• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

D-Smart Extra Paketleri

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• D-Smart Extra Paketleri

Hatırlayacağınız üzere Sinemadan belgesele, futboldan çocuk kanallarına kadar birçok kanalı ücretsiz izleme olanağı veren D-Smart, bir süre önce kullanıcılarına seçme özgürlüğü tanıyan D-Smart Extra hizmetleri tüketicilerin beğenisine sunmuştu.

D-Smart’ın iş modelinde herhangi bir değişiklik yaratmayan ancak kullanıcılara bedeli karşılığında “eğer isterlerse” daha fazla içerik sağlamayı hedefleyen D-Smart Extra hizmetler kapsamında 12 Eylül 2008 tarihi itibariyle yeni paket sistemine geçilecektir.

Yeni sistemiz son derece yalın ve pratik olup 3 yeni paketten oluşmaktadır. Paketlerin içerik ve ücretleri aşağıdaki gibidir.

1. SİNEMA PAKETİ
    Aylık 20 Smart Para
    Yıllık 120 Smart Para
    Mevcut D-Smart Kanallarına ilaveten 3 Kanal;
    · Film: Sinema TV, Sinema TV2, Sinema TV Aile

2. AİLE PAKETİ
    Aylık 25 Smart Para
    Yıllık 160 Smart Para
    Mevcut D-Smart Kanallarına ilaveten Sinema Paketi + 9 Kanal + Radyolar;
    · Film: Sinema TV, Sinema TV2, Sinema TV Aile, Beyaz Perde, Cool Smart
    · Spor: ESPN, NASN, Foot School, Futbol Smart
    · Diğer: Style Network, Dog TV, Bebeğim TV
    · Radyo: Smart Hits, Smart Rock, Smart Slow, Smart Jazz, Smart Oldies

3. FULL PAKET
    Aylık 30 Smart Para
    Yıllık 200 Smart Para
    Mevcut D-Smart Kanallarına ilaveten Aile Paketi + 5 Kanal + Radyolar;
    · Film: Sinema TV, Sinema TV2, Sinema TV Aile, Beyaz Perde, Cool Smart
    · Spor: ESPN, NASN, Foot School, Futbol Smart
    · Diğer: Style Network, Dog TV, Bebeğim TV
    · Radyo: Smart Hits, Smart Rock, Smart Slow, Smart Jazz, Smart Oldies
    · Erotik: Passion, Fantasy, Movies 24, Yeşilçam XXX, Dorcel

Futbol Smart ile ilgili açıklama; “D-Smart kullanıcısı olduğunuz günkü koşullar neyse, gelecekte de geçerlidir” prensibi her zamanki gibi devam etmektedir.

Futbol içeriği Doğan TV’nin Şampiyonlar Ligi ve UEFA Kupası karşılaşmalarının yayın sözleşmelerinin bitimi olan 2011 – 2012 futbol sezonu sonuna kadar ücretsiz olacaktır.

sinema paketi
    NEXT 2000 SÜPER HDTV***DM 500S***NEXT 2000 CIS-CX-FTA-USB***NEXT 9000 XCAM ULTRA-CI-FTA***NEXT 1910 HD LCD TV***BEKO BS82 HD READY LCD TV***NEXT D-SMART 9500XCIS***NEXT 7500 FTA-CI***KİNGSTONE 4GB***VE DAHA SAYAMADIGIM NEXT CİHAZLARIII

Türksat(42)+Hotbirt(13)+eutelsatw3(7)+sirus(5)+Ast ra1kr(19)....
    atla: :iyyy:

İYİYE DEĞİL EN İYİYE SAHİP OLMAK İÇİN

NEXT NEXTSTAR SAHİBİ OLMAK BİR AYRICALIKTIR

Yorum yap

paketi açmışlar arkadaşlar vatana millete hayırlı uğurlu olsun ilk çıktıgında dijitürk değiliz diyolardı şimdi onları bile geçtiler

bence kesin dsmart yönetim katındaki bir çok kişi dijitürkten ayrılmış gelmiş kişilerden oluşuyor bunlar kesin bidahaki yıl yeni bir spor kanalı açarlar şampiyonlar liginide parayla satarlar kontür işi tutmadı herhalde

Yorum yap

mydonese Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        paketi açmışlar arkadaşlar vatana millete hayırlı uğurlu olsun ilk çıktıgında dijitürk değiliz diyolardı şimdi onları bile geçtiler

bence kesin dsmart yönetim katındaki bir çok kişi dijitürkten ayrılmış gelmiş kişilerden oluşuyor bunlar kesin bidahaki yıl yeni bir spor kanalı açarlar şampiyonlar liginide parayla satarlar kontür işi tutmadı herhalde
        sahtekar d smart bedavayız diye cihazları sattı şimdi paralı paketler koyuyor.
        sakın kimse bana kafana silahmı dayadılar diye aptalca bir soru sormasın
        kusura bakmayın resmen kazıklandık yazıklar olsun sahtekar herifler boğazınıza dursun.
        2000 süper hd-9000 Ultra cam +Dishce motor- 1.50 canak + 20 Uydu 3000 kanal-Next ye 9950 cıs D-smart,Philips dijitürk

Bir Milletin Islahı Kötülerin İmhası İle Değil, Neslin Eğitim ve Terbiyesiyle Mümkündür.

Yorum yap

d smart kendini şımart hee hee hee

Yorum yap

fbservet Nickli Üyeden Alıntı
            sahtekar d smart bedavayız diye cihazları sattı şimdi paralı paketler koyuyor.
            sakın kimse bana kafana silahmı dayadılar diye aptalca bir soru sormasın
            kusura bakmayın resmen kazıklandık yazıklar olsun sahtekar herifler boğazınıza dursun.
            hd2000 de 4 adet yarımyamalak hd kanalı izlemek için almıştım. önceki gün verilen yazılımla bu kanallar devredışı kalınca bugün aldığım yere geri götürüp iade ettim. müşteri hizmetlerini arıyarak aktivasyonumu iptal ettiler kurtuldum.
            darisi başınıza.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
            X