• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

9000 Ultra Share Test

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• manitu Nickli Üyeden Alıntı
    bu arada hala 9000 ultra internete bağlayabilmiş değilim hiç bir yerde yeterli açıklama yok ıp nosu bile olmuyor.bir eternet upgarde den bahsediliyor bir şunu yapın bunu yapın yazıyorlar kaç kez yazılım attım hala 12/06/2006
    bari bir sofcam versenizde izlesek hocam internetten vazgeçtim uğraşmaktan başım ağrıdı vallah
    İstemiş olduğun softcam dosyası burada http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=16865
    Vu Duo2- Next Machina 3D

Yorum yap

• ozonder35
      çok teşekkür ederim sofcam işimi şimdilik gördü
      ama bağlantı içinde pes etmiş değilim

Yorum yap

• ustalar birakin bir kanal seyretmey ben ag adres ayarinda kaldim her iki yontemi de denedim ne static nede dhcp her ikisinide onaylamiyor bir ustanin yardimina ihtiyacim var iki gundur bir turlu net'e baglanmayi basaramadim internet explorer dende ip yazdigida bulamiyorum acil yardim lutfen

Yorum yap

• DVBUIPAR dosyasını atmadan yazilim yukledim cihaz acilmadi sonra bir baska yazilim yukledim acildi fakat hala internete baglanamiyorum dhcp static her ikiside baglanamiyor ip adresi192.168.168.100 kaldi bir sey yapamiyorum ne yapmaliyimki internete baglanabileyim yada cihazi fabrika cikisina dondurebilirimki herseyi yeniden baslayayim

Yorum yap

• uazılımı attıktan sonra fabrika ayarlarına geri dön ve yeniden ıp no ları gir.iyi seyirleer..
            ...........S A Y G I L A R I M L A ...........

by İ.K.S.X.

Yorum yap

• next 9000 ultra ağ ayarlama..

alt ağ ayarlarını okeyleyin...

[IMG][/IMG]

ondan sonra dhpc vey static ıp olan bölüme modeminize göre ayarları tamam tuşuna basınız..

tekrar ağ alt ayarlarına girin ve 1973000 kumandadan tuşlayın vesize aşaığıdaki gibi ekran cıkacak. burada new camd ve card sharin diye bölüm cıkar ikiside farketmez yapılandırma ayarlarına okeyleyin..

burada kırmızı tuşa basıp sunucu ekle vedüzenle kısmına geliyoruz.buraya verilen adresleri giriyoruz

ve sunucu bul deyip cıkıyoruz.sunucu bulmanız için share yapan kanal üzerine gelip bu işlemleri yapıyorsunuz..ayrıca mavi tuşlada yenilem yapabiliyorsunuz.

NOT:

- her modemin markasına göre ayarları farklıdır.
              - bu işlemleri acılan kanal üzerinden yapınız.
              - eğer modeminiz ağ ayarlarını öğrenmek istiyorsanız.pc başlat-calıştır-cmd-enter-cıkan yere ıpconfig /all yazın vedeğerler cıkar ona göre kaydedin.
              -iyi seyirler...

by İ.K.S.X.

Yorum yap

• peki once internet baglantisini yapip sonrami yazilim atacagim once hangi yazilimi atacagim fabrika ayarlarina donme islemini nasil yapiliyor
                sistem information yesil yaniyor
                N/W versiyon V1.2c (12/06/2006) yaziyor
                ilk yapmam gereken nedir tesekkurler yardimlariniz icin

Yorum yap

• birazdabn tf530 yazılımın resimli acıklamsını yükleyecem..

by İ.K.S.X.

Yorum yap

• (birazdabn tf530 yazılımın resimli acıklamsını yükleyecem..)

sagolasin hocam iyiki varsiniz burada bekliyorum birde dedigin gibi yaptim ag adres ayarindan ip ıpconfig /all yazdigi gibi ayni yazdim cihaza ama olmadi mac adresini cihaz kendisimi buluyorheralde ip yaziminda bir yanlisim var heralde yada onu nasil yapmaliyim

Yorum yap

• tf530 yazılım yükleme..

yazılımı yüklemeden önce mutlaka burayı okyunuz.

http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=17799

sistem ayarlarından yazılımı aktarımı okeyliyorsunuz..

burada network device upgrade yazan yeri ok.

ip nosu giriniz.

ve ağ iletişimini okeyleyin..

expoler sayfasını acın.ve ip nonuzu girin .expoler sayfasına.oradan upgrade yazan yere tf530 yazlımını acın ve upgrade yapın.ayrıca yazılım yüklene kadr bekleyiniz ve cihazı fabrika ayarlarına döndürün ve com diğer yazılımı atın.saygılar.
                      not:
                      yazılım atma riski size aittir.

by İ.K.S.X.

Yorum yap

• hocam harika anlatmissiniz yanliz benim sorunum surda basliyor.cihaz bana soyle bir ip verdi 192.168.168.100 ben (DHCP) yada(STATIC) yapsamda her iki durumdada bir sey olmuyor butun ip ve benzeri olaylari cihaz kendisi yapti tabiki bende verdigi ip ile explorer ile net'e baglanamiyorum sonrada bir ilerleme olmuyor takilip kaliyorum

Yorum yap

• adan69 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          hocam harika anlatmissiniz yanliz benim sorunum surda basliyor.cihaz bana soyle bir ip verdi 192.168.168.100 ben (DHCP) yada(STATIC) yapsamda her iki durumdada bir sey olmuyor butun ip ve benzeri olaylari cihaz kendisi yapti tabiki bende verdigi ip ile explorer ile net'e baglanamiyorum sonrada bir ilerleme olmuyor takilip kaliyorum

Arkadaşım hafıza yönetiminden fabrika ayarlarına geri dön ve ondan sonra ıp numaraları gir.olacaktır.saygılar..

by İ.K.S.X.

Yorum yap

• arkadaşlar bende birhaftadır c+ animaux sexview paketleri açmıyor mct tps ve private spice açık dün son yazılımı yükledim yine açılmıyor share demi sorun var yoksa bendemi diye düşünüyorum ama öyle olsaydı diğerleride açılmazdı herkeste aynımı acaba
                            Vu+duo Wetek play2
                            120cm next ofset,HH120stab diseqc motor, 90cm hotbird,90cm eutelsatW3A,90cm türksat
                            :manga:

Yorum yap

• c+,absat,free x,bu kanllar hariç diğerleri dün acıktı..

by İ.K.S.X.

Yorum yap

• evet viewler gelmiş ama c+ absat ve free x ler yine yok demekki herkeste aynı sorun var sağol arkadaşım
                                Vu+duo Wetek play2
                                120cm next ofset,HH120stab diseqc motor, 90cm hotbird,90cm eutelsatW3A,90cm türksat
                                :manga:

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X