versiyon yazılım değil ama çözülmeyecek sorunda değil
                kafanızı böyle şeylere takmayın kapatıp açtımı sorun morun yok hadi kolay gelsin
                Eskikimyacı (dayzek motor 120 lik çanak ve E42'den W30 a kadar bütün uydular)

Yorum yap

ronyg Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  sampiyon bu soyledigin yakismadi sana!! burda hepimiz birbirimize destek olmamiz gereken biryer! iyi gunde veya kotu gunde!
                  teşekur ederim ben sampiyona kızmkıyorum o da bizim kardeşim, ancak seviye önemli cihazda sorun var ve bunu ben defalarca söydemi ve çözüm yok, yetkili sevris bunu biliyır arkadaşlar ben bunu kafadmdan uydurmadım. Birde ben herhangi bir ticari kaygısı olan birisi değilim. sadece kullanıcığım.

Arkadaşalar bakın konu nereye gitti. sorunu nasıl çözümleyelimi düşünmek varken iş kişiselleşti ve başka yöne kaydı gitti. Doktor ve Mach1 sistem ediyorm çünkü konuya çözüm yerine konuyu kapatıyorlar. yoksa benim kişisel bir kinim yok ve ben Doktarada Mach1 e tüm bu forma emeğgi geçen herkese teşektür ediyorm. Çünkü emeği saygı gösteren birisiym Ben anlayışıssız bir kişi değilim. Onun için lütfen seviye.... sadece sorunla ilgilenelim.

Yorum yap

bakın konuyu falan kapatan yok gorulduğu gibi ..ayrıca kişilerin şahıslarına saldırı olmadığı sürece bir sorun olmadanda yazışma yapılıyor ve tartışılıyor...

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                    X