• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Dİgİturkte Şok Şok Şok Kampanya HazirliĞi

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

arkadaşlar federasyon maç yayınları naklen yayın ihalesini öne alırsa ki olabilir bunun için kaynak yaratmaya yönelik bir çalışma olabilir..Umarım türkiyedeki yaşam şartlarına göre bir kampanya yaparlarda herkez evinde maç keyfini yaşar yoksa aylık 50-100 aralarında bir fiyatta herkez evine alıp koyamaz,umarım tabana inerler ve herkezde digitürk olur ,bence bu işlerde tabana inen ve çok abone ile az kar yapma stratejisini benimseyen kazanır ..saygılar bekleyelim görelim..

Yorum yap

beni telefonla aradılar aile paketi üyesiyim 10 ytl daha verirsem lig tv üyeliginide açacaklarını söylediler.

Yorum yap

Bunlar çıkarı olmadan kesinlikle bir iş yapmazlar,mutlaka kazıklamak için bir planları vardır,yıllardır hep böyle oldu,çünki yeterince bunlara tepki gösterilmiyor,gösterdiğindede kardeşim ticaret bu neyapalım derler ve herşey unutulur gider,taaki yeni bir ticaret avı çıkarana kadar.

Yorum yap

şimdi biraz paçaları tutuştu.rekabet girdi işin içine...

Yorum yap

alın size kampanya bilgisi kısa ama 11 adet olan paket giriş ekospor aile vs.... sadece 3 e indi( gümüş koltuk) (altın koltuk)(platin koltuk vip yani her şey ama her şey ücretsiz sadece 100ytl nin bayaa altında bir fiyat hd yayınları için alınan 10 ytlde yok)

Yorum yap

bu arada neden platformları aşagılayıcı msj.yazıyorsunuz 2 platfor bizim için daha iyi rekabet oluyor fiyatlar düşüyor.....

Yorum yap

slm fiyatlar çok düşeğini biliyorum bugünki ekospor paketi ni ligtv li 19.90 deniliyor
                altın paket sinema kanalları ve lig tv 43.90 deniliyor ayrıca cihaz satışıda olacağı söyleniyor hadi bekleyelim hep beraber

Yorum yap

dunkes:ewet arkadaşlar doğrudur.. 4 nisanda satışlar başlayacaktır.. herkese hayırlı olsun..
                  __İYİYE DEĞİL,EN İYİYE SAHİP OLMAK İÇİN!__

_________NEXT_NEXTSTAR_________

Yorum yap

tuketicinin yararına adım atılırsa sevinirim...

Yorum yap

tüketicinin yararına olsun ayrıca rakabet olsun birde 24 aylık taahhüt olmasın...
                      İyiler Mutlaka Kazanır...

Yorum yap

umarım eski üyeleride bu paketlerden faydalanma fırsatı tanırlar yoksa şimdiye kadar yaptıkları gibi eski üyeleri bu kampanyaların dışında tutarlarsa bir kısım eski üyelerini kaybedeceklerdir....zira bizlerde ?????? değiliz....bunları kulak arkası etmemeleri gerek diye düşünüyorum....

Yorum yap

Tüketicinin yararına olacağını ummamakla birlikte,yinede işallah benim dediğim olmaz ben yanılırım ve tüketici kazanır,sevgili dostlar,kalın sağlıcakla.

Yorum yap

az önce kapnya ile ilgili reklam vardı ama bu konudan hiç bir haber yok bolon olmasın bu haber
                            2 adet dm 500 s + Next Ye 2000 CX SUPER NET + next8000xcam + next8000 fta + D-Smart + SS2
                            Gigabyte GA-P35-DS3L anakart
                            QuadCore Intel Core 2 Quad Q6600, 2400 MHz (9 x 267) işlemci
                            250+500 hdd
                            NVIDIA GeForce 8600 GT
                            xp + win7 işletim sistemi

Yorum yap

Ya ortada henüz belli bir şey yok bu kadar tantanası yapılıyor. Ya bizlere neler oluyor diye sormadan geçemeyeceğim. Bu medya patronları bizleri ellerinde kukla gibi oynatıyorlar. Lütfen gaza gelmeyin be. Yeter artık deyin.

Yorum yap

arkadaşlar yeni kampanyada 139 ytl cihazı satın alıyosunuz 85 ytl çanak kurulumu için veriyosunuz toplam 224 ytl yapıyor ve üğç paketten birini seçiyosunuz 19.90 lig tvli eko paket 43.90 altın paket lig tv + fortis kupası(19.90 lıkta fortis kupası yok) platin paket 69.90 en yüksek paketide bu başka paket yok makinaları peşin alıyosunuz eski hoşpaket üğyeleri bu paketlere geçmek isterse taahhütü bitmiş ise 50 ytl verip geçiyor bitmemiş ise ( kalan taahhut ayı x 139 / 24) + 50 ytl vererek istediği paketi seçecek ve devam edecek birde unutmadan her paket için bir yıllık taahhut vermesi gerekiyor. dcr optv 3900 ve philips kutusu olanlarda bu kutuları satın alkacaklar onların detaylarınıda 4 nisanda en yakın dts veya yts lerden alabilirler
                                HALK İÇİNDE MUTEBER BİR NESNE YOK DEVLET GİBİ, OLMAYA CİHANDA DEVLET BİR NEFES SIHHAT GİBİ

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X