• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

2000cıs kapanıp acılıyor

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• 2000cıs kapanıp acılıyor

arkadaslar cıhaz kendı kendıne panıp acılıyor sacma sapan seyler yapıyor acılısta takılı kalıyor fısını ckıyorum bıraz bekletıyorum duzelıyor aradabır yapıyor ama delirtiyor benı kırıp atacam nerdeyse goldmaster cıhazımda var cıft cıkıslı lnb takılılar acaba sorun ondanmıdır yazılım guncellemesı yapdım dıger cıhazı soktum yınede yapıyor acaba kablodamı sorun var svıce kadar olan kabloyu degıstırdım ama duzelmıyor aradabı yapıyor şimdiden tesekkurler

nexy ler hep yapıyor.aynı sorun bende 1 yıldır var.bozulana kadar gitsin.kime sorsan servis diyorlar.bu arızayı nest lerde hep duyuyorum

Yorum yap

servıs lık

Yorum yap

ama yapabılıyosan boot modunda yazılım at
        duzelebılıyo

Yorum yap

Cihazınızı fabrika ayarlarına dönderip yeniden taratın,bu şekilde bir deneyin bakalım sorun devam edecekmi.
          Forum Kuralları

Yorum yap

nail.h Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            arkadaslar cıhaz kendı kendıne panıp acılıyor sacma sapan seyler yapıyor acılısta takılı kalıyor fısını ckıyorum bıraz bekletıyorum duzelıyor aradabır yapıyor ama delirtiyor benı kırıp atacam nerdeyse goldmaster cıhazımda var cıft cıkıslı lnb takılılar acaba sorun ondanmıdır yazılım guncellemesı yapdım dıger cıhazı soktum yınede yapıyor acaba kablodamı sorun var svıce kadar olan kabloyu degıstırdım ama duzelmıyor aradabı yapıyor şimdiden tesekkurler
            arkadaşım cihaz kendi kendine bu hale gelmez mutlaka yazılım atmaya kalmılşsındır yazılım tam bitmeden kapatmışsındır şimdi senin yapaçağın boot modunda yazılım atıçaksın atamıyorsan servise götüreceksin boşu boşuna cihazı karalama burda next her zaman en iyisidir.... saygılarla

Yorum yap

Cihazın ısınıp ısınmadığını kontrol et. Çok ısındığında kendi kendine kapanır. Isınıyorsa havalandırmayı sağla, düzelir.

Yorum yap

machfavorites Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                arkadaşım cihaz kendi kendine bu hale gelmez mutlaka yazılım atmaya kalmılşsındır yazılım tam bitmeden kapatmışsındır şimdi senin yapaçağın boot modunda yazılım atıçaksın atamıyorsan servise götüreceksin boşu boşuna cihazı karalama burda next her zaman en iyisidir.... saygılarla
                dostum bıkere okudugunu anlamaya calıs
                yazılım yukluyorum cıkan her yenı yazılımı yukluyorum bu sorunu cokdandır yapıyor sorunun ustunu kac yazılım daha yukledım ama duzelmedı aradabı yapıyor ve uzun suruyor benıde rahatsız edıyor aynı zamanda cıhazı karalayan cumlemı cımbızla cekde bana goster polımık yapmıyorum ama madem yardımcı olcan okudugunu anlamaya calıs anlamıyorsanda laf olsun dıye konusma

Yorum yap

dostum çiftli lmb de sorun varsa ondanda olabilir kontrol edin gerekirse gm cihazı devreden çıkarıp deneyebilirsiniz
                  next8000xcam plus ,next 9000xcamultra ,gm9400cı ,vestel-telkom7200 ,ss2tvkart, xdream modül ,daizek motor 2adet-,120ofset hareketli 3adet90canak sabit, 2000 CX super plus ,dazzle convektör,seoul 1180 500s dreambox

Yorum yap

goltmaster cıhazı cıkardım ama yınede yapıyor sorumu ozetlesem lnb denmı yuzunden olurmu yoksa cıhazdanmıı kaynaklanıyor tesekkurler

Yorum yap

nail.h Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      goltmaster cıhazı cıkardım ama yınede yapıyor sorumu ozetlesem lnb denmı yuzunden olurmu yoksa cıhazdanmıı kaynaklanıyor tesekkurler
                      cihazı fabrika ayarlarına döndürüp ota yazılımı tekrar deneyin yazılımı eksik veya düzensiz güncellemenizdende kaynaklanıyor olabilir
                      next8000xcam plus ,next 9000xcamultra ,gm9400cı ,vestel-telkom7200 ,ss2tvkart, xdream modül ,daizek motor 2adet-,120ofset hareketli 3adet90canak sabit, 2000 CX super plus ,dazzle convektör,seoul 1180 500s dreambox

Yorum yap

nail h.arkadaş bana göre next2000cıs süper plus cihaz kullanıyorsan önce menüden fabrika ayarlarına dön şifre 8503 daha sonra eğer cihazında önceki yazılımlar yüklüyse qnec124-31 yazılımını usb.ile yükle yeni menüde oluşan uydudan yazılım güncellemeyi başlat işlem bitene kadar cihazına müdahele etme yükleme işleminden sonra türksat kanallarını otomatik güncelleme ile tarat cihazın sorunsuz çalışacaktır zira şuan benim cihaz türksatta ve hotbird te sorunsuz çalışıyor anacak son emu lar hotbirde tanımlanan kanalları çözmüyor bilginize sunarım zafer 3801 hayırlı akşamlar.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                        X