• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

SECSAT FREE SHARE ( JUNE ) Haziran

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Secsat dostum ben de ikinci kez istiyorum.

Kolay gelsin.

Yorum yap

• usta yer kaldıysa bende alabilirmiyim
      [email protected]

Yorum yap

• sayın secsat vermiş olduğunuz sahare yi sipider sahare ile denedim başaramadım benim kullanabileceğim bir proğram biliyorsanız veye sizde var ise rica etsem yardımcı olurmusunuz saygılar.
        next8000xcam plus ,next 9000xcamultra ,gm9400cı ,vestel-telkom7200 ,ss2tvkart, xdream modül ,daizek motor 2adet-,120ofset hareketli 3adet90canak sabit, 2000 CX super plus ,dazzle convektör,seoul 1180 500s dreambox

Yorum yap

• please

pass please. [email protected]

Yorum yap

• Arkadaslar isteyenlere passlar gonderıldı portlar ve diger bilgiler topic basında mevcuttur iyi seyirler

Elimden geldigince isteyenlere pass gonderdım tesekkurler sadece next ti olanlar pass istesin

Yorum yap

• secsat üstadım user ve pass için teşekkür ederim. çok sağol herkese iyi seyirler sağlıcakla kalın

Yorum yap

• secsat kardeş teşekkürler.Şu anda portlardan 7522 hariç hepsi aktif görünüyor.

Eline sağlık.

Kolay gelsin.

Yorum yap

• Arkadaslar defalarca soyledım bu acontlar nextler icin verilmistir diye niye dreamboxla baglanıyorsunuz Mgcam ve CCcamle baglananı kesıyorum hic kusura bakmayın ben enayı degilim

Yorum yap

• SeCSaT™ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    Arkadaslar defalarca soyledım bu acontlar nextler icin verilmistir diye niye dreamboxla baglanıyorsunuz Mgcam ve CCcamle baglananı kesıyorum hic kusura bakmayın ben enayı degilim
                    arkadşalar lütfen biraz emeğe saygı gösterelim

secsat usta bir iyilik yapıyor bunu suistimal etmeyelim lütfen ! ! ! !

Yorum yap

• Hi SeCSaT™

Can I have an account please ???
                      My email is ?
                      Thanks in advance.

Escape from Belgium

Yorum yap

• sorry mate only next receivers users. Not dream and linux receivers account

Yorum yap

• MAKARACI Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          secsat kardeş teşekkürler.Şu anda portlardan 7522 hariç hepsi aktif görünüyor.

Eline sağlık.

Kolay gelsin.

7522 DE SKY lar var onları vermıyorum kapalıdır bilginize

Yorum yap

• evet emeğe ve paylaşıma saygı lütfen..
                            ATAM SENİ UNUTMADIK,UNUTANLARADA HATIRLATACAĞIZ

BEŞİKTAŞK

THINK AGAIN!!!

Yorum yap

Teşekkürler dostum.

Kolay gelsin.

Yorum yap

selamlar sayın secsat hollanda paketi dışındakieri sky hariç açtı acaba serverdenmi kaynaklanıyor yoksa nettenmi anlayamadım ama yinede teşekkürler emeğe ve paylaşıma
                                Vu+ Solo SE V2+dreambox 500s+goldmaster 9600 cıp+infinity 2.65 loder

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X