• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next Super Plus 01.07.2010 Via2 Yazılımları

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• uykurdu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    129.44 yazılımını uydu üzerindende iletilmeye başlandı
    Bilginize
    129.44 yazılımını uydu üzerinden yükledim ancak önceden receiver açıkken yeşil renk yanan led artık sürekli kırmızı yanıyor. Yazılımda bir hata mı var acaba?
    (cihazım 2000 cx super plus)

Çözümü kendim buldum. Menüdeki kişisel tercihler'de LNB power'ı kapalı yapınca bu led kırmızı açık olduğunda ise yeşil yanıyor.

Yorum yap

• emrahsy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      129.44 yazılımını uydu üzerinden yükledim ancak önceden receiver açıkken yeşil renk yanan led artık sürekli kırmızı yanıyor. Yazılımda bir hata mı var acaba?
      (cihazım 2000 cx super plus)
      Ben de uydu üzerinden tekrar güncelleme yaptım,bir sorunla karşılaşmadım isterseniz yazılımı boot modunda tekrar yüklemeyi deneyiniz.
      http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=30189
      [B][CENTER]Next & NextStar RESMİ İletişim Adresleri
      www.next.com.tr

Yorum yap

• Çok teşekkürler emek sahiplerine..

Yorum yap

• Öncelikle emekleriniz için sonsuz teşekkürlerimi sunarım. Benim bir sorum olacaktı. Yeni yazılımı usb ile başarı ile yükledim bir sorun çıkmadı. Ancak TRT 1 ve ATV kanalları sürekli olmak kaydıyla yayınlarda kesilmeler donmalar meydana geliyor. Bunun nedeni eksik bir işlem yapmammı ? çanak veya kablo bağlantılarındamı ? yoksa başka bir nedenmi. Cihazım Next YE-2000 CIS SUPER. Yardımlarınız için şimdiden tşkler.

Yorum yap

• malor Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            Öncelikle emekleriniz için sonsuz teşekkürlerimi sunarım. Benim bir sorum olacaktı. Yeni yazılımı usb ile başarı ile yükledim bir sorun çıkmadı. Ancak TRT 1 ve ATV kanalları sürekli olmak kaydıyla yayınlarda kesilmeler donmalar meydana geliyor. Bunun nedeni eksik bir işlem yapmammı ? çanak veya kablo bağlantılarındamı ? yoksa başka bir nedenmi. Cihazım Next YE-2000 CIS SUPER. Yardımlarınız için şimdiden tşkler.
            Çanak ayarını ve kablo bağlantılarını kontrol et ,eğer yine kırılma olursa, LNB değiştir

Yorum yap

• meganci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              Çanak ayarını ve kablo bağlantılarını kontrol et ,eğer yine kırılma olursa, LNB değiştir
              sinyal seviyesini kontrol et. %50 den düşükse yapabilir çanak anteni düzelt. olmadı yeniden TURKSATI tarattır.saygılar.
              :toplu:

Yorum yap

• malor Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                Öncelikle emekleriniz için sonsuz teşekkürlerimi sunarım. Benim bir sorum olacaktı. Yeni yazılımı usb ile başarı ile yükledim bir sorun çıkmadı. Ancak TRT 1 ve ATV kanalları sürekli olmak kaydıyla yayınlarda kesilmeler donmalar meydana geliyor. Bunun nedeni eksik bir işlem yapmammı ? çanak veya kablo bağlantılarındamı ? yoksa başka bir nedenmi. Cihazım Next YE-2000 CIS SUPER. Yardımlarınız için şimdiden tşkler.
                TRT 1 ve atv kanallarının sinyal seviyeleri yüksektir. Çanak ayarı yüzünden bu kanalları zor seyrediyor olsaydın, Türksat uydusundaki diğer yayınların hiç birisini izleyemezdin.

Telsiz telefon kullanıyorsan, özellikle atv frekansında sorun yaşaman normal. Telefonu, recevier'in olmadığı başka bir odaya götür.

Yorum yap

• uydular silindi

merhaba son yazılımı yükledim ondan önce hotbird-sirius ve turksat ı resetledim tüm kanalları sildim uydu olarak sadece eutelsatı yükleyebildim geri 3 uydu görünmüyor ne yapmam lazım yardımcı olurmusunuz lütfen hotbird-sirius ve turksat uydu olarak görünmüyor

Yorum yap

• mustafadifb Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    merhaba son yazılımı yükledim ondan önce hotbird-sirius ve turksat ı resetledim tüm kanalları sildim uydu olarak sadece eutelsatı yükleyebildim geri 3 uydu görünmüyor ne yapmam lazım yardımcı olurmusunuz lütfen hotbird-sirius ve turksat uydu olarak görünmüyor
                    Silinen uyduları geri almak için fabrika ayarlarına dönmek zorundasınız.
                    www.next.com.tr

Yorum yap

Fabrika ayarlarına dönüp, tekrar kurun.

Yorum yap

• şifre

Karbon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        Silinen uyduları geri almak için fabrika ayarlarına dönmek zorundasınız.
                        şifre istiyor fabrikasyon ayarlar bölümündeyim ne yapmam lazım teşekkürler

Yorum yap

8503 tuşlayınız.
                          www.next.com.tr

Yorum yap

• teşekkürler

mustafadifb Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            evet şimdi geldi uyduları yükledikten sonra yeni yazılımı tekrar yükleyebilirmiyim

Yorum yap

evet şimdi geldi uyduları yükledikten sonra yeni yazılımı tekrar yükleyebilirmiyim
                              Direk uydudan da indirebilirsiniz güncel yazılımı.

Yorum yap

• teşekkürler

Tasarım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                                Direk uydudan da indirebilirsiniz güncel yazılımı.
                                çok çok teşekkürler ederim sağolun iyi akşamlar

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X