• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Pvr yeni yazılım hakkında

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• 3,5 inc quantum 10,2 gb ide hard diske kutu alsak çalısırmı cihazda
    Sonra kılarız diyenin, dün kıldık namazını..

Yorum yap

• 120 gb wd super çalışıyor.

Yorum yap

• bugün kampanyadan 400 GB Philps external hdd aldım. büyük bir merakla yeni yazılımı bekliyorum. okuduğum mesajlara göre diski tam olarak nasıl böleceğime karar veremedim. 30 GB Fat 32 geriye kalanını da NTFS mi yapsam. tamamını FAT 32 mi yapsam karar veremedim. sayın mach1 hocam bu konuda sizden bir tavsiye alabilir miyim.

Saygılar.

Yorum yap

• myasa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          bugün kampanyadan 400 GB Philps external hdd aldım. büyük bir merakla yeni yazılımı bekliyorum. okuduğum mesajlara göre diski tam olarak nasıl böleceğime karar veremedim. 30 GB Fat 32 geriye kalanını da NTFS mi yapsam. tamamını FAT 32 mi yapsam karar veremedim. sayın mach1 hocam bu konuda sizden bir tavsiye alabilir miyim.

Saygılar.
          Philipslerin cihaz tarafında pek tanınmadığı söylenmişti yanlış hatırlamıyorsam....önce bir bölüp fat32 yap bakalım cihaz tanıyacakmı ?? Selamlar....

Yorum yap

• Philips external hdd. aygı ayarlarından baktığımda içindeki diskin hitachi olduğunu gördüm. 8 mb cache var.

Yorum yap

• cakirbay21 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              bendede 114.65 yüklü hiç bir sorun yok haklısın arkadaşım.
              kumandayla çalıştığı zaman sorun yok manuel olarak
              cihazın menü tuşuna bastığın zaman menü çıkmıyor
              exıt tuşuna bastığın zaman menü çıkıyor yani 114.65
              yazılımında cihazla ilgili ön panel tuşlarıyla uymsuzluk var aynı cihazdan bende kullanıyorum sizinkinde nasıl
              sorun yok onu anlamış değilim saygılar sevgiler
              Cihazınızda meydana gelebilecek herhangi bir hasar veya veri kaybından sorumlu değilim.
              Bütün dosya eklenti ve sunumlar test amaçlıdır.

Yorum yap

Philips external hdd. aygı ayarlarından baktığımda içindeki diskin hitachi olduğunu gördüm. 8 mb cache var.
                Önemli olan dışındaki kutudur onu makina tanırsa içine hangi HDD takarsan tak farketmez....Şimdiye kadar QUAKE ve EVEREST marka kutulardan olumlu haberler aldık....Temennim sizinkini tanısın...Selamlar...

Yorum yap

• Philips external hdd

temasan53 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  Önemli olan dışındaki kutudur onu makina tanırsa içine hangi HDD takarsan tak farketmez....Şimdiye kadar QUAKE ve EVEREST marka kutulardan olumlu haberler aldık....Temennim sizinkini tanısın...Selamlar...
                  teşekkürler. biraz önce birincil bölüm için 32 GB FAT 32 format attım. sonra ikincil bölümü 2 ye böldüm NTFS yaptım. akşam evde test edeceğim. sonucu bildiririm. saygılar.

Yorum yap

• evet bende teknosadan 2 gün önce 320 gb phılıps usb harici disk aldım.ilk kısmı 30 gb fat 32 tanıttım. 2 nci kısmı ntfs yaptım. super plas uyduda ilk başta kitlenme oldu. daha sonraki denememde sorunsuz ve mükemmel çalışıyor. yalnız türksatta birtaz takılıyor pc ye atınca takılma yok. bu arada harddiski bölerken fat 32 kısıma isim vermeyin kitlenme bu sebeptenmiş. uydu bölüme yeniden harf atamak için epey cebelleşiyor.
                    arkadaşlar sonuç olarak önümüzdeki tek sorun 2 gb sınırı kaldı. yani gerisi teferruattır artık. bu bilgiyi paylaşmak istedim herkeze saygılar.

Yorum yap

• askeritepe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      bu arada harddiski bölerken fat 32 kısıma isim vermeyin kitlenme bu sebeptenmiş. uydu bölüme yeniden harf atamak için epey cebelleşiyor.
                      umarım dediğin gibidir. zira 3 haftadır 250gb philips ext. hdd'yi tanıtmaya çalışıyorum olmuyor. En kısa sürede isim vermeden formatlayıp sonucu yazıcam.
                      Bilgi için teşekkürler...
                      . . . . Sorunu çözemeyenler, bir süre sonra sorunun bir parçası olurlar . . . .

Yorum yap

• sevgili site yöneticileri.. sizden bir konu hakkında bilgi almak istiyorum.. Bende next ye 2000 dpcıs superplus cihaz var.. Acaba bu cihazdan USB girişinden USB cihazına film vs. kayıt yapılabilirmi..?

Yorum yap

teşekkürler. biraz önce birincil bölüm için 32 GB FAT 32 format attım. sonra ikincil bölümü 2 ye böldüm NTFS yaptım. akşam evde test edeceğim. sonucu bildiririm. saygılar.
                          ben de 120 philips almıştım bayadır uğraşıyordum.
                          bugün sizin yaptığınızı da yaptım 20+45+45 formatladım. 20lik fat32. yine de cihaz bi görüyor bi görmüyor. cihaz donuyor falan herhalde tam randumanlı çalışmayacak gibi....
                          İnşallah düzelir.
                          Saygı ve Selamlar.
                          HER ŞEYİN BİR YERİ VARDIR, HER ŞEY YERİNDE OLMALIDIR.

Yorum yap

• ahaldaba Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            umarım dediğin gibidir. zira 3 haftadır 250gb philips ext. hdd'yi tanıtmaya çalışıyorum olmuyor. En kısa sürede isim vermeden formatlayıp sonucu yazıcam.
                            Bilgi için teşekkürler...
                            evet haklısın bende de olmamıştı ilk başta. ama PartitionMagic 8.0 programını kullanınıca uydu tanıdı. bunu söylemeyi unutmuşum.

Yorum yap

• gunes01 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              ben de 120 philips almıştım bayadır uğraşıyordum.
                              bugün sizin yaptığınızı da yaptım 20+45+45 formatladım. 20lik fat32. yine de cihaz bi görüyor bi görmüyor. cihaz donuyor falan herhalde tam randumanlı çalışmayacak gibi....
                              İnşallah düzelir.
                              Saygı ve Selamlar.
                              arkadaşım bende bu 120 gb lık WD kullanıyorum ve şu anda hiç bölmeden bile sorunsuz kayıt yapıyorum..

ilk başlarda uyduda kilitlenme oldu ama sonra kendiliginden gitti nasıl oldu açıkcası bilemiyorum
                              • Kapasite (GB): 120 GB
                              • Ortalama Erişim Hızı (msec): 12,0 ms
                              • Dönüş Hızı (rpm): 5400RPM
                              • Ön Bellek: 2MB
                              • Form Faktör (inch): 2,5''
                              • Arabirim: EXT.
                              • Diğer Özellikler: PASSPORT USB

Yorum yap

• harddiske uydudakinin yanısıra kendi filmlerimizi de kaydedip izleyebilseydik mükemmel olurdu

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X