• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Acil yardım

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Acil yardım

Kasım yazılımını yükledikten sonra setting ve aes keyleri yükledim. gayet güzel çalıştı. Ancak TPS kanalına gelince makine dondu. Arka düğmeden kapatıp açtığımda makina açılmadı ekranda (!IH=) gibi bir şey yazıyor ve kapanıyor. Acaba sorun nedir? Flash uçmuş olabilir mi?

Lütfen acilen yardım edin çıldırıyorum.

dunkes:

Eski tarihli bir yazılım veya setting yükleyin bakalım settingi veya yazılımı kabul edecekmi cihaz?

Yorum yap

Maalesef makina hiç açılşmıyor. eski yazılım yüklemeyi denedim ancak makina cevap vermediği için ne setting nede yazılım atma gerçekleşmiyor.

Yorum yap

Flash arızası gibi Geçmiş olsun

Yorum yap

TPS ler donuyor

Evet aynı yazılımı bende yükledim defalarca TPS kanallarına gelince derhal donuyo veya yeşil renk alarak donuyor diğer kanallarda meselainfosport ta sorun yok.. Yardım lütfen
          ..

Yorum yap

bahsettiginiz olay benimde başıma geldi eski yazılım attım düzeldi.yazlımı cihazı arkadügmeden kapat yükleme programını caliştır daha sonra cihazını aç inşallah düzelir.ben birsürüdosya attım yanlış dogru flaşa zarar vermek o kadarda kolay degil bu makinalarda.sen yazılımı yükledikten sonra makinan calısmış eğer flaş zarar görmüş olsa bahsettiğin gibi olmaz.

Yorum yap

İlginize teşekkürler arkadaşlar. Makine Fabrikaya yollandı. sorunun ne olduğu kesin olarak anlaşıldığında ( yazılım hatası veya donanım hatası ..gibi) bilgi vereceğim.

Tekrar teşekkürler

Yorum yap

Aynı olay bendede var.8000 xcam plus makinamda 0809 yazılımından sonraki tüm yazılımlarda TPS lerin bazı kanallarında ekran gri bazılarında yeşil olup kilitleniyor.Olay 0809 orjinal yazılıma dönünce düzeliyor.Bu konuda birçok arkadaşın sorunu var.Değerli üstadlardan yardım rica ediyoruz.Bunun nedeni nedir?

Yorum yap

Kurtarma yazılımını atın,forumun içinde arayın bulursunuz.Benimde başıma geldi yazılımı attım cihaz açıldı.8000Xcam Boot 1.3

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                  X