• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 2000 süper usb net

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

machfavorites Nickli Üyeden Alıntı
    arkadaşlar güzel hoş yazıyorsunuz ama server kimden alıcaz bende aldım cihazı ama bir türlü server satan yer bulamadım bilgisi olan varmı....

yargın arkadaş almışsın sende hayırlı olsun hangi kanalları veriyorlar sen server da almışsın her halde yazdıklarına göre bizi bi bilgilendirisen seviniriz...
    http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=44713 burayı oku.

Yorum yap

ceoyılmaz arkadaşım teşekkür ederim sağol verdiğin bilgi için

Yorum yap

tolga85 Nickli Üyeden Alıntı
        Bu yeni modelle dreambox gibi CCcam serverlerini kullanabiliyor muyuz ?
        evet arkadaşlar cccam paylaşım alabiliyormuyuz.o konuda bi gelişme var mı? artık yavaş yavaş newcamd ve gbox tarih oluyor.

Yorum yap

barbar42 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          evet arkadaşlar cccam paylaşım alabiliyormuyuz.o konuda bi gelişme var mı? artık yavaş yavaş newcamd ve gbox tarih oluyor.
          hayır kullanamıyorsun
          İZNİK NEXT BAYİİ

YE-2000 CX SUPER NET

Yorum yap

teşekkür ederim cevap için next-teknik.şu sıralar bi şekilde cccam olayının nextlerde kullanılacağını sanıyorum.inşaallah olur.

Yorum yap

mesuty1 Nickli Üyeden Alıntı
              arkadaşlar bu konuyu yaklaşık 2 ay önce açmıştım ve bayilerimizden ve perakendeci doslarımızdan "ne zaman gelecek" sorusu almıştık bugün itibariyle 2000 süper usb net (network girişli CX) stoklarımıza girmiştir.
              tüm paylaşımcı arkadaşlara hayırlı olsun
              hocam kampanya yokmu sever icin ???
              İZNİK NEXT BAYİİ

YE-2000 CX SUPER NET

Yorum yap

Arkadaşlar Elbirsandan satın aldığınız 2000 cx net modellerini müşterilerinize satarken seri nosu ile bize başvurun 1 ay (30gün) server hediye ..... HADİ BAKALIM ... Bol Kazançlar...
                Buda Elbirsanın Size Bayram Hediyesi Olsun.

Yorum yap

arkadaşlar herkeze merhaba bende bir next kulanıcısı olarak cihazımı yenilemeyidüşünü yorum fakat yeni cihazla ilgili hiç bir kullanma talimati resimli olarak görmedim en azından bi açıklama veya tarif edilse çok iyi olur derim in şallah alırsam memnun kalırım kullanımıda kolaydır herhalde saygılarımla.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                  X