• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Machina 3D V4.270 15-2-2013 TEST Yazılımı

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

Tasarım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu sorunu anlayabilmek için bir önceki yazılıma dönün ve tekrar test edin. Eğer bir önceki yazılımda kasma olmuyorsa demekki yeni yazılımla ilgili bir sorun var demektir.
    yaptım hocam bir önceki yazılıma döndüm ve onu kulanıyorum ıp tv kanallarımda geç açılma kasılmalar meydana geliyordu 3-4 defada donunca bende eski yazılıma döndüm şimdi onda kulanıyorum yeni yazılım çıkana kadar beklicem

Yorum yap

Tasarım hocam bendede aynıydı v4.270 de v4.174 döndüm onda yapmıyar saygılar

Yorum yap

Yazılım için teşekkürler

Yorum yap

Yazılım için teşekkürler tüm
          emegi gecenlere

Yorum yap

Emeği geçen herkese teşekkürler. Bu formda bilgilerini paylşan arkadaşlarımızı her zaman aramızda görmek istiyoruz...
            İNCİTİLMEK İSTEMİYORSAN İNCİTMEMELİSİN!
            kay: MACHINA 3D :yess:

Yorum yap

sn.mach1hocam machine3d cihazıma yeni yazılım olan15.02.2013 tarihli v4.270 yazılımını bilgisayarda bu siteden masa üstüne indiriyorum ve zipli dosyayı mausun sağ tuşu ile buraya çıkar komutuyla açıyorum yazılımı kingston 2gb.fat32 formatlı usb.ye gönderiyorum aynı işlemleri****dosyaları içinde yapıyorum ve usb.yi cihazın ön panelindeki usb giriş yerine takıp m+ tuşunun altındaki tuşa basıp çıkan menüne en üstteki yazılım yükleme seçeneğini kullanarak ve kırmızı tuş ile yazılımı seçip okeylememe rağmen cihaz lütfen bekleyin diyor daha sonra hatalı dosya bildiriminde bulunuyor aynı şekilde **** leride uygulamama rağmen yükleyip yüklemediği anlaşılmıyor zira hot bird deki rai4 kanalını açmadığına göre yüklememiş var sayıyorum bu konuda yardımlarınızı bekliyor saygılarımı sunuyorum.acil cevap vermenizi rica ederim

Yorum yap

zafer3801 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                sn.mach1hocam machine3d cihazıma yeni yazılım olan15.02.2013 tarihli v4.270 yazılımını bilgisayarda bu siteden masa üstüne indiriyorum ve zipli dosyayı mausun sağ tuşu ile buraya çıkar komutuyla açıyorum yazılımı kingston 2gb.fat32 formatlı usb.ye gönderiyorum aynı işlemleri****dosyaları içinde yapıyorum ve usb.yi cihazın ön panelindeki usb giriş yerine takıp m+ tuşunun altındaki tuşa basıp çıkan menüne en üstteki yazılım yükleme seçeneğini kullanarak ve kırmızı tuş ile yazılımı seçip okeylememe rağmen cihaz lütfen bekleyin diyor daha sonra hatalı dosya bildiriminde bulunuyor aynı şekilde **** leride uygulamama rağmen yükleyip yüklemediği anlaşılmıyor zira hot bird deki rai4 kanalını açmadığına göre yüklememiş var sayıyorum bu konuda yardımlarınızı bekliyor saygılarımı sunuyorum.acil cevap vermenizi rica ederim
                Sn:Arkadaşım size elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışayım...Öncelikle masaüstüne indirdiğiniz yazılımı buraya çıkart yada klasöre çıkart diyoruzya işte ondan sonra o çıkan klasörü tekrar çift tıklayınız şimdi karşımıza tekrar içinde yazılım olan ve boyutu 80 Mb olan başka bir dosya göreceksiniz.Hatta machina3 V gibi yazar işte o klasörü alın DİREKT olarak USB ye atıp yukarda yaptığınız işlemi yapın.Sanırım bu sefer cihaz yazılımı alacaktır....Zaten yazılım BİN dosyası gibi görünür.Sonucu buradan paylaşırsanz sevinirim....

NOT:Aynı şeyler k.ey ve softcam işleri içinde geçerlidir...
                MACHİNA - 3-D
                8 Lİ DAYZEK = TÜRKSAT + HOTBİRD + ( Tek Lnb İle 7*W3 + EUROBİRD 9* ) + ASTRA 19* + EUTELSAT 16* + THOR 0.8* + ASTRA 23*5 + HELLAS SAT 39*
                PHILIPS 7665 LED TV... PHILIPS ALTIN UÇLU HDMI KABLO.
                TTNET İNTERNET + AİRTİES 5442 ( 300 MBPS KABLOSUZ MODEM.) UYDU BULUCU:SATFİNDER 3-HD

Yorum yap

dijitalci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  Sn:Arkadaşım size elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışayım...Öncelikle masaüstüne indirdiğiniz yazılımı buraya çıkart yada klasöre çıkart diyoruzya işte ondan sonra o çıkan klasörü tekrar çift tıklayınız şimdi karşımıza tekrar içinde yazılım olan ve boyutu 80 Mb olan başka bir dosya göreceksiniz.Hatta machina3 V gibi yazar işte o klasörü alın DİREKT olarak USB ye atıp yukarda yaptığınız işlemi yapın.Sanırım bu sefer cihaz yazılımı alacaktır....Zaten yazılım BİN dosyası gibi görünür.Sonucu buradan paylaşırsanz sevinirim....

NOT:Aynı şeyler k.ey ve softcam işleri içinde geçerlidir...
                  yardımınıza teşekkür ederim akşam deneyeceğim bu ara fabrika ayarlarına dönmek gerekirmi önce veya sonra...aynı usb de *** dosyalarınında bulunmasının bir zararı varmı....

Yorum yap

Rica ederim yardımcı olayım yeter bana fabrika ayarları konusunda ben çok hassasım her yazılım öncesi ve sonrası muhakkak fabrika ayarı yaparım.Sonra sırası ile USB den IP tv dosyamı,yedeklediğim kanal listemi,cihaza atarım en nihayetinde ONLİNE DESTEK bölümünden ise k.ey ve softcam dosyalarını cihaza indiririm...Aynı usb de k.ey ve softcam dosyalarının bulunmasının bir zararı yoktur.Fakat dikkat edilmesi gereken MACHİNA 3-D için başka önceden kalan yazılım olmasın USB de...
                    MACHİNA - 3-D
                    8 Lİ DAYZEK = TÜRKSAT + HOTBİRD + ( Tek Lnb İle 7*W3 + EUROBİRD 9* ) + ASTRA 19* + EUTELSAT 16* + THOR 0.8* + ASTRA 23*5 + HELLAS SAT 39*
                    TTNET İNTERNET + AİRTİES 5442 ( 300 MBPS KABLOSUZ MODEM.) UYDU BULUCU:SATFİNDER 3-HD

Yorum yap

[QUOTE=dijitalci;500844]Sn:Arkadaşım size elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışayım...Öncelikle masaüstüne indirdiğiniz yazılımı buraya çıkart yada klasöre çıkart diyoruzya işte ondan sonra o çıkan klasörü tekrar çift tıklayınız şimdi karşımıza tekrar içinde yazılım olan ve boyutu 80 Mb olan başka bir dosya göreceksiniz.Hatta machina3 V gibi yazar işte o klasörü alın DİREKT olarak USB ye atıp yukarda yaptığınız işlemi yapın.Sanırım bu sefer cihaz yazılımı alacaktır....Zaten yazılım BİN dosyası gibi görünür.Sonucu buradan paylaşırsanz sevinirim....

NOT:Aynı şeyler k.ey ve softcam işleri içinde geçerlidir...[/QUOTE
                      göstermiş olduğunuz ilgiye ve yardıma tekrar teşekkür ederim akşam cihaza yazılımı m+ tuş fonksiyonu ile değilde boot modunda cihazın ön panelindeki yukarı tuşuna elimi basılı tutup usb yi taktıktan sonra arka şalterden açarak yükledim **** dosyalarını ise m+ tuşu içeriği ile yükledim işlem tamamlandı daha sonra cihazı fabrika ayarlarına dönderip gerek türksatta gerekse hot birdde tarama yaptırarak kanalları yeniden yükledim bu cihaz menü zenginliği ve fonksiyonları bakımından gayet güzel yinede bazı sorunlar var örneğin kanal değişim esnasında hafif bir ses geliyor ve her kanalda ses farkı var görüntü kalitesi ise mükemmele yakın zira bende birde nextminix black hd var ondaki görüntü sanki bana machine 3d den daha canlı gibi geliyor birde teletext yazıları garip kelimelerdeki harf aralığı ve yazı fontu hoş değil teletexde 164 nolu sayfa ile başlangıç yapıyor oysa ana sayfa 100 ile başlaması gerekmezmi sanırım bu sorunlar halledilecektir zira verilen son yazılım zaten test amacıyla verilmiş bu bilgileri size sunar tekrar saygılarımı iletirim...

Yorum yap

[QUOTE=zafer3801;500895]
                        dijitalci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

NOT:Aynı şeyler k.ey ve softcam işleri içinde geçerlidir...[/QUOTE
                        göstermiş olduğunuz ilgiye ve yardıma tekrar teşekkür ederim akşam cihaza yazılımı m+ tuş fonksiyonu ile değilde boot modunda cihazın ön panelindeki yukarı tuşuna elimi basılı tutup usb yi taktıktan sonra arka şalterden açarak yükledim **** dosyalarını ise m+ tuşu içeriği ile yükledim işlem tamamlandı daha sonra cihazı fabrika ayarlarına dönderip gerek türksatta gerekse hot birdde tarama yaptırarak kanalları yeniden yükledim bu cihaz menü zenginliği ve fonksiyonları bakımından gayet güzel yinede bazı sorunlar var örneğin kanal değişim esnasında hafif bir ses geliyor ve her kanalda ses farkı var görüntü kalitesi ise mükemmele yakın zira bende birde nextminix black hd var ondaki görüntü sanki bana machine 3d den daha canlı gibi geliyor birde teletext yazıları garip kelimelerdeki harf aralığı ve yazı fontu hoş değil teletexde 164 nolu sayfa ile başlangıç yapıyor oysa ana sayfa 100 ile başlaması gerekmezmi sanırım bu sorunlar halledilecektir zira verilen son yazılım zaten test amacıyla verilmiş bu bilgileri size sunar tekrar saygılarımı iletirim...
                        Sn:Zafer 3801 öncelikle sorununuzun hallolmasına sevindim,bahsetmiş olduğunuz cihazla ilgili önerileriniz özellikle MACH 1 üstadımız tarafından yakınen takip ediliyor.Eksiklikler yada eklenmesi gerekenler bilahare gerekli yerlere iletiliyor.Zaman içinde yaşanan sıkıntılar sırası ile giderilecektir,bundan şüpheniz olmasın...Görüntü ile ilgili size nacizane bir tavsiyem olacak şöyleki ben bu cihazda GÖRÜNTÜ AYARLARINDA n KİŞİSEL bölümünü kullanıyorum.Yani kendi LED Tv mle sanki görüntü ÖZLEŞTEŞTİ...Eğer MENÜDE bulunan kısımda kendi TV nize uygun ayarları yapacak olursanız inanın bu cihazın görüntüsü sizi bir kez daha cezbedecektir.Çünki ben ordaki seçenekleri FİLM,SPOR vs seçersem benim TV dede görüntü iyi durmuyor,ama oysa KİŞİSEL ayarları bana ait olunca işte o zaman farkı muazzam hissediyorsunuz her şekli ile....Saygılar sevgiler....
                        MACHİNA - 3-D

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                        X