• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

D-smart siyah ekran çözümü "wizart" yapma

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• D-smart siyah ekran çözümü "wizart" yapma

Arkadaşlar son yazılımdan sonra siyah ekran kalan d-smart cihazları wizart yaparak açmayı elimden geldiği kadar anlatmaya çalıştım, resimli anlatım aşağıdaki linktedir.Saygılar...

D-SMART wizart anlatımı için tıklayınız

güzel olmuş eline sağlık

Yorum yap

Cok güzel Anlatilmis Emegine Saglik

Yorum yap

anlatım çok güzel ellerine sağlık arkadaşım ama bir ufak sorun gördüm sizin çanak ayarsız galiba sinyal seviyesi düşük tü
        MACH1 HOCAM SAĞOLSUN

Yorum yap

yukarda var 10 taneden fazla çanak hangisine bağladım acaba bulabilirsem bi bakarım:yess:

Yorum yap

bu ne işe yarıyo

Yorum yap

son kullanıcı için pek bir işe yaramaz ama satıcı ve servisler için can kurtarır diyebiliriz .
              işin espirisi bir yana d-smart makinalarda yazılım aldıktan kilitlenmeler oluyor cihaz siyah ekranda kalıyor ne ön displayda 2000 3000 gibi garip yazılar çıkmaya başlıyor, böyle durumlarda makinayı açmaya yarıyor. inşallah başınıza gelmez ama bu sebepten çok elime gelen cihaz biliyorum zamanında sadece teknik servislere verilen bir yöntemdi. ama paylaşmak daha güzel.....

Yorum yap

paylaşım için tşk ler.güzel olmuş.

Yorum yap

benhasan slm nextftacı varbende dsmartı kartsıznasılseyredebilirimbilgiverirmisiniz

Yorum yap

benhasan acilbilgi alabilirmiyim

Yorum yap

benim başıma da geldi. sorunu aynen çözdüm. çok teşekkür paykaşım için.

Yorum yap

mesuty1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        son kullanıcı için pek bir işe yaramaz ama satıcı ve servisler için can kurtarır diyebiliriz .
                        işin espirisi bir yana d-smart makinalarda yazılım aldıktan kilitlenmeler oluyor cihaz siyah ekranda kalıyor ne ön displayda 2000 3000 gibi garip yazılar çıkmaya başlıyor, böyle durumlarda makinayı açmaya yarıyor. inşallah başınıza gelmez ama bu sebepten çok elime gelen cihaz biliyorum zamanında sadece teknik servislere verilen bir yöntemdi. ama paylaşmak daha güzel.....
                        Kardeşim sağolasın.Fakat benim makine siyah olanlardan değil.Goldmaster DTV 19500 CIM.Yani ön panelinde senin bahsettiğin tuşlar yok.Sadece açma kapama düğmesi var.Bu durumda ben bu yöntemi nasıl uygulayabilirim acaba.Hayırlı günler.

Yorum yap

SERVİS aracılığı ile sorun halledilmiştir........

Yorum yap

bende sunny cihaz var select tuş yok ok menü ve exıt tuşu var üçü ilede denedim olmadı

Yorum yap

selam ustalar bende next ye9500 cıs d smart var cihazı stambaya alınca birdaika sonra saat gidiyor sadece kırmızı ışık yanıyor açmaya çalışınca lodur yükleme geliyor öyle kalıyor yükleme yapmıyor cihazın fişini cekip takınca yayın geliyor lütfen yardımcı olurmusunuz şimciden teşekkür ederim

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X