• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next YE9000 XCam Ultra 04.01.2010 X-Box Yazılımı

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

ne için anlayamadım açıklarmısınız teşekkürler
    :tr:

Yorum yap

sayın üstadlar xbox nedir birde bu yazılım normal yazılımmı yani her 9000ultrası olanlar yazılımı atabilirmi

Yorum yap

sezayi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        sayın üstadlar xbox nedir birde bu yazılım normal yazılımmı yani her 9000ultrası olanlar yazılımı atabilirmi
        X-Box uydudan paylaşım almaya yarayan bir aparat.
        Aparat kullanmayacaksınız yazılımı yüklemeye gerek yok.

Yorum yap

ellerine sağlık

Yorum yap

21Doğu da yeni data için yazılım eklendi.

Yorum yap

53Doğu için yeni yazılım verildi.

Yorum yap

05 08 2009 yazılımla hem server vede x box aparatı kulana bilirmiyim yazılımı yükledim nev cam 1 yok nev cam 2 de servere bağlanamıyor.

Yorum yap

minton Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  yazılımı yükledim fişi çekip takımca nev cam bir daha çalışmıyor içeri girip nev camı aktif ediyorum kayıt yapıp çıkıyorum yinede nev cam çalışmıyor birde nev cam 1 de bu yazılımda yok.
                  Kardeş XBOX cihazın yoksa bu yazılımı kullanma .Newcamd1 gelince zaten Newcamd1 le açanlar X box tada açıyor yani boşu boşuna 2 iş yapmıyorsun he XBOX cihazın yoksa dön mayıs yazılımına
                  2000 süper hd-9000 Ultra cam +Dishce motor- 1.50 canak + 20 Uydu 3000 kanal-Next ye 9950 cıs D-smart,Philips dijitürk

Bir Milletin Islahı Kötülerin İmhası İle Değil, Neslin Eğitim ve Terbiyesiyle Mümkündür.

Yorum yap

ilgilendiğin için teşekür ederim fbservet.

Yorum yap

53 doğu için yazılım verildi derken açıklayabilirmisiniz nasıl yapacağız

Yorum yap

Üstat ben 21 doğudan xboxmı kullanıyorum.Şu an kanallar açılmıyor 53 e çevirmemmi lazım yoksa bendemi bir poplem var bilemedim şu an 21 doğu çalışıyormu açaba.tşk

Yorum yap

sezayi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          53 doğu için yazılım verildi derken açıklayabilirmisiniz nasıl yapacağız
                          Nasıl ne yapacaksınız anlayamadım.

Eğer 53Doğudan X-Box ile data alıyorda seyredemiyorsanız yeni verilen yazılımı kullanacaksınız. Bu kadar basit.

Yorum yap

Güncellemeler için teşekkürler
                            2000 süper hd-9000 Ultra cam +Dishce motor- 1.50 canak + 20 Uydu 3000 kanal-Next ye 9950 cıs D-smart,Philips dijitürk

Bir Milletin Islahı Kötülerin İmhası İle Değil, Neslin Eğitim ve Terbiyesiyle Mümkündür.

Yorum yap

21doğu xbox çalışıyormu bilği verirseniz sevinirim.tşk

Yorum yap

bizim,cihaz,kullanmakta ve izletmekte,rahatlatan,emek veren emeği geçen bütün ustalara,herkeze tşklr.emeğinize sağlık

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X