• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

C'yi bölmeyi ve bölünmüş C'nin kapasitesini bilen var mı?

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• C'yi bölmeyi ve bölünmüş C'nin kapasitesini bilen var mı?

Arkadaşlar C'yi bölmenin nasıl yapıldığını bilen var mı? Bi program var bölen ama sakıncası olur mu? Bir de benim C bölünmüş ama kapasite çok düşük. Formatsız yükseltebilir miyim? Cevaplayan arkadaşlara şimdiden çooooook teşekkürler.

İşlem yapmadan önce yedekleme yapınız türkçesi de net te mevcuttur
    http://www.mach1digital.com/mach1for...artition+magic
    http://www.mach1digital.com/mach1for...artition+magic

Yorum yap

partion magic kullanarak yapabilirsin .uygunsa 20lik yada daha yukarısı çıkma harddisk tavsiye ederim.
      kay:

Yorum yap

öncelikle cevap verdiğiniz için teşekkür ederim. 2 sorum daha olacak. partition magic ile bölünce veri kaybı olur deniyor en iyisi format atarken bölmekmiş doğru mu? ikincisi benim harddisk bölünmüş durumda ancak C nin kapasitesini çok küçük bölmüşler. arttırmak için ne yapmalıyım?

Yorum yap

Herhangi bir veri kaybı olmaz ama yanlış işlem yapabilirsiniz o yüzden yedekleme alınız diye yazdım bu tür programlar acemiler için tehlikelidir bilgisayarın yanlış işlem sonucu açılmayabilir yada partiler gizlenebilir vs vs.
          Önce birleştir sonra tekrar ikiye bölersin yada d en almak istediğin miktar kadar böl c ye ekle

Yorum yap

teşekkür ederim...

Yorum yap

Partion magic resimli anlatım diye arattır nette bir sürü kaynak var nasıl kullanır tr side nette mevcut ben bir kaç defa kullandım bir problemle karşılaşmadım ama arkadaşta sendeki gibiydi D gizlendi ama aynı program la açılıyor o yüzden yedeklemenizi yapınız

Yorum yap

ok. umarım bilgisayar tek parça kalır

Yorum yap

tek parça kalırda partiler size bağlı

Yorum yap

ok. ilginiz için çok teşekkür ederim.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                    X